reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Millo mój wykres na dzis jeszcze nie pokazal owulacji jutro dopiero na pewno, bo test wczoraj pokazal sie pozytywny i wczoraj wieczorem były staranka wyczekane, gdy młodzi poszli spac :p maz stanał na wysokosci zadania bez problemu :D a tak serio to sie zastanawiam czy dzis wieczorem nie powtorzyć, tyle ze dopiero wieczorem innej opcji nie mamy, bo owulacja dzisiaj napewno bedzie.
@Elenaa dzieki za pocieszenie, no niby nie jakas tam stara, ale czuje ze czas juz na mnie, ze to ostatni dzwonek, by spłodzic potomstwo, zeby najmłodszy roczniak nie wychowywal sie sam, bo starszy ma 13 lat juz! to duuuza roznica za duza, ktos z boku pomysli pewnie, ale ja wzielo na stare lata dzieci sie im zachciało, ale tak czuje ze to bedzie dopelnieniem naszego zycia, zawsze cos nam przeszkadzało, a to praca, a to kryzys w małzenstwie i tak zlecialo, powod był jeszcze jeden azeby najstarszy kiedys nie został sam o to tez nam chodziło.
@Elenaa zycze szybkiego powrotu do domku.
 
Ana nie ma co się przejmować co inni myślą. Najważniejsze ze wy chcecie i napewno wam się uda! Widzisz musisz wierzyć w męża hehe dał radę! Możecie jak najbardziej powtórzyć będziesz spokojniejsza. Może akurat ten cykl będzie dla was owocny [emoji7]. Ja rownziez uważam ze dzeci powinny mieć rodzeństwo. I nam na stare lata również pomogą itd. Same plusy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie ma co sie przejmowac tak i załowac niczego, bede załowac jesli teraz odpuszcze, a za pare lat bede sobie w brode pluc jak to mawiaja i myslec ,dlaczego nie staralismy sie o rodzenstwo i towarzystwo dla mlodszego. Wychowalam juz mozna powiedziec jednego jedynaka, zle sie wychowuje dziecko samo, nie ma jak to rodzenstwo, wszedzie widze same plusy, gdy dzieci jest dwoje z malym odstepem wieku, moj starszy zawsze taki poszkodowany sam, wszedzie sie ogladał za tymi dziecmi w domu wszystko dla siebie, nie potrafił sie dzielic, bo nie musiał nigdy, a teraz wyrosł z niego mały egoista, mam nadzieje, ze z czasem sie to zmieni, choc ostatnio watpie w to, bo myslalam, gdy urodzi sie młodszy to starszy przestanie byc taki, na razie rezultatow brak, moze ta roznica za duza jednak.
 
@Millo a jak twoje samopoczucie? mam nadzieje ze juz spokojniej do wizyty coraz blizej to juz za tydzien, zobaczysz swoja fasoleczke napewno :)
Nie spadła temp ale utrzymuje sie na nizszym poziome od czterech dni
jutro pewnie podskoczy tak mysle
 
Ana mój właśnie tez taki samolubny jest i nie potrafi się z innymi bawić ale za to dla małego to naprawdę super brat. Zawsze rano jak wstanie idzie się obok niego położyć i patrzą przytuleni na bajki. Wiadomo są wzloty i upadki. Narazie maly jest poprostu bezproblemowy będzie gorzej jak podrośnie. 13 lat to dużo ale większość moich znajomych ma właśnie taka różnice i stad tez staranka o trzecie. Przeważnie się chce żeby chociaż młodsi się razem wychowywali. Uda Wam się napewno [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ana u mnie raz na wozie a raz pod.Za tydz moj synuś ma 3latka takze czekam na 10.04.. a na nastepny dzien wizyta.Nie wiem jak dotrwam do tej godziny zero.
Dobrze ze malz teraz w piatek przyjezdza na weekend:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry