reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miciurka No jakieś tam wg tych teori co zrobiłam przy planowaniu powinno coś dopomóc ale No nie ma 100% dlatego trzeba brać pod uwagę ze coś może "niewyjsc".
Aleksandra No dowiesz się napewno teraz na badaniach. Ja mam dzień po Was prenatalne.
Kitqa zielonej nie można z tego co wiem to jak kawa. Ale wiaodmo niektóre piją i herbatę zielona i kawę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka, Imama pije jedna biala kawe (lekarz nie zabronil, jedna slaba mozna) w pierwszej ciazy tez pilam. I pilam tez zielona i miete, a teraz zaczelam sie nad tym zastanawiac czy aby na pewno mozna [emoji848]
 
Już nie lubię tej diety, nienawidzę jogurtów, kawy fusiastej i warzyw. [emoji35]
Jak z tego nie będzie dziewczynki to składam reklamacje z zadaniem rekompensaty finansowej za straty emocjonalne [emoji17]

A poważnie nie cierpię nabiału, nigdy nie jem. Teraz muszę sie przymuszać, żeby te nawyki jakoś wypracować, pije miętę ale pieprzowa. Zielonej nigdzie nie mogę znaleźć. Jedna dziennie wystarczy?
Od następnego miesiąca Ole, lukrecja i szyszki ja i mąż.

Widziałyście pościel która teraz lidl wypuścił? Cały kompl 34zl chyba, ale z prześcieradełkiem.

Chyba kupie różowe jako samospełniająca przepowiednie [emoji6]


@Imama @Ana87 [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@andzelisia @kitqa gratulacje zdrowych bobasków!
Jak rozumiem nie udało sie z płcią? [emoji53]
Ważne, że zdrowe! Ale szkoda!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth nabiału nie musisz jeść naprawdę. Jak robisz LE dietę to Tymabrdziej jak najmniej nabiału. Lepiej jakieś sosy sobie domowe zrobić na bazie kwaśnej śmietany lub jakieś innej o obniżonej zawartości tłuszczu. Niż typowo jogurt. Ja tak robiłam.
Jeśli chodzi o miętę to nie pij więcej niż jednej dziennie jak karmisz piersią. Wiem ze czytałam ze wpływa ona na plodnosc u chłopczyków.
Ja kupiłam sobie jakoś w grudniu śliczny kocyk dla córeczki ale wkoncu dałam znajomej która urodziła bo po poronieniach tak mi przykro było ze o tej płci myśle.
Marzycielka, Kruszynka jak wy tam na clo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka mi się ramzi nie spr.ale chiński też nie ,faza ksiezyca,jony nic także to że teoria czaszki to bujda mnie nie rusza :) hehe

Aleksandra-rozumiem że jeszcze nie znasz płci :)?

Kitqa- no prawda kombinuje człowiek jak koń pod górę , Ale ostatecznie zdrowie bobasa jest najważniejsze, co do herbaty może jedna zielona Ok, za dużo nie wolno najbardziej Rooibos polecaja , Link do: Jaką herbatę pić w ciąży? Sprawdź, jakie gatunki możesz pić bez obaw, a których lepiej unikać

Leeleeth-za tortury i meczarnie się należy córka jak nic :), ja generalnie ubolewam nad jakim kolwiek uwiazaniem i stosowaniem czegoś co musze i bardzo na siłę a w tym wypadku te kalorie mnie mega wku [emoji23], bo ja nie lubie głodna chodzic ;)

A szyszki itp. To nie wiem czy ty powinnaś brać, lepiej niech mąż bierze to wszystko żebyś ty sobie tym cyklu nie rozwalila, a bierzesz w końcu ten plan od Atomic z GD?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry