reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie jest ciaza jest serduszko 7-8 tydzien :) pytałam sie lekarza o ta kosmówke ale zaczal mi tlumaczyc gdzie co jest ale nie odpowiedzial po ktorej stronie jest pecherzyk. Mam zdjecie rzeczywiste wiec moze ktos powie co widzi? Mi sie wydawalo ze to bylo po lewej stronie (ale moze ja tak bym chciala i nie jestem obiektywna ;) ) zaraz spróbuje dodać zdjecie.
 
Ja tez po wizycie, ok wszystko mogę się starać od listopada. Zalecił mi brać mama dha ale nie wiem czy to brać czy nie muszę poczytać :-) czy to nie jest czasem chłopczykowe bardziej. Aleksandra wstaw fotke i gratki że ok wszystko :-)
 
zdjecie.jpg
 

Załączniki

  • zdjecie.jpg
    zdjecie.jpg
    78,9 KB · Wyświetleń: 525
@aleksandra_kow gratuluję serduszka jak dla mnie zdjecie jest do gory nogami wiec dzidzia i kosmowka jest po prawej stronie czyli bardziej na chlopca. Ostatnio jednak obserwuje, że teoria ta sie raczej nie sprawdza :/ zobaczę czy się u mnie sprawdzi ;)
 
Może nie wyraźne zdjęcie ale tak jak wstawiłam teraz tak samo widziałam na usg na ekranie, wiec obraz jest rzeczywist. Mało jest w internecie przykładow tej teori ze zdjeciami :/ z nuba sama cos odczytam a tu to czarna magia dla mnie
 
@aleksandra_kow gratuluję serduszka jak dla mnie zdjecie jest do gory nogami wiec dzidzia i kosmowka jest po prawej stronie czyli bardziej na chlopca. Ostatnio jednak obserwuje, że teoria ta sie raczej nie sprawdza :/ zobaczę czy się u mnie sprawdzi ;)

U mnie było po lewej stronie i mam chłopczyka [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry