reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Ana87 Świat wywrócił się do góry nogami

Mój sąsiad ostatnio powiedział abyśmy zamienili się dziećmi haha (rodzą w tym samym terminie) dawno mnie coś tak nie rozbawiło :D bo u niego drugi syn (a chcieli córke)
 
reklama
Ana87 znam dużo mieszanych rodzin co pewnie nic nie zmienilalo a jakiś plemniczek spośród milionów dotarł i jest chłopczyk/dziewczynka. Na moja logikę to porostu szczęście (siła wyższa) ale zaczynajac czytać poprostu zaczęłam wierzyć ze da się coś zmienić. Bo wiadomo jak to jest z medycyna, badaniami. Nie będziemy się leczyć pewnie umrzemy, niektórzy mimo kuracji umierają wiec nic nie daje 100%. Takie moje rozumowanie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dzięki za radę, działamy jeszcze dzisiaj wieczorem. Śluzu teraz nie za bardzo, jeśli już to Ala galareta-sorki za realistyczny obraz. Śluz białka kurzego zaobserwowałam wczoraj OK.13 stad podejrzenie ze wtedy była ov. Nie wiem na ile ov skorelowana jest z kulminacja śluzu. Już głupieje przy tym, człowiek chce się wbić za bardzo analizuje a na dobra sprawę wyglada to na graniczenie z cudem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama dzięki więc już w tym cyklu nie zdarze bo bym musiała iść do lekarza zapytać co on sądzi o tym clo dla mnie ale pójdę pod koniec miesiąca i zapytam ja też mam tak owu właśnie 17/18dc i duzo by mi dało jeśli była by w 15dc a ty ile cykli to brałas?
Mój sąsiad ostatnio powiedział abyśmy zamienili się dziećmi haha
A mój ostatnio sąsiad do mojego męża... '' zasiales już coś ''
Maz na to że jeszcze nie..
A on '' to w razie czego ja pomogę żeby córka była '' :szok:
Padlam:-) :)
On ma też dwóch synów   :D:-) :)
Baran jeden-zartowniś się znalazł :oo2:
 
@Imama dzięki więc już w tym cyklu nie zdarze bo bym musiała iść do lekarza zapytać co on sądzi o tym clo dla mnie ale pójdę pod koniec miesiąca i zapytam ja też mam tak owu właśnie 17/18dc i duzo by mi dało jeśli była by w 15dc a ty ile cykli to brałas?

A mój ostatnio sąsiad do mojego męża... '' zasiales już coś ''
Maz na to że jeszcze nie..
A on '' to w razie czego ja pomogę żeby córka była '' :szok:
Padlam:-) :)
On ma też dwóch synów   :D:-) :)
Baran jeden-zartowniś się znalazł :oo2:

Hahaha dobre
Ach te sąsiady [emoji23]
 
Leeleeth, tez Cię podziwiam zdaje sobie sprawę ze przy takiej gromadce jest full pracy,chociaż człowiek przyzwyczaja sie do takiej sytuacji i nie wyobraża sobie innego życia.
Ana, do wizyty jeszcze sporo czasu o ile pamiętano tez lekarz nie kwapi się co do szacunków płci?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
nie chciał sie podejmowac tak wczesnie, ale 9.09 juz cos powie mam nadzieje, bo to bedzie juz koncowka 17 tyg musi byc cos widac
 
Andzelisia Kitqa gratuluję

Przyszła mama tobie też gratuluję właśnie doczytałam że u Ciebie też synuś ja mam trzech i powiem tylko tyle twoje kosmetyki będą się miały dobrze

Imama już jutro ale ten czas leci

Ana kciuki za córeczkę 9 już niedługo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry