reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia tez widzę!!! Trzymam kciuki również myśle ze się udało ale wiadomo musisz jeszcze potestować! Dużo staranek mieliście wiec tak tez przeczywalam [emoji7]
Millo trzymam kciuki za Ciebie! Może ten marzec będzie owocny w pierwsze w roku ciąże. Jeszcze Ty Ana tez trzymam kciuki za Ciebie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
5 bzykanek co dwa dni

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia widze dzis juz widze na 100% super gratyluje :")
Millo to staranka pelna para hihi i super.:)
A ja sie jednak skusilam na test wrrr i wiecie dziwna rzecz bo w miejsu gdzie mniej wiecej powinna byc kreska testowa pod swiatlo tylko widze jakies dziwne ni to odgniecenie jakby kreska kurcze sama nie wiem co to jest, ale widac tylko pod swiatlo ehhh nic musze sie chyba uzbroic w cierpliwosc do jutra...:/
 
Antonia widze dzis juz widze na 100% super gratyluje :")
Millo to staranka pelna para hihi i super.:)
A ja sie jednak skusilam na test wrrr i wiecie dziwna rzecz bo w miejsu gdzie mniej wiecej powinna byc kreska testowa pod swiatlo tylko widze jakies dziwne ni to odgniecenie jakby kreska kurcze sama nie wiem co to jest, ale widac tylko pod swiatlo ehhh nic musze sie chyba uzbroic w cierpliwosc do jutra...:/
Trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110] fajnie że można się tak wspierać. Wyszło na to że szybciej wiecie niż mąż hihi

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skusilam sie tylko dlatego, bo dzis w nocy bolaly mnie, a raczej piekly mnie sutki pierwszy raz w zyciu, bylam ze 3 razy siku dziwne i wiem, ze to stanowczo za wczesnie na wyprawy do toalety, ale zeby tego bylo malo bekalam w nocy jak krowa, mysle hmmm po czym, no i jajnik ciagnie do dolu jak oszalaly od wczoraj i szyjka macicy jakas miekksza sie zrobila wczoraj za duzo tego bylo jak na jednen dzien dla mnie, dlatego sie skusilam dzis na tesciora i patrze i nadal widze pod swiatlo cien jakis.
 
reklama
Ana trzymamy kciuki!

Antonia za Ciebie tez:p choc ja bym.juz na bete leciala:p

Millo.no pieknie sie wstrzeliliscie:-)



010igov35ye70zfx.png
 
Do góry