reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chciałam przedstawić Wam moją czarnooką i długonogą córeczkę [emoji7]
Tatuś powiedział już, że kupuje karabin na amantów [emoji6] haha
1503554479-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow jakie piękne długie nogi! Oj bedziecie mieli kłopot z amantami małej haha Serdecznie gratuluję!
 
reklama
Ana. Raczej nic mi ne jest. Czuję się bardzo normalnie, więc raczej nie żadne przeziebienie.
Dzieki Gosica, może jutro spadnie. Czytałam gdzies na innym forum, że właśnie po biochemicznej tak było że temp się utrzymywala i do tego krew jakąś taka inna. Ale nawet brzuch mnie teraz nie boli a przed braniem leków to bolał w pierwszym dniu cyklu.
 
Gosica SP mógł namieszać. To niby niepozorne zioła ale wiadomo to jak lekarstwo.
Sanzak to clo Ci jeszcze bardziej namiesza z temperatura. Ogólnie często przy braniu występują uderzenia gorąca to był u mnie skutek uboczny. I terperatura znacznie wyższa w pierwszej fazie. Ciężko owulacje było wyłapać dobrze ze w miare mi to się z testami pokryło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa gratulacje coreczki!!piekne zdjecie:))
Andzelisia a Tobie synka juz gratulowalam?jak nie to gratulacje:*Najwazniejsze ze zdrowe i beda Cie faceci rozpieszczac:)
Imama kciuki:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama kciuki zaciśnięte, coś mi się wydaje ze wrócisz z wiadomością że bliźniaki )
Zauważyłam że u mnie przed owy ph mocno się podwyża na 5,5, zażyłąm wczoraj wieczorem abiofem i rano ph piękne 4. Widzę że to ph bardzo trzeba pilnować, ja na bank musze się zakwaszać bo bez tego robi się chłopczykowe bardzo.
Z moich doświadczeń na forum to największy wpływ na płec ma właśnie: PH I MĄŻ-niski testo u faceta, i na to własnie postawiłam u siebie, czas pokaże z jakim skutkiem.
Gosuka ja dziś albo jutro przytulanki mam, spróbuje 0+12 wyłapać, bo boje sie zaraz po pozytywnym zeby w samą owu nie trafić
 
Imama dzis Twoj dzien, tez mocno trzymam kciuki i czekam na informacje:)
kitqa ale laseczka, oj ten karabin Wam sie przyda:-D
ana. to troche odpoczniesz jak pracy masz mniej, ja wracam od wrzesnia, teraz mam urlop od pracy bo synek ma wakacje w przedszkolu, az strach pomyslec jak to bedzie tym bardziej ze z synkiem mialam mocne napinanie brzucha od 6mca i troche boje sie powtorki.
 
reklama
Do góry