reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miciurka widzę widzę cień!!!! Gratulacje a jednak Imama wykrakała hehe super! Bo tak byś pewnie wszystko odłożyła!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Który masz dpo?


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Miciurka kurcze tam jest cień? Jak Ty to widzisz gołym okiem bo u mnie na ekranie tylko z jednej strony jest jakby kawalek jakiejś kreseczki i to bardziej szarej niż rożowej. Za to owulacyjny przepiękny :) Chyba coś z tego bedzie!

Co do porodu, ja miałam CC na zyczenie, załatwiłam to z okulistą i mimo że różni ludzie mają rozne opinie na ten temat to tak zadecydowałam. Dla mnie traumą było samo pójście do szpitala pierwszy raz w życiu a co dopiero naturalny poród. Fizycznego bólu sie tez balam, ale najbardziej tego że psychicznie sie złamię, że sie zablokuję itp.CC przeszłam bardzo dobrze.
 
Dziewczyny to mnie pocieszanie bardzo! Bo wczoraj oczywiscie dużo czytałam o tym moim łożysku i boje się ze się nie podniesie i wtedy te cc!
Ale najgorsze ze Ja po porodach śmigałam zaraz a przeraża mnie to leżenie. Ale właśnie jest na odwrót mecze się przed a po Ok a po cc po jest najgorzej.
A jak wasze brzuszki po cc? Wróciły do normy czy ciężko bo pare znajomych ma właśnie tragedie i tego się boje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama nie masz sie co bać cc!
Oprócz pewnego dyskomfortu po, ból jak po każdym szyciu. Ja wstałam bardzo szybko. Jeden dzień chodziłam zgięta w pół. Na drugi już normalnie. Jako ze ćwiczyć nie można to trochę dłużej dochodziłam do siebie. I mięśnie słabiej pracowały ale w okolicy pół toku wszystko sie ustabilizowało.
Cc ma swoje plusy, znad dokładny termin, mniejsze ryzyko okołoporodowe.

A Twoje łożysko może sie podnieść na tym etapie 98 % sie podnosi [emoji1307]
Także jest dobrze, będzie jeszcze lepiej [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miciurka gratuluje!! Ile masz dpo??

Leleth Ty mialas teraz przy Emilku cc?

Ja mialam 2 cc brzuch mam ok juz teraz ale na samo wspomnienie ...jednak co natura to natura...


A kg przytylam teraz w ciazy 10kg przy zajsciu mialam 57 a w dzien cc 67 na ta chwile 5 miesiecy po cc mam juz 52kg czyli 5kg mniej niz przed zajsciem..mala wyciaga strasznie...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gosica życzę Ci abyś w te święta miała dwie kreseczki na prezent[emoji320] pod choinka[emoji319] [emoji110]:)
@Miciur-ka aaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
[emoji3] czuje ze będzie z tego baby girl [emoji7][emoji178]
@Kinga_1 spokojnie jeszcze z 2kg mi wpadnie ;) ale tak masz rację, na początku ciąży chudlam, i tak liczę nabitą wagę od wagi z przed ciąży.
Imama skąd wiesz, że po cc jest najgorzej? Przecież nie miałas. Różne kobiety różne sytuacje i różne samopoczucia. Ja się nie wypowiadam jak jest po sn bo tego nie przeżyłam, tylko mowilam że mnie masakrycznie przerażają historie porodów naturalnych.
Ja po cc śmigalam jak ta lala, bez ketanlu. Mało tego codziennie jeździłam po 100km do córki bo leżała na neonatologii. Blizne po cięciu mam małą, i bardzo nisko, po bokach w ogóle nie widoczna, gdybym nie miała kolejnego cięcia to pewnie po kolejnych dwóch latach w ogóle byłaby nie widoczna. Pokazałabym wam zdj ale się wstydzę [emoji14]
Gdy zszywal mnie lekarz śmial się że zostawi mu swój autograf :) i rzeczywiście zrobil to pięknie, a szwy miałam rozpuszczajace się więc naprawde mam tylko cienka kreseczke :)
 
reklama
Kitqa, dzięki. Oby życzenie się spełniło.
Dokładnie, kobiety różnie reagują po cc. Ja przy drugim synku chciałam mieć cc, ale w końcu skończyło się na porodzie naturalnym i nie żałowałam. Kolejnego dnia czułam się już naprawdę OK. Pewnie tez dzięki temu ze nie miałam nacięcia. Syn urodził się z waga 2600g.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry