reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa gratuluje córci i wiedz ze dużo dziewczyn tutaj m.in ja pozytywnie Ci zazdrościmy ;) a w jakie dni mieliście staranka? Tylko raz czy kilka razy? Rozumiem ze kalendarz chiński Ci się nie sprawdził a jak robiłaś wróżbę z obrączki to tez pokazywała cały czas synka nad dłonią i brzuchem :D?
Aleksandra ✊✊✊️ Mocno zaciśnięte na pewno jest wszystko dobrze :) ja miałam największe mdłości od Ok 12 tyg do 14 i teraz już jest Ok ale czuje się różnie bo nie mam apetytu i najbardziej smakują mi rzeczy lekkie jak owoce o słodyczach nie wspomnę :D
Imama jak u Ciebie??? Oby to było to :*
 
reklama
@kitqa gratuluję zdriwej córci! Szkoda, że nie wyszło po Twojej myśli ale siostrzyczki bedza się super dogadywać :D

To zostałam sama, która planowała chłopca. W czwartek mam prenatalne, może się dowiem ;)

@biedroneczka, @aleksandra_kow ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ za wizyty, czekam na wieści :)

@Imama jak test?

@andzelusia co u Ciebie?

Czytam Was dziewczyny ale się nie udzielam bo nie mam co pisać. Cały czas trzymam za Was kciuki dziewczyny ;)
 
Kitqa gratulacje! Mała poprostu była Wam pisana [emoji8]
U mnie dziewczyny dzisiaj 9dpo. Zrobiłam clearblue i negatyw napewno. Ale byłam taka smutna ze zrobiłam jeszcze te z rosmanna i kurde sama już nie wiem ale chyba widzę cień!!!
1502177363-aaaaaa.jpeg
1502177371-aaaaaa.jpeg

Tylko ciężko wiadomo zdjęcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro jeszcze zrobię testy bo clearblue ma czułość 25 i negatyw a ten 20 i No jakiś cień albo porostu kontrolna linia. Chyba nie chce się nastawiać!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziekuje wszystkim jeszcze raz : )
Mam podobne odczucia ze czesciej w związkach rodzą sie dzieci tej samej płci. Tez tak mysle ze dwe dziewczynki lub dwóch chlopcow chowa się lepiej, takze nie ma tego złego ;)
PrzyszlaMama. Wrozbe z obraczki robilam nad swoją dlonia i nad dlonia meza...sciemy bajery to sa tylko : )
Dodatkowo mysle ze dieta kobiety nie ma znaczenia, a tylko i wylacznie maja znaczenie plemniki ktore wytwarza mężczyzna.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry