reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pewnie ze widac ja wiedzialam ze tak będzie- gratki :-)ja tez zrobilam ale u mnie negatyw.Z tym ze u mnie 27 kwietnia dopiero testy owulacyjne pokazywaly dwie mocne krechy wiec to pewnie za wczesnie.Powtorze gdzies kolo poniedziałku :-)Z drugim synem zrobilam test ciazowy 10 dni po starankach tylko tamten byl bardziej czuly 10, a teraz 25 i juz wtedy wyszedl pozytywnie.pozostaje mi poczekac pare dni choc patrzac na moja temp ktora spadla dzis do 36 stopni to nic dobrego nie wskazuje....
Podobno przy implantacji temperatura może znacznie się obniżyć więc nic straconego:) Jak tak szybko liczę to skoro testy owu. wychodziły Ci pozytywnie 27.04 to owulacje miałaś prawdopodobnie 28.04, więc jesteś 7 dni po owulacji :) Myślę, że jeszcze czas na testowanie :)

Mi testy owulacyjne nie wychodzą :(
 
reklama
Mikallo Różnie to z tymi testami, wiadomo owulacyjne powinny wykrywać owu a nie ciąże. Wiec nie warto się odrazu nastawiać. Mi dwa dni temu nic nie wychodziło a na drugi dzień mocna krecha. Dzisiaj i o czułości 10 i 25 mi wyszły mega mocne.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@leeleeth piekny synek :) co do poczucia w pełni macierzynstwa tez niedawno je w sobie odkrylam i bardzo zaluje. ze nieodezwalo sie predzej, mialaby wiecej dzieci to fakt, ale wlałas we mnie garsc optymizmu, bo łapie doła jak nam nie wychodzi, ze pewnie juz za starzy jestesmy na dzieci pragne tylko, aby najlmlodszy nie wychowywal sie sam, tak jak starszy i gdybym byla krotko po 30 tce to bym chciala jeszcze z dwojke :) a narazie dwojka na stanie.
@Mikallo ja ta mam nosa, ze ten cykl u ciebie zakonczy sie pozytywnie naprawde, nie przejmuj sie że owul nie wychodza w koncu one do czego innego służą nie kazdym wychodza.
@andzelisia czekaj cierpliwe do niedzieli 7dpo to za wczesnie na pozytywny tak jak pisza dziewczyny.
 
Ana wiem co czujesz ja też miałam doła jak starałam się o córeczkę też nic nie wychodziło powoli rezygnowalam z suplementow diety aż po drugim poronieniu (w między czasie dwa razy poronilam) doszło do mnie że nic z tego nie będzie że będę musiała pożegnać marzenie o posiadaniu córci że jesteśmy za starzy i kiedy przestałam się już starać okazało się że jestem w ciąży i nie wiem czy te starania miały taki wpływ że nic z tego nie wychodziło czy to siedziało w głowie nie wiem
 
@leeleeth piekny synek :) co do poczucia w pełni macierzynstwa tez niedawno je w sobie odkrylam i bardzo zaluje. ze nieodezwalo sie predzej, mialaby wiecej dzieci to fakt, ale wlałas we mnie garsc optymizmu, bo łapie doła jak nam nie wychodzi, ze pewnie juz za starzy jestesmy na dzieci pragne tylko, aby najlmlodszy nie wychowywal sie sam, tak jak starszy i gdybym byla krotko po 30 tce to bym chciala jeszcze z dwojke :) a narazie dwojka na stanie.
@Mikallo ja ta mam nosa, ze ten cykl u ciebie zakonczy sie pozytywnie naprawde, nie przejmuj sie że owul nie wychodza w koncu one do czego innego służą nie kazdym wychodza.
@andzelisia czekaj cierpliwe do niedzieli 7dpo to za wczesnie na pozytywny tak jak pisza dziewczyny.

Ja tez bardzo żałuje, że nie miałam takiego pędu do dzieci jak byłam młodsza. Teraz to już taki ostatni gwizdek. Ale takie dojrzałe macierzyństwo inaczej smakuje. Bardziej sie ceni dziecko, jak cud który został podarowany a nie cos co sie zdarza bez problemu.
Wiek chyba ma jakieś znaczenie ale nie można napinać sie, że bedą kłopoty. U mnie gin powiedział ze zajście zajmie nam max dwa lata. I na to sie nastawiłam, ale ostro zabrałam sie za prace. Miałam dwie apki ovu friend gdzie zaznaczałam temp, śluz, szyjkę, testy oraz Ovia gdzie dokładnie mi pokazywało okienko płodności i w które dni jaka procentowo możliwość zajścia w ciąże.
Mój M stwierdził, ze za dwa lata powtórka bo może Mu dziewczynka wyjdzie [emoji6]wie kochany jak bardzo chciałam córeczkę
I tak sobie myśle, ze może mamy za wysoki testosteron? Czy to może byc przyczyna?


@ana kończąc mój wywód, chciałam napisać żebyś nie martwiła sie, że nie wyjdzie. Ciesz sie staraniami i zrób wszystko co w Twojej mocy. A przyjdzie upragnione dzieciątko napewno. Trzymam za Was wszystkie kciuki bardzo mocno [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dziewczynki ja wyruszam na wakacje wiec życzę testującym dwóch kreseczek!
Dzisiaj test robiłam ale nie zdarzyłam kupić lepszego i robiłam zwykły to bladzioszek jest [emoji7]
Trzymam kciuki za was!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry