reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka oj tak male diablatko:p synek byl dzieckim idealnym a ta bardzo charakterna choc juz troche lepiej bo zaczela sie przemieszczac.

Belle takie 2 jedzule w domu i maz moze zwariowac:p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To chyba mam apke do d...y. Muszę zmienić. Używam" Flo" i "Mój kalendarzyk"
@Maziajka mój M mówi że nasz starszy syn
zołza jak mamusia więc jak widać to nie kwestia płci ;)
@anija.82 ja nie słodzę
 
Ostatnia edycja:
Miciurka oj tak male diablatko:p synek byl dzieckim idealnym a ta bardzo charakterna choc juz troche lepiej bo zaczela sie przemieszczac.

Belle takie 2 jedzule w domu i maz moze zwariowac:p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo wam tłumacze że z babami tak jest [emoji23] mam je dwie i teraz dla równowagi mojego stanu umysłu niezbędny jest mi Igor [emoji41][emoji39]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Ohhhh z tymi słodyczami to skaranie boskie. Teraz ciągnie mnie do nich podwójnie :(
Pewnie przez to nieregularne jedzenie :(
 
reklama
Anija jem śniadania ok 11 i obiady ok 16.00 i na tym koniec chyba ze dużo ćwiczyłam to czasem jakaś kolacje lekka . Nie liczę kalorii Ale na zasadzie MZ
 
Do góry