reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa rowniez trzymam mocniutko!!:)ale emocje:)

Andzelisia gratulacje:* 250gram♡ imie juz macie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to mnie zestresowałyście [emoji13]
Tak jak mówiłam, w cuda nie wierze : )
Ale dzieki! Trzymajcie [emoji1307]mocno mocno
 
Kitqa ja również trzymam mocno kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]Coś mi się wydaje ze możesz mieć niespodziankę, bo chyba i Ciebie nie jest do końca pewna ta dziewczynka[emoji4]

Andzelisia gratulacje zdrowego syneczka[emoji4]

Millo no to rzeczywiecie ciężko ostatnio miałaś, jeszcze w 2 miesiace, szybko zleci. Miejmy nadzieję że akurat do tego czasu sytuacja się ustabilizuje[emoji5]

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kitqa tez trzymam kciuki za wizytę.
Andzelisia gratulacje! Teraz to już z górki zleci.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
teraz dzidzie podgląda Kitqua kto jest następny???/ :) ja mam początek października .niedlugo zacznę 18tydzien.ale ten czas leci..... Ruchów nadal nie czuje .brzuchol mały.dzidzia chyba w kręgosłupie siedzi.:)
 
reklama
Millo - już masz wybrane imię dla córki?

Kitqa- syn i koniec kwadratowa szczęka mówi sama za siebie [emoji23]
Kciuki za wizytę i daj znać jak tam :)

Ana87 - ty i Imama jesteście następne, A później to nie wiem :)

Ale u mnie pogoda pod psem .. masakra leje od rana,jeszcze mnie czeka pielgrzymka do przedszkola..:/


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry