reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Baby girl-oj kochana ciezko poradzic ja ogolnie jak mowilam nie wierze w czeste to dla mnie pol na pol bo jest tyle nasienia ktore czeka i nie wiadomo ktory plemnik zlapie jajo, a jak sie zakwaszasz ? Przed samymi starankami czy jak to robisz ? Co ile.i czym? Ja bym chyba juz zakonczyla starania i czekala teraz czy jakis tam dotrwa, jak bys miala owu 15 dc to jesli dzis np jeszcze zadziałacie to wtedy spoko cut off, a jak testy wygladaja twoje owu ?cos juz widzisz ze kreska ciemnieje ?-na ktory dzien stawiasz ze bedzie w tym cyklu sadzac po testach? No Wiesz za duzo nasienia tez nie dobrze,musisz jakas strategie obrac ja wiem ze chce zrobic jedno lub dwa podejscia i trzymac ph nisko ,

Mihasiaaa-fajnie ze cos tam odpoczelas wiadomo z dzieckiem inaczej ale zawsze to jakas zmiana klimatu ;), mozliwe ze dalas za duzo rephresh,moglas tylko spr. Ph przed staraniami o dac jesli ph bylo wyzej jak 4, bo tak to moze dalas niepotrzebnie te 2 h przed staraniami, teraz moze czasem.keszcze co killa h sprawdz ph jesli idzie do gory ro obnizaj takim rephresh na palec kropke i tyle, do 2 dpo powinno sie trzymac ph nisko , ja kochana jestem za abstynencja ale 14 dni troche duzo tak 10 to jest idealnie max 12 dni dalej bym nie szla ,

Imama-bdm to jest na chlopca 24 i 48 h po pozytywnym tescie bo nusi byc duzo nasienia stad 2 stosunki no i ph zmienia bo juz 2 seksy ,ale tez cholera wie kiedy kto ma owulacje - dlatwgo tez licza 2 stosunki musza byc , to nie wiadomo czy to jest tak naprawde celowanie w sama.owu czy dzien przed i w dzien , zobacz ja po obserwacjach usg raz mialam.owulacje 14 czy tam 16 h po pozytywie a raz mialam owulaxje 2 dbi po pozytywie,moze tez stad rozne "efekty" jesli ktos zachodzi, bo bdm przyjmuje ze 24 h po pozytywie jest owulacja -a widzisz u mnie tak nie bylo tylko raz w te raz we wte,ja nie ufam samemu bdm zeby rzucic wszystko diete suple.i zele i samym bdm zadzialac bo wiem.ze jak mi sie nie uda to bym sobie ostro pluła w brode ze tyle wiem a nic nie uzywam , tak czy siak nie wiem czy dana mi ta corka ale poki czytam i sie ucze tego czy tamtego to chce to wcielic w zycie,gdyby mi sie trafila corka to chyba sobie z 4 dzieckiem sprobuje samo bdm i sprawdze buahha [emoji14] , teraz nie ryzykuje ;)


Luisa-no tak stresujace ale z 2 str. To nie wyobrazam sobie nie wiedziec [emoji23]


Dostałam paczuche przyszedl moj zel i vinegar douche yay, powoli przygotowana na czerwiec , rephresh w Polsce jeszcze ale juz czeka w domku :)
Dzis mam 2 dc ,wczoraj wieczorem w kobcu okres przylazł awe maryja [emoji23]
ab56ab7224679151f3d4dd688067c02d.jpg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baby girl -dobry plan zeby codziennie ale z zabezpieczeniem, a pozniej 1 staranka docelowe po pozytywie,moze troche zelu wieczorem co 2 dzien aplikuj, zeby pozniej juz tylko trzymac oh nisko po starankach ,

Gosica-u Ciebie corka nie ma co sie martwic :) teraz mysl jak nam tu po corce załatwic [emoji85][emoji23]

Imama-ty nam tu obalasz wszystkie teorie soba haha,kazdego syna macie inaczej "robionego" lol :)

Kredka
Godica napisala juz :)

cm -cervical mucus (sluz)
dh-dear husband -maz
Bd -seks
Fr -frequent release -czesty wytrysk
Fgd-nie wiem.spr.:)
Dtd-did the deed -tez seks ;)
no i zdrowka



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica trzymam i ja mocno kciuki za jutrzejsza betę, będzie dobrze musisz myśleć pozytywnie choć wiem że to trudne bo nie dawno to samo przechodzilam i wiem ile to nerwów ale spokój jest najważniejszy i dla Ciebie i dla babelka ;-)
 
@Miciurka dlatego myślę, ze przedobrzylam z żelem i nic w tym cyklu nie wyjdzie, ale maz i tak marudzil, ze wtedy dziecko sie w grudniu urodzi, wiec może tak mialo byc :) Zbieram siły na kolejny cykl

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka, oby tak było. Na razie się oszczędzam, leżę bo trochę brzuch mnie pobolewa [emoji19] oby tylko jutro był przyrost.
Imama jest gigantka. I weź tu trzymaj się jakieś metody [emoji12]
Marzycielka, dziękuje. Wiem, ze nerwy tu nic nie pomogą. Jestem dobrej myśli, najważniejsze aby dzidzia się rozwijała.
Dzisiaj sobie próbowałam poczytać o Lukrecji vitexie. Wrzucam link dla zainteresowanych ;) jak widac lukrecja obniża potas! [emoji6]Link do: 10 Best herbs for women



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj Imama tak to dosadnie podkreśliłaś że mnie przekonałaś:) ale! Zawsze mam jakieś ale.
Od kiedy sex w owu jest na dziewczynkę? Też właśnie 'po owu' sex wydawał mi się bezcelowy ponieważ jest już po zabawie...
(lekarz mojej koleżanki mówil że po owu to dziewczynki się robi)
Imama weź wyłoż mi tu jeszcze raz swoje wiedzę i teorię na boy sway wg GD.
Powietam że mówiłaś że 3x sexy. W dzień pozytywnego testu, na drugi dzień i kolejny tak?


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica ja właśnie do końca nie wierze w te pH. Tak właśnie jak piszesz.
Miciurka dlatego BDM na chłopca to dla mnie wogole. Ja owu mam zawsze na drugi dzień po pozytywie i te 48 h po to już nie miało by znaczenia. Do mnie te GD przemawia właśnie ze dużo nasienia. Czyli 1 sex w dzień pozytywu i 2 na drugi dzień rano i wieczorem. Tymabrdziej ze na kwietniowkach na GD wszystkie maja chłopców po córkach właśnie ta metoda. Ale wiaodmo duzooooo szczęścia trzeba i tyle.
U mnie brakło „szczęścia”.
A Ty tam już widzę asortyment niezły hehe przygotowania trwają. Musi być córa!
Mihasia nigdy nie mów nigdy [emoji6] nie takie zakwaszanie a ciąża była.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie tez przekonuje argument ze 2 stosunki =dużo nasienia czyli wyższe pH w pochwie. My możemy mieć pH 4,5 a wejdą plemniki z pH 8 to może nam się s środku zmienić np.na ph7 albo i 8. Dlatego tak do końca nie kumam teorii ze jak mało śluzu naszego to dziewczynkowe-ale dzięki temu wypadkowa śluzu i spermy miałaby pH niższe, dziewczynkowe.
Imama, ewidentnie u Ciebie zawinił czynnik szczęścia. Mega dużo zrobiłaś, ale uwierzę Żr nosisz syna jak obwiescisz ze już po porodzie. [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry