reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kruszynka ja brałam clo jeden cykl. On pomaga ludzia w owulacji a jako ze ja nie miałam nigdy problemów to zaszłam tymbardziej odrazu, myśle ze tez ciężko żeby się nie udało przy clo jak blisko owu.
Ja za pare godzin wizyta. Nie spałam zbyt dobrze. Dziękuje za kciuki trzymajcie dalej [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama. Też nie moglam dziś spać[emoji58]
Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307] mocno mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chciałam przedstawić Wam moją czarnooką i długonogą córeczkę [emoji7]
Tatuś powiedział już, że kupuje karabin na amantów [emoji6] haha
1503554479-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama też trzymam kciuki.
Kitqa gratulacje!

Dziewczyny, dziś mam drugi dzień cyklu a temp nadal raczej wysoka, bo 36.7.
W poprzednim cyklu zaczęłam mierzyc od 7 dnia i miałam w granicach 36.5.
Czy tak ma być? Pytam, bo od jutra mam brać clo...
 
@San.zak nie pomoge mi wolno spadala, ale tylko jak bylam po biochemicznej, moze taka twoja uroda temp nie musi spasc bardzo nisko lub bardzo wysoka, wystarcza dwie kreseczki, a moze cos cie bierze jakas choroba.
 
reklama
Kitqa, gratuluje córeczki. Po prostu piękność.
San.zaj, ciekawa jestem Twojego teraźniejszego cyklu. Będę trzymała kciuki za pomyślność. Ja przez pierwsze 2 dni cyklu mam wys temp bo :36,5; 36,4. W trzecim dniu 36,16, czwarty 36!
Jutro myśle, ze spadnie ;)
Imama, kciuki mocno zaciśnięte! Ale emocje;)
Mój teraźniejszy cykl mocno zwariowany. Dzisiaj dopiero był skok. Komputer cyklu zwariował, bo nie pokazał ikonek chłopca, dziewczynki czyli 2-3 dni przed ov, dzień ov itd. Sama nie wiem co mam o tym myśleć. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, nie wiem czy suplementy tak namieszały.Saw palmetto zaczekam niedawno brać [emoji30]reszta suplementów już kolejny cykl i komputer tak nie szalał.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry