reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Boże co za paradoks. Od miesiąca suplementuje magnez ( nigdy tego wcześniej nie robiłam ) a od paru dni mam drżenie powieki czyli teoretycznie jego braki ....? Ehhhh
 
WTF[emoji15]znowu się zaczęły zaparcia i to parcie. Wypiłam szklankę soku z kapusty oby pomogło[emoji44] byłam dziś zrobić tsh miesiąc temu miałam ładne później dawka została zmniejszona o pół od 3 dni znów czuje ucisk na szyji więc zwiększyłam dawkę i czekam na wynik. Gin mówił ze ciąża pozornie obniża tsh tzn ze fałszuje [emoji15]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże co za paradoks. Od miesiąca suplementuje magnez ( nigdy tego wcześniej nie robiłam ) a od paru dni mam drżenie powieki czyli teoretycznie jego braki ....? Ehhhh
Też tak miałam dopóki nie zaczęłam dzielić tabletek. Podobno magnez może się wchłonić w określonej ilości na raz, a reszta nie jest przyswajana. Dlatego ja jedną tabletkę dzielę na pół i te swoje 4 tabletki w ciągu dnia biorę 8 razy dziennie, pół tabl co ok godzinę. I faktycznie, po 3 dniach poczułam różnicę, a po 2 tygodniach różnica na plus w wynikach krwi.

Co do owu - mi np w zeszłym miesiącu owu przyszła 3 dni wcześniej. Zrobiłam test owu, a tu szok, prawie pozytyw. Po 4 godz już był pozytywny i owu 24h później. I jak tu trafić 2-3 dni przed ;)
 
Baby girl tak właśnie robię od paru dni tabletki dziele :) oby pomogło. Może to od kawy zaczęłam pic parzona a nie rozpuszczalne siuski i dieta LE
 
WTF[emoji15]znowu się zaczęły zaparcia i to parcie. Wypiłam szklankę soku z kapusty oby pomogło[emoji44] byłam dziś zrobić tsh miesiąc temu miałam ładne później dawka została zmniejszona o pół od 3 dni znów czuje ucisk na szyji więc zwiększyłam dawkę i czekam na wynik. Gin mówił ze ciąża pozornie obniża tsh tzn ze fałszuje [emoji15]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
W ciąży natychmiast zwiększa się dawkę leku

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gin pow że nadal mam brać pół tabl więc nic nie rozumiem. Tarczycę wykryto mi w grudniu było wtedy 5,67 później po dawce 25 eutyrox spadło do 1,5 i bralam po pół tabl. Pyt czy mam zwiększyć dawkę pow że nie dlatego zrobiłam tsh i zobaczymy do endokrynolog mam na 16 marca

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth- a jakie testy robisz owulacyjne ze pozytywu nie mialas ? - bo nie jest zaznaczone

Belle- tez pomyslalam ze moze bezowulacyjny, ale tez masz bardzo duze wahanie temp, to moze dlatego tak wyglada dziwnie , bylas chora ? Dobra doczytałam ze alkohol itp to powinnas zaznaczyc te temp jako zaburzone zeby nie brało ich sie pod uwage najlepiej wrzuc to w Fertility Friend ,

Mihasiaa- ze 4 h.trzymac mocz nie pic w nadmiarze tylko normalnie nir robic z 1 moczu po wstaniu bo moze fałszowac wynik, ja robie testy o godz 10 i 18 w dniach zaraz po okresie a jak wchodze w ten plodny okres to 10, 14, 18 i czasem.jeszcze o 22 zrobie ,

Babygirl-no wlasnie ...ciezko trafic te kilka dni przed cholerną owu :/


Szczypiorkowa-oj chcialabym!

Kredka-mi sie wydaje ze owulacja dzis , zawsze testuj kilka dni wczesniej anizeli "polecaja" z opakowania testow,





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry