reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Skusilam sie tylko dlatego, bo dzis w nocy bolaly mnie, a raczej piekly mnie sutki pierwszy raz w zyciu, bylam ze 3 razy siku dziwne i wiem, ze to stanowczo za wczesnie na wyprawy do toalety, ale zeby tego bylo malo bekalam w nocy jak krowa, mysle hmmm po czym, no i jajnik ciagnie do dolu jak oszalaly od wczoraj i szyjka macicy jakas miekksza sie zrobila wczoraj za duzo tego bylo jak na jednen dzien dla mnie, dlatego sie skusilam dzis na tesciora i patrze i nadal widze pod swiatlo cien jakis.
Może coś tam się dzieje :-) wstawisz fotkę?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia super! miałam dokładnie tak jak Ty, ze owu wychodziły mocniejsze niż ciążowe .
Myślę że się udało i cichutko gratuluję.

Millo i jest dobrze a tak się stresowalas, owulka jak na życzenie czekała na meza[emoji6]

Ana zaciskam kciuki



Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie wiem czy dojzycie to cos
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    316,6 KB · Wyświetleń: 54
to jak wolne miejsce na pigment, ale wokol taki cien hmmm dziwne test czuły 10 pierwszy raz mi tak pokazuje.
 
na nic sie nie nastawiam, jutro powtórzę zobacze co pokaze dzis dopiero 8 dni od owu. wpatruje sie w te zdejcia i widze ze to wlasnie jakby ślad na pigment nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, tylko po kiego grzyba ten cien wokół ehh zmyliło mnie to.
 
reklama
Ana to chyba nie jest to..dziwnie blisko..hmm

Dzięki dziewczyny:*
Testy robia sie juz slabsze:)takze mysle ze owulka albo bylo nad ranem albo bedzie dzisiaj.. tylko ze zas sie zmartwilam czy sie w ogole uda bo ciekawe jak duzy pecherzyk byl po tylu dniach.Ponoc jak za duzy to sie torbiel robi i nici..
Poki szyjka otwarta i sluz wodnisty.Czekam az sie bedzie zmienial i dzialamy:p

Arya ale w 1 kolejnosci dziewczynki mi zycz hihi:**

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry