reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Miciur_ka a jakaś polecana aplikacja po polsku?
Polecam ovuViev. Zawsze z dużą dokładnością obliczala mi ovu na podstawie temp i innych obserwacji a teraz liczy mi dni ciąży.

Odebralam wyniki w miesiac z 1,26 przy braniu 0,5 tabl eurtox 25 wyskoczyło mi na 2,72 czyli dobrze zrobiłam podnosząc dawkę do całej tabl.
Matko bosko po tym soku to nie tylko zaparcie minęło ale jest rewolucja żołądkowo /jelitowa hmm grunt że pomogło[emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mnie boli podbrzusze, ponosilam dziś synka bo chory ale wzięłam nospe to może pomoże :-)
Mnie od pon gdy wiekszylam dawkę duphaston do 2*1, nie boli nic (gin kazal zwiększyć jeśli będzie bolało [emoji79]
Czasem coś lekko zakluje i tyle
Już się zastanawiam czy aby na pewno wszystko ok najpierw mnie bolalo a teraz cisza [emoji55]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Belle- ja uzywam 3 apek, Fertility Friend, moj kalendarzyk, i femometer, ale.temp najlepiej widac na FF,

Anija-ja nie słodze, cukru nie uzywam wcale, ale slodycz za to za mna łazi czasem,

Kruszynka- monitoruj koniecznie dalej hormony! Ja wlasnie chyba ide sobie spr. Bo mi sie cos rozwaliło,





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Belle- ja uzywam 3 apek, Fertility Friend, moj kalendarzyk, i femometer, ale.temp najlepiej widac na FF,

Anija-ja nie słodze, cukru nie uzywam wcale, ale slodycz za to za mna łazi czasem,

Kruszynka- monitoruj koniecznie dalej hormony! Ja wlasnie chyba ide sobie spr. Bo mi sie cos rozwaliło,





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście, za 2 tyg przed sama wizyta u endokrynologa powtórzę wyniki, czekam jeszcze na progesteron wyniki maja być online po 18 tej


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sa wyniki.
Progesteronu przy dawce duphaston 2*1 jak wspomniałam wcześniej wynik to 56,9.
Normy
2,8-147,3 w I trymestrze.
Nie wiem czy mam się martwić.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry