reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama ja następną wizytę mam na 20 grudnia...
Nie wiem jak to robicie że tak mało tyjecie ja to połówka i już sporo kg do przodu aż strach powiedzieć co to będzie na koniec. W poprzednich ciazach przytylam max 10 kg i rósł mi tylko brzuch a teraz to cała rosnę! Mój pierwszy poród był straszny bardzo długi i ciężki a drugi tylko 30 min i po ciekawe jak ten trzeci. Mój pierwszy synuś ważył 3 700 a drugi 3 200 może dlatego drugi poród był krótszy.
 
Imama ja następną wizytę mam na 20 grudnia...
Nie wiem jak to robicie że tak mało tyjecie ja to połówka i już sporo kg do przodu aż strach powiedzieć co to będzie na koniec. W poprzednich ciazach przytylam max 10 kg i rósł mi tylko brzuch a teraz to cała rosnę! Mój pierwszy poród był straszny bardzo długi i ciężki a drugi tylko 30 min i po ciekawe jak ten trzeci. Mój pierwszy synuś ważył 3 700 a drugi 3 200 może dlatego drugi poród był krótszy.

A ja sie tak chwale swoim 2 godzinnym porodem [emoji23][emoji23][emoji23]
30 min to mega szybko, a nie popękałas?
Chodziłaś do szkoły rodzenia?



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Leeleeth ja teraz parte miałam 25 min bo rodził się z rączka na głowie skubany! Ogólnie 1,5 h całej akcji z bólami ledwo zdarzyłam. Teraz będę dzwonić po karetkę. A pierwszy syn 3 h od boli a parte to nawet nie wiem ile
Kati to dajesz mi nadzieje. J.A strasznie boje się ze będzie większy. Ogólnie moi mieli 3150 i ten miał 3540 ale ta rączka! A na usg mówili ze z 4 kg na bank. Z tym ze w 38 tc urodziłam obydwu.
I peklam na każdym razem. Teraz to nawet nie patrzyłam jak bardzo bo się bałam ale wg lekarza nie tak złe jak na ta rączkę! A się smarowałam masowałam u dupa.
Ja Kitqa wiecznie na dietach jak nie patrzę na produkty które jem to tyle. Albo wegetarianizm albo weganizm albo diety proteinowe bez chleba itd. Wiec pewnie dlatego. W drugiej ciąży to nie patrzyłam teraz staram się uważać. Myślałam ze do tych 14 kg dobije więcej i bym była zadowolona! A ty kur 7 kg- zazdraszczam!!! I napewno się w ta kiecke zmieścisz



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth ja teraz parte miałam 25 min bo rodził się z rączka na głowie skubany! Ogólnie 1,5 h całej akcji z bólami przed ledwo zdarzyłam. Teraz będę dzwonić po karetkę. A pierwszy syn 3 h od boli z partylo ale ile one trwały to nawet nie wiem ile
Kati to dajesz mi nadzieje. J.A strasznie boje się ze będzie większy. Ogólnie moi mieli 3150 i ten miał 3540 ale ta rączka! A na usg mówili ze z 4 kg na bank. Z tym ze w 38 tc urodziłam obydwu.
I peklam na każdym razem. Teraz to nawet nie patrzyłam jak bardzo bo się bałam ale wg lekarza nie tak złe jak na ta rączkę! A się smarowałam masowałam u dupa.
Ja Kitqa wiecznie na dietach jak nie patrzę na produkty które jem to tyle. Albo wegetarianizm albo weganizm albo diety proteinowe bez chleba itd. Wiec pewnie dlatego. W drugiej ciąży to nie patrzyłam teraz staram się uważać. Myślałam ze do tych 14 kg dobije więcej i bym była zadowolona! A ty kur 7 kg- zazdraszczam!!! I napewno się w ta kiecke zmieścisz



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom




7u229jcg4s0byzyg.png
 
Ja z bólami 30 min ale może to dlatego że mały się tak śpieszył bo miał zacisnieta pepowine wokół szyi i malutkie pęknięcie było a że mną rodziła taka co dziewczynkę 4,5 kg rodziła szybciej niż ja i bez pęknięcia ledwo zdążyli! Aha to było 4 jej dziecko. Zaraz po porodzie wstawala i brykala jak gdyby nie była po porodzie!
 
Jezu ja na samą myśl naturalnego porodu zamieram że strachu, to nie dla mnie...ja jestem zwolennikiem nowych technologii i medycyny [emoji5]️
Imama widocznie masz taką naturę że możesz przybrać kilka kg więcej w ciąży. Moja mama gdy pojechala z porodem do szpitala to lekarz zapytal się z czym przyszła :) siostra urodzila się mała a mama strasznie popękała (że mną było lepiej) może dlatego boję się doświadczyć porodu naturalnego, i wciąż słyszę u koleżanek co one biedne przeżywały... Aż żal bierze.
Dam wam znać czy zmieszcze się w kiecke ;) [emoji126]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa wiem wiem. JA w pierwszej ciąży to w nocy się budziłam z płaczem. Naprawdę jak się dowiedziałam ze jestem w ciąży to pierwsze co poród! Mąż już mnie słuchać nie mógł znajome tez. Chciałam cc ale po dwóch tekstach osób po cc to tak się wystraszyłam ze już wolałam SN i dobrze ze srobowalam bo akurat miałam szybko. Ale nie wyobrażam sobie komplikacji a takie zawsze mogą być
Gdybym mieszkała w Polsce chciałabym rodzic w domu. Naprawdę. Ale tu za małe mieszkanie itd. Ostatnio czytam dużo na temat porodów w domu i naprawdę jestem pod wrażeniem.
Kati Ty to ekspres! Ja w szpitalu byłam fenomenem i położne przychodzili i pytały jak to zrobiłam a Ty to szok tak szybko

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Majorcia czytałam już wcześniej o tej zamożności ze niby właśnie rodza częściej chłopców. Ale nie zgadza mi się to z Kardashiankami hehe tam aż 5 córek i jeden syn a Bruse Jenner z innego związku ma zaś dwóch synów a z Matka Kardashianek dwie córki.
Leeleeth współczuje. Ja jestem przerażona tym wszystkim bo teraz mam dwojke i już ciężko a jak mały przyjdzie na świat a mój dwulatek zachoruje to dupa blada nie poradzę sobie! Nie wiem jak dajesz sovie radę z taka gromadka, normalnie podziwiam!
Kati No to może jednak wstydnisia! Ważne ze wszystko dobrze i łożysko się podniosło. Kiedy następna wizyta?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Imama kochana ja tak dla zabawy zamieściłam ten link i nawet nie wierzyłam że któraś mogłaby go potraktować poważnie jak my tu wszystkie tak wtajemniczone i nie umiemy zaplanować
Śmiać mi się chce jak czytam tego typu artykuły i nawet jak czytam że lekarze uważają że jedyna metodą w która wierzą to metodą Shettlesa
 
Do góry