reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No dziewczynki ja wyruszam na wakacje wiec życzę testującym dwóch kreseczek!
Dzisiaj test robiłam ale nie zdarzyłam kupić lepszego i robiłam zwykły to bladzioszek jest [emoji7]
Trzymam kciuki za was!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Milego odpoczynku :-)
 
reklama
Imama super gratulacje !!! i wspaniałych wakacji życzę:)

Ja ostatnio mam doła po tym jak się nie udało ostatnio i jeszcze ta pogoda mnie dołuje. Tak Wam fajnie dziewczynki, że możecie się starać co miesiąc. U mnie tak rzadko jest okazja bo mój ciągle za granicą:( Zestresowałam się po ostatniej porażce, że wcale może się już nie udać, a zegar biologiczny coraz szybciej tyka...

Powodzenia dla wszystkich starających się obecnie:)
 
To ktora z dziewczyn najszybciej testuje?? Ja pewnie w poniedziałek ale cos czuje ze pewnie nic z tego nie bedzie.Ze jednak z tego codziennego sexu strasznie oslabilismy te plemniki i nie daly rady...wklejam moj wykres z temp?? Dziwnie wychodzi raczej niska i nie rośnie...
20170505_173610.jpg
 

Załączniki

  • 20170505_173610.jpg
    20170505_173610.jpg
    780,3 KB · Wyświetleń: 402
@andzelisia temperatury nie muszą być wysokie, wystarczy żeby był zauważalny skok. Jednorazowy spadek może świadczyć o implantacji, ważne, że temperatura znów wróciła do wyższego poziomu. Myślę, że wykres wygląda obiecująco :)
 
@leeleeth doskonale to ujełaś,"dojrzałe macierzyństwo ma inny smak" zgadzam się, mam dobry przyklad na samej sobie jak miala 22 lata urodzilam pierwszego syna cieszylo mnie to rzecz jasna żadna to wpadka, planowany był, ale ciezej znosilam wyrzeczenia, wszystko tak jakos na luzie mineło, pare miesiecy temu zostalam znowu matka i to macierzynstwo jest zupelnie inne dla mnie bardziej dojrzałe, mam wiecej cierpliwosci, podchodze bardziej rozwaznie do np. jedzienia, zabaw, wybor ksiazek do czytania i wielu innych spraw zwiaznych z wychowywaniem, nie twierdze ze mlodsze matki gorzej wychowuja swoje dzieci ja tylko opisuje swoj przypadek. Dziękuje za słowa otuchy , naprawde było mi to potrzebne :*
Ja odkad ujzałam przy porodzie mojego najmłodszego, poczułam to wlasnie o czym piszesz i od samego poczatku, gdy udało nam sie zafasolkowac, miałam nadzieje na blizniakow, bo myslalam ze to moj ostatni porod i jak tylko mi go pokazali na sali porodowej, pomyślalam pragne kolejne dziecko Musieliśmy odczekac rok i tak sie staramy 5 miesiac juz, albo dla niektorych dopiero.
@Monia0281 kiedy maz zjezdza? kiedy wznawiasz starania? wspołczuje, ze musisz czekac, ja staram sie co miesiac, a tez łapie doła wiem jak sie czujesz, jestesmy w jednym wieku, mysle ze jeszcze troszke czasu mamy, mam nadzieje, ze w tym roku uda nam sie, moze u ciebie bedzie ten szczesliwy strzal pyk i juz :) zycze tego tobie.
@andzelisia no temp dziwna mierzysz rano? o tej samej porze? waginalnie czy w ustach?
 
Ostatnia edycja:
@leeleeth doskonale to ujełaś,"dojrzałe macierzyństwo ma inny smak" zgadzam się, mam dobry przyklad na samej sobie jak miala 22 lata urodzilam pierwszego syna cieszylo mnie to rzecz jasna żadna to wpadka, planowany był, ale ciezej znosilam wyrzeczenia, wszystko tak jakos na luzie mineło, pare miesiecy temu zostalam znowu matka i to macierzynstwo jest zupelnie inne dla mnie bardziej dojrzałe, mam wiecej cierpliwosci, podchodze bardziej rozwaznie do np. jedzienia, zabaw, wybor ksiazek do czytania i wielu innych spraw zwiaznych z wychowywaniem, nie twierdze ze mlodsze matki gorzej wychowuja swoje dzieci ja tylko opisuje swoj przypadek. Dziękuje za słowa otuchy , naprawde było mi to potrzebne :*
Ja odkad ujzałam przy porodzie mojego najmłodszego, poczułam to wlasnie o czym piszesz i od samego poczatku, gdy udało nam sie zafasolkowac, miałam nadzieje na blizniakow, bo myslalam ze to moj ostatni porod i jak tylko mi go pokazali na sali porodowej, pomyślalam pragne kolejne dziecko Musieliśmy odczekac rok i tak sie staramy 5 miesiac juz, albo dla niektorych dopiero.
@Monia0281 kiedy maz zjezdza? kiedy wznawiasz starania? wspołczuje, ze musisz czekac, ja staram sie co miesiac, a tez łapie doła wiem jak sie czujesz, jestesmy w jednym wieku, mysle ze jeszcze troszke czasu mamy, mam nadzieje, ze w tym roku uda nam sie, moze u ciebie bedzie ten szczesliwy strzal pyk i juz :) zycze tego tobie.
@andzelisia no temp dziwna mierzysz rano? o tej samej porze? waginalnie czy w ustach?

Ana dzięki bardzo za pocieszenie :) Mam nadzieję że obu nam się uda w tym roku. Mój niestety szybko nie zjedzie bo wybudowaliśmy dom i jeszcze trzeba trochę kasiory żeby to wszystko dokończyć. Tak mi się właśnie marzy dzidziuś na nowy dom i łapie doła, że może mi się to nie udać. Moi chłopcy też chcą tego chcą i nawet się dopytują kiedy.
Również mi się wydaje, że jakby mi się udało to takie macierzyństwo w późniejszym wieku to zupełnie inaczej by to wszystko wyglądało niż jak ma się 20lat. Myślę, że kobieta ma wtedy więcej cierpliwości bo już psychika inna. Fajnie mieć wcześnie bo jest się jeszcze stosunkowo młodą i duże dzieci, a później też fajnie taki maluszek na odmłodzenie :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny, czym blizej do testowania to objawy coraz slabsze :( Jakos optymizm ze mnie zaczal sie ulatniac :(

@ana. dziekuje za przepis na syrop, zrobilam i juz popijam :)

Ana i Monia trzymam kciuki by Wam sie udalo i Wasze marzenie sie spelnilo! :D
 
Do góry