reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87 ja ruchy też pózno bo jakoś 22 tydzień, a brzuszkiem malym się nie przejmuj będziesz zgrabniutka i sprawna do końca :-) ja jak w dniu terminu pojechałam do mojego lekarza tylko do innego miasta polozne mnie nie znaly haha i mowie ze doktor kazał ktg zrobic a ona to pani w ciazy ? Na kiedy termin a ja- na dzis :-) fakt to byl koniec stycznia i bylam w kurtce, z ciazowych ciuchow to tylko legginsy kupilam i rajstopy w reszcie chodzilam sprzed ciazy :-)
 
reklama
teraz dzidzie podgląda Kitqua kto jest następny???/ :) ja mam początek października .niedlugo zacznę 18tydzien.ale ten czas leci..... Ruchów nadal nie czuje .brzuchol mały.dzidzia chyba w kręgosłupie siedzi.:)
Kolejna chyba ja bo jutro mam wizytę, ale u tego lekarza co tylko sprawdza czy serce bije, polowkowe 5.10 :D

@kitqa siedze jak na szpilkach ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Mikallo- to wizytujesz następna w kolejce :) A jak się czujesz ?

Imama - jak tam ?

Millo- czy to skrót od jakiejś pełnej wersji imienia?
Sorry jak głupie pytanie ale ja mało miałam styczności z wybieraniem dziewczecych imion [emoji23] :D , Hehe

Biedronka- To nic tylko w ciąży chodzić u Ciebie [emoji23]





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co tu będę dużo pisac, jest dziewczynka i juz [emoji7]
Ze mna jak i z corka jest wszystko ok[emoji1303]
Zdjecia nie mam, dr zrobila to tak szybko ze nic nie widzialam, ale jej wierze.

Tak jak mowilam, teoria czaszki, razmi, kalendarz chinski, pierwsze kopniaki, zachcianki cos jeszcze ?[emoji848] obalone!
 
@kitqa gratuluję zdrowej córci! Cieszę się, że z Wami wszystko dobrze :D Teraz tylko zostało uzupełnienie wyprawki o nowe śliczne ciuszki :D

@Miciur-ka nie stresuję się bo ten lekarz co jutro do niego idę jest beznadziejny! Idę tylko po L4 i skierowania na badania. Założę się, że nawet USG nie zrobi, o sprawdzeniu szyjki nie wspomnę. Byłam w zeszłym tygodniu u innego lekarza, prywatnie, więc jestem spokojniejsza. Poznałam też w tedy płeć- z dziewczynki zrobił się chłopiec :D Cieszę się bo córcię już mam :D Czekam tylko na potwierdzenie na połówkowych, na których już będę się stresować czy z dzidzią wszystko dobrze.
 
Kitqa gratulacje zdrowej dziewczynki:*
Widze na okolo ze sezon na dzieczynki trwa!:)

Miciurka to jest imie juz takie pelne:)Od paru lat w Polsce takie występuje wlasnie jako osobne imie:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa gratuluje córki. U mnie z synem tez dużo przemawiało za córka a jednak odwrotność [emoji6] nie ma co patrzyć na te ala zabobony.
Biedronka to pozazdrościć takiej ciąży. Ja z drugim synem 20 kg przytyłam i teraz chciałabym bardziej uważać ale dupa jak narazie nic zdrowego nie potrafię jeść bo się złe czuje i jem tylko albo rogaliki lody albo bułki hehe
No Ana87 mam nadzieje ze u Ciebie i u mnie będzie ta córka. Bo ja już zaczynam coraz bardziej panikować a spokojna byłam buu te hormony robią swoje. Chce już wiedzieć. Liczę ze ten przyrost mi się sprawdzi co do płci jak u Millo i Maziajki. A ramzi jak ramzi to chyba tylko dla zabawy.
Ciekawe jak tam druga Ana?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry