reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama, robię testy od 8dc codziennie, co 4 godziny :D nic jeszcze nie ciemnieje. Śluz jest, ale ja zawsze mam śluz nawet 5 dni przed owu. Właśnie tak myślałam żeby teraz przestać króliczkować tylko spuszczać nasienie dalej codziennie i w dniu pozytywu zrobić jedne staranka. Boję się tylko czy mąż da tak radę codziennie o_O
A czy w dniu pozytywu spuścic najpierw nasienie i po 3h starania czy nie trzeba jak codziennie przez tydzień było spuszczane?
 
Mihasiaa, dziękuje [emoji4]
Anija.82, ja piłam w cyklu starankowym sok z żurawiny: Link do: Sok z żurawin 100% żuraVital 490ml
Wypiłam tego przez OK.10 dni jakieś 300ml, wiec srednio 30 ml dziennie. Czytałam ze leczniczo można 100 ml. Mi się wydawało za dużo, nie chciałam ryzykować tym bardziej ze przed starankami lyknelam zyrtec.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baby_girl hurry up to to o czym piszesz jej metoda ze jak np nie dało się rady codziennych staranek to to takie na ostatnia chwile żeby zredukować ilość spermy. Jak macie codziennie to już nie ma sensu bo naprawdę szanse na ciąże maleją i jak dodasz hurry up to już wogole.
Wiec moim zdaniem z zabezpieczeniem codziennie i wtedy w pozytyw albo cut off jak chcesz to jeden docelowy. I później mąż ma urlop hehe
Gosica każda chyba ma mętlik i zmienia. Ja mam syna z cut off dlatego chciałam bliżej owulacji i tego w sumie się trzymałam. A Ty masz jeden stosunek w płodne plus BDM wiec szanse pewnie super [emoji166][emoji6]
Mihasia lepiej zostań przy jednym stosunku. Jedynie ze faktycznie Już musisz być w ciąży. Ale myśle ze jak ktoś nie próbuje miesiącami to nie warto dodawać stosunków bo to chłopczykowe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama dzięki, w ciąży nie muszę być na już, bo to dopiero pierwszy cykl starań, ale ja w gorącej wodzie jestem kąpana ;) Zostane przy tym jednym stosunku.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleth tak jeden stosunek na dziewczynkę. Wg GD po pozytywnym teście bo szybciej o ciąże wg BDM to 2-3 dni przed.
Cały czas bez zmian [emoji6] ale wiadomo mamy tu córeczki z częstszych staranek. Chodzby Maziajka Millo Elena czy ostatnio Olaam. Także nic nie na 100% Haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mihasia, tez bym została przy jednym stosunku. Poprawianie do na chłopaka. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość zwłaszcza przy planowaniu dziewczynki, powoli redukować suple, czy zbliżać się do ovu ale jeden stosunek w dni płodne to postawa-tak przynajmniej wywnioskowałam z tego co Imama pisała lub tez z obserwacji statystyk.
Imama, ta BDM nie do końca mnie przekonuje, ona chyba sama w sobie zakłada nie tylko cutoff ale 1 stosunek w dni płodne. Ja te metodę wzbogaciłem supłami i zakwaszaniem.
Leeleth, jeśli mąż ma mniej niż 35 to abstynencja tak ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleth tak jeden stosunek na dziewczynkę. Wg GD po pozytywnym teście bo szybciej o ciąże wg BDM to 2-3 dni przed.
Cały czas bez zmian [emoji6] ale wiadomo mamy tu córeczki z częstszych staranek. Chodzby Maziajka Millo Elena czy ostatnio Olaam. Także nic nie na 100% Haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oj uwierz, że czytam i czytam a mózg zmienia mi sie w papkę i uszami wycieka, [emoji6]

Świetnie pamietam starania @Millo, ale u niej od samego początku czułam corke. Jakoś pewność miałam, ze jajo zaczeka i mąż zdąży [emoji23]
To teraz zadziałam wg GD [emoji16]
I abstynencja lepsza czy wymiana spermy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry