reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka super ze u was dobrze. Wiadomo przy bobasku to za dużo się czasu nie ma a jak brzusio boli to już w ogóle. Sama przez to przechodziłam jechałam do PL ale autem 10 h jak mały miał 2 tyg. Samolotem to szybko. A tak to troszkę stresujące ale dacie radę [emoji7]
Mikallo No to super ze się udało. Może coś zaskoczy. Nie zapraszam.
Ana No jak jeszcze testy masz negatywne to możecie przerwę zrobić. A jak już mąż chce i tak to nie zaszkodzi napewno. Chociaż mówią ze lepsze plemniory jak co drugi ale to tez nie ma reguły bo przecież pare dni a nie ze cały cykl pod rząd.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo dobrze, że już samopoczucie trochę lepsze :) Na pewno wszystko będzie dobrze:)

Ana to owulacja już tylko patrzeć, trzymam kciuki za owocny cykl:)

Mikallo to chyba ładnie trafiłaś ze staraniami, jest duża szansa :) Dobrze, że podchodzisz do tego na spokojnie bez napinki.
Ja też już odliczam dni do staranek, dziś 10dc.
Imama a Ty kiedy działasz?
 
Dzieki Laseczki:**

Ja rodzilam pod koniec kwietnia i najbardziej sprawdzil sie rozek i pajacyki:)na dwor kocyk

Mikallo to zaciskam kciukaski za ten cykl:*

Imama o Żory:)to niedaleko:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia ja dzisiaj mam 28 dc wiec czekam na @ i wtedy działamy zaraz jak przestane krwawić. Ale jedziemy na święta do polski i mąż zostaje na weekend a ja jeszcze tydzień. Mam nadzieje ze mi się to tak poprzesuwa ze akurat będzie owu jak wrócimy 21-22. Teraz mam 9dpo i zależy kiedy @ dostanę.
Millo do gliwic zawsze na zakupy jeżdżę jak jestem w PL


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To powodzenia Imama żeby w kwietniu się udało :) To już na nowy roczek by było, a u mnie jakby się udało to przełom roku wychodzi. Ale moi chłopcy obaj przenoszeni 2 tygodnie, to pewnie też bym na 2018 się złapała.
 
Monia również powodzenia. Bo u Ciebie zaraz pewnie owu! No jak dwoch przenosiłas to faktycznie pewnie by było tak samo. Ja jakoś nie liczę ze się uda ale może się zdziwię , pozytywnie oczywiscie. Coś zaczynam panikować ze już bym chciała wiec muszę troszku wyluzować.
Maziajka No super miasteczko. Tez pójdę z synem bo wcześniej mi za mały się wydawał. My tam sylwestra spędziliśmy ostatniego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
staranko odłozone na jutro, bo test z popołudnia prawie pozytywny niech sobie poczekaja spokojnie zolnierzyki u meza, niz u mnie maja wyginac, jutro pewnie bym sie spinala, ze czas za krotki miedzy starankami i pewnie slabe plemniczki beda, bo na 100% rano bedzie pozytywny owul. wiec jutro dzialamy.
i zgadzam sie trudno wyluzowac, gdy nie wychodzi po raz kolejny, dzis wpadli z wizyta szwagier z zona oni staraja sie pare lat, on ma slabe nasienie i jak powiedzialam, ze gdy nie wyjdzie nam w tym cyklu to hormony bede sobie badac to mnie wysmiali, ze dopiero co zaczelismy sie starac 4 miesiac, a ja juz panikuje i badania bede robic, tlumacze ze kurde mam 35 skonczone czas leci... gdybym miala 30 to bym sie tak nie spinala miala czas, nie zrozumieli i tak. Niby człowiek sobie mowi tym razem bedzie na spokojnie na luzie, ale gdy nadchodza te dni to nie ma bata denerwuje sie, ale ja wiem dlaczego chodzi o meza czy poprostu da rade w tym najwazniejszym dniu, bo nie wyszlo ani przed owul ani po tylko w dzien owul w dodatku okazala sie biochem.
 
Ostatnia edycja:
Ana ja teraz na położnictwie leżałam w sali z Panią która urodziła drugie dziecko w wieku 47 lat. Takze jestes jeszcze mloda. My jesli zdecydujemy sie na trzecie dziecko to chcialabym urodzic je sobie na 35 urodziny :-)
 
reklama
Do góry