reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ty masz piątego synka w brzuszku tak? Chyba nie ma żadnej skutecznej metody na zaplanowanie płci, nigdy nie wiadomo nawet jak się nam uda stworzyć te upragnioną płeć to i tak nie wiadomo czy planowanie pomogł. Czy tak miało być że się udało. Ja coś tam próbuje pomóc naturze bo chce wiedzieć że zrobiłam wszystko co mogłam

Ja też nie sadze bym miała duże szanse na dziewczynkę [emoji6]
Ale może coś z tego planowania na to wpłynie i będzie Gwiazdka wymarzona??? Tak do tego podchodzę, a co mi pisane to będzie z kolejnego chłopczyka tez będę sie cieszyć [emoji5]
Bardzo Wam dopinguje ponieważ wiem jak silna może byc potrzeba posiadania dziecka danej płci. Ja do tej pory miewam łzy w oczach gry patrzę na ciuszki i maleńkie dziewczynki. Ale gdzieś w sercu już pogodziłam sie z myślą ze nie będę jej mieć....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Imama tak to ten, byłam u lek i mówił że owu będzie i że wszystko jest ok chodzę do niego całe życie ufam mu . A tu taka słaba temp. Mąż będzie dopiero za 2tyg na 3dni i tak w koło:sad: bo koniec urlopu.
_20170807_170218.JPG
 

Załączniki

  • _20170807_170218.JPG
    _20170807_170218.JPG
    34,5 KB · Wyświetleń: 340
Leeleeth czasem trzeba dopomóc marzenia! Ja również nastawiona jestem na synka i wiem ze marzenie o córce zawsze pozostanie.
Majorcia mój pierwszy syn miał być Mia Heh nie No od zawsze chciałam córkę i tak już te imię mi w głowie zostało.
Kruszynka No wyglada to jakby owu naprawdę nie było. Wiem ze czasem może się "rozmyślić" i już czytałam o tym ze porostu owu nie ma w danym cyklu bądź się przesuwa. Trzymam kciuki bo jeszcze może przyjść. Masz dopiero 18 tc wiec spokojnie mierz nadal. U mnie po krwawieniu były tez bardzo niskie temp ale owu wyłapałam. Tylko ze ja odpuściłam cykl.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kruszynka może jutro będzie spadek temp i owu i wtedy plemniczki przetrwają.
U mnie się owu przesunęła o 2 dni. Ale to różnie. Nie przewidzimy tego Niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem żywym przykładem na to ze marzenia się spełniają
trzeba tylko bardzo w to wierzyć dopiero za czwartym razem urodziłam moja ukochana córeczkę
Nie poddałam się wierzyłam że będę ją mieć no i dzisiaj mogę stroić moja gwiazdę w sukieneczki No i dzisiaj zrobiłam jej pierwszego kucyka na czubku głowy
 
Do góry