reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kitqa, gratulacje. Ile bym dała żeby na usg w niedalekiej przyszłości ujrzeć bule ;)
Jak widać te teorie to nie do końca się sprawdzają i trzeba do nich podchodzić z przymrużeniem oka.
Millo, miejmy nadzieje ze sezon dziewczynkowy długo u nas zagości.
Imama, z tego co obserwuje to z tych teorii przyrost najbardziej się sprawdza. Licze ze u Ciebie będzie córa! ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama-właśnie takie czekanie jest najgorsze:( wole juz wiedziec i zaakceptować rzeczywistość.u Ciebie beta mowi sama za siebie-wiec dziewczynka malowana:-) :)ale wiem ze wolała bys juz wiedziec na 100%. Ja tez nie moge sie doczekać - chocisz boje sie werdyktu....:sad:a tak to jeszcze nadzieja zyje:sad:
 
Ana87 mam nadzieje ze się dowiesz na następnej wizycie. U mnie będzie 12+3 wiec no jak chłopczyk to pewnie zauważę ze coś odstaje i będę miała w miare pewnosc. A jak nub dziewczynkowy to i tak ciężko bo pamietam chyba Ty Miciurka miałaś bardzo płaskiego nuba u Teojego syna teraz, tak? Który miałaś tc, pamiętasz może? No one czasem się unoszą także zobaczę bo może mi moja gin 16 października popatrzy bo wtedy już będzie 13+1 to już lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa moje gratulacje!!! Większość z nas tutaj marzy o córeczce:)Dobrze, że dzidzia zdrowa. Życie nie jest czarno-białe, dla każdego co innego jest pisane i trzeba się z tym pogodzić;)

Ana87, Imama już nie mogę się doczekać wiadomości kto u Was w brzuszkach mieszka:)Oczywiście trzymam kciuki za córeczki:)
Ana87 a Ty robiłaś betę na początku?

Ana chyba jakoś w połowie października miała mieć wizytę. Może wtedy się odezwie do nas:)
 
reklama
Kitqa rowniez gratuluje zdrowej coreczki. I wiedz ze wiele z nas pewnie by sie z Toba zamienilo :-)ja pamietam ze w drugiej ciazy bylam bardzo nastawiona na corke, napewno bardziej niz teraz i pamietam tez jak dlugo bylam rozczarowana ze to jednak chłopak.A teraz mlody jest naszym oczkiem w glowie i jest nie zle rozpieszczony az sie boje jak on zareaguje na braciszka :-)
 
Do góry