reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Biedronka, ja już sama nie wiem czy to clo jest dobra opcja.
Cieszę się, ze lekarka sama stwierdziła ze lek nie taki straszny jak go malują ;) troszkę jestem spokojniejsza.
Chociaż tak czy inaczej mam stresa na pewno większego przed nadchodzacymi starankami.
Który masz dc? Ja już chce żeby jak najszybciej przyszła ta @.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka, szkoda.
Ale za to masz więcej czasu na opracowanie strategii ;)
Chyba ze już wiesz kiedy ile razy będziecie działali ?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica i super ze udało się bezproblemowo załatwić clo. Ja również czytałam o tym ze lepsze jajeczko i tez progesteron wyższy a u mnie po poronieniach to chciałam ulepszyć bo może coś nie tak było.
Jeśli chodzi o to kiedy brać to nie ma typowo artykułu tylko Atomic pisze w postach zawsze ze 3-7 dc poleca ze względu na większe szanse na ciąże, dziewczyny co biorą clo ze względu na planowanie tez zawsze biora w takich właśnie dc. 5-9 dc to znów mniejsze szanse na ciąże i MNIEJSZE szanse na bliźniaki podobno bo później się bierze.
1507116447-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica ja coraz częsciej myśle żeby nie robic tych testów owu, wkoncu one tez nie sa na 100% pewne ze owu bedzie za tyle godzin, moze poprostu bez stresu starac sie o dziecko a wyjdzie i tak to co ma byc :-) czestotliwosc czas i ilosc dla mnie to loteria coraz czesciej tak mysle. Zrobiłam diete inną niz miałam, suplementy, kawe dla siebie 2 dziennie, miete dla meza, cynamon do kawy, gorace kapiele, codziennie pije piwo albo drinka :-) no i modle się o córke...
Bedzie drugi chlopczyk to nic, beda sie super dogadywac, nie podbierac mi ciuchow kosmetykow :-)
A takie liczenie dzis czy nie dzis to tez stres dodatkowy a stres przy starankach nie wskazany.
Napewno bede temperature mierzyc bo mi sie spodobalo haha choc w tym cyklu góry doliny mi wychodzą :-D
 
Imama, Leeleeth, Miciurka :-D
Tak mnie intrygowała ta teoria dzieci rok po roku, ze zrobiłam doswiadczenie wszystkich znajomych, z rodziny, ze szkoly z pracy, o ktorych wiedziałam, ze mają rodzwnstwo rok starsze mlodsze, albo dzieci rok po roku. Spisywalam wyszlo mi 20 przypadkow, 15 potwierdzilo teorie czyli 75% :-) no napewno zaraz sie ktoras odezwie co teorie obali no ale tak mnie to intrygowalo ze musialam to zrobic :-D 20 osob to mala grupa do badania haha ale no musialam
 
Imama, pierwotnie ta ginekolog chciała mi przypisać to clo po ciazy biochemicznej. DE facto zgodziłam się na duphaston ;)
Ponad pół roku go przyjmowałam.
Ciekawe na ile 3-7 maja wpływ na płeć aniżeli 5-9...nie wiem czy dobrze kumam posta ale Atomic twierdzi ze 5-9 bardziej na chłopca?
Biedronka, o widzę podobnie jak ja zmieniasz nastawienie. Masz racje stres tu przy staraniach działa na nasza niekorzyść.
Wiem co o zaletach 2 chłopców;) moi co prawda podbieraka mi czasami piankę do modelowania włosów ;)
Ja tempke tez mierze i tak nie zawsze z niej wyczytać ovu ;(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka i właśnie to jest te 75% w które wierze hehe dodanie wszystkiego w całość i właśnie wychodzi ze tyle % mamy więcej szans na te córki. I do tego te szczęście żeby się udało [emoji6] stres niepotrzebny racja. Tylko na plus takie staranka
Gosica tak tutaj akurat w tym poście pyta dziewczyna w których dc brać clo przy starankach o syna. I wg niej lepiej na chłopca 5-9 gdyż spowoduje to szybszy wyrzut estrogenu niż biorąc go wcześniej. Ale sama nie wiem bo ona tez tego pewna nie jest tylko spekulacje. Wcześniej nie pisała takich rzeczy dopiero niedawno właśnie w tym poście. Bo jak ja się zastanawiałam kiedy brać to takich info nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka, good job;) cos musi być z ta teoria. Pewnie podwyższony poziom prolaktyny działa prodziewczynkowo;)
Osobiście do tej teorii się nie podepnę ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry