reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie smuce się, wręcz się cieszę że moja starsza córka będzie mieć siostrę. Wiem co mówię ponieważ sama mam siostre. Razem z nią jest fajnie: zakupy, plotki, wymienianie się ubraniami, butami torebkami : ) wielkie wsparcie w trudnych zyciowych sprawach. Dzieci jednej plci chowają się lepiej. I dla rodzicow taniej : ) choc jak wejda w wiek dojrzewania.... [emoji849]
Tylko przykro mi ze to moja ostatnia ciaza. Z mezem mamy wielkie palny, ktore zrealizują sie za jakies 4 lata, a po tylu latach bedziemy juz starzy i zbyt zmeczeni na wychowanie kolejnego dziecka.
 
reklama
Ojej ile wiadomości nowych i ile dzieci się ujawniło. Ja po wizycie kitqa powoli zaczynam wątpić, że udało nam się z córeczką ;) W każdym bądź razie zdrowie jest najważniejsze więc gratuluję zdrowych dzieci. Ja mam wizytę 10 pazdziernika i chyba z tego co kojarzę Ana87 ma podobnie i też marzy o córce :)
 
Kitqa serdeczne gratulacje, pocieszyłaś mnie tym zdaniem, że dzieci jednej płci lepiej się chowają :-)

Mikallo kciuki za wizyte i daj znać po :-)
 
Ojej ile wiadomości nowych i ile dzieci się ujawniło. Ja po wizycie kitqa powoli zaczynam wątpić, że udało nam się z córeczką ;) W każdym bądź razie zdrowie jest najważniejsze więc gratuluję zdrowych dzieci. Ja mam wizytę 10 pazdziernika i chyba z tego co kojarzę Ana87 ma podobnie i też marzy o córce :)
Dlaczego wątpisz?
 
Kitqa- no co ty mowisz ! Że córka czyli te wszystkie teorie o dupę rozbić ...ocztwiscie gratulacje i większość tego forum Ci zazdrości :D w tym i ja hihi

Mikallo- czyli urosło coś [emoji23] haha , No gratuluję :),

Millo- fajne imię :) nie słyszałam że działa jako osobne pełne znam tylko inke do picia ;) Hehe ale znowusz mówię ja nie w temacie dzireczynkowym może kiedyś się doedukuje [emoji87]

Imama- ja już stwierdziłam że jak ty z czytaniem i taka wiedza z GD nie będziesz miała córki to ja pale mój zeszyt że wszystkimi info [emoji14] , tak naprawdę to jeszcze z miesiąc dwa żeby się dowiedzieć kto napewno tam siedzi,po rysach twarzy w 3d łatwo poznac

Ana87- już siedzi co siedzi i bedzie co będzie ja wciąż liczę że masz dziewczynkę , I kciuki trzymam.x

Imama - tak u mnie było płasko to był 12 tydz plus 2-3dni czy coś

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedronka0506 - jednak cofam to... pomyłam dziewczyny kitqe z mikallo ;) razem z mikallo porównywałyśmy zdjęcia naszych dzieci wg teori czaszki i mi wtedy mikallo napisała ze u niej ponoć ma być dziewczynka a nasze główki się różnią. A ostatnio okazało się ze miakallo ma synka :) Niestety nicki mi sie bardzo mylą, mało kojarzę i dlatego za duzo też sie nie udzielam. Ale na bieżąco czytam :)
 
Biedronka trzeba sie jakos pocieszać ;)
Tak Miciur-ka wszystkie teorie i zabobony nie sprawdzily sie! Nie da sie wplynac na plec :( mozna pobowac ale... Zawsze jest ten dreszczyk nadziei : ))
 
reklama
Do góry