reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gorligor faktycznie jak dziewczynka! I jakie włosy [emoji170]
Maggie zgadzam się jak twoja córeczka wyglada przez ta fryzurkę.
Marzycielka wiem ze kiedyś Maran pisała o tym ze nieraz się to nie pokrywa. Właśnie ten skok z owulacja. Może być wcześniej. A robisz testy owu? Który masz już tc, owu była?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
Jestem nowa ,ale podczytywałam troszkę o waszych staraniach i poczułam bliskie mi emocje. Marzę o córeczce od zawsze... poczułam juz pierwsze rozczarowanie płcią kiedy dowiedziałam się,ze zamiast dziewczynki bedzie jednak chłopczyk ,wstyd pisac,ale odchorowalam to kilka dni.Nikt z rodziny mnie oczywiście nie rozumiał ,mąż sie wkurzał ,ale na szczęście minęło .Teraz staramy się drugi cykl o i jutro wieczorem lub sobote będę testować czy "zaskoczyło" Stosowałam dietę dziewczynkową 2 mies. i zapisałam sie na forum Baby Dust, które " kłoci " sie z moja wcześniejsza teorią o częstym przytulaniu na dziewczynkę,wiec zobaczymy ,pewnie szanse 50/50
Ps.dlaczego emotikonki mi nie działają ?
 
Ostatnia edycja:
Imama ja mam dopiero 9 dc a pytam bo owu z moich obserwacji w tamtym cyklu była 1 dzień przed skokiem a wcześniej gdy mierzylam to idealnie pokrywały się z testami szyjka i sluzem. I jestem ciekawa czy możliwa jest owu przed skokiem.
 
Marzycielka, możliwa owu przed skokiem. Ja mam zawsze dzień przed skokiem, tzn rano niska temp a wieczorem nie ma pęcherzyka na usg a kolejny ranek skok i szyjka zamknięta, twarda.

Mamo Tymonka, witamy;) tutaj możesz pisać o swoich uczuciach, myślę, że każda Cię zrozumie i wesprze. Czekamy na dwie kreski i upragnioną córeczkę:)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia, niezle z Tobą, siostrami a teraz Waszymi dziećmi. Może Tobie uda się cos zmienić [emoji110]sytuacja podobna jak u moich znajomych o których wcześniej pisałam.
Kinga, pH sprawdzam na 2 sposoby-jeśli uda mi się wyciągnąć na palec więcej śluzu to nakładam go na pasek, w innym wypadku wkładam pasek do środka [emoji4]
Miciurka, sylk to jest lubrykant teoretycznie chyba pomaga plemnikom przejść bliżej macicy? Ja wcześniej przed ciąża biochemiczna włożyłam duuuuzo sylku. Teraz zdecydowanie mniej, na tyle aby zejść do pH OK.5,3.
Mikallo, o rany jak super ze udało Ci się spełnić marzenie, oj jak bym chciała cos takiego przeżyć!
Gorligor , synek rzeczywiście wyglądał hak dziewczynka. Śliczny!
Tymonsmom, witaj i powodzenia przy testowaniu. Oprócz diety cos jeszcze stosowałaś?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję wam za miłe przywitanie :)
Oprócz diety , to przytulanie jedno 4 dni przed a drugie 2 dni przed owu,pozycja klasyczna,bez fajerwerków ;) na wiecej rzeczy nie miałam cierpliwości ,podziwiam niektóre z was.Dla mnie juz ta dieta była utrapieniem ,bo akurat uwielbiam banany,pomidory , słone wędliny , ostre przyprawy ....czyli wszystko co na chłopaka
 
Ostatnia edycja:
Witaj TymonsMom.
Z ta częstotliwością to trudno stwierdzić bo maja tutaj dziewczyny tez córki po częstych starankach.
Marzycielka clo może ładnie namieszać dlatego duże dziewczyn naprawdę na GD stosuje metodę co 4 dzień staranka bo i temp jest zaburzona, testy owu nie wychodzą i różne inne objawy także wiem ze naprawdę dużo ta metodę stosuje.
Jeśli chodzi o FL to Hmm czytałam coś ze progesteron może podwyższać clo i tez mnie to cieszyło bo miałam niski. Także myśle ze tak ze faza może się troszkę wydłużyć a może było to spowodowane innym czynnikiem. Mi temp bardzo dziwna wychodziła.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama właśnie właśnie, szłam zgodnie z tymi zaleceniami < częstych przytulanek> dlatego ta druga metoda wywołała u mnie teraz panikę, bo dziewczyny twierdzą tam, że na dziewczynkę 2-3 dni przed owulacja ALE tylko RAZ ,natomiast częstsze przytulanki nawet z tym odstępem 2-3 dniowym ,dają juz tylko szanse 50/50 ,dlatego moze dziewczynom Z częstych przytulanek sie po prostu udało :eek: wiadomo, że ta metoda tez 100% nie jest,ale lepiej mieć 75% niż te 50% ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry