reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mihasiaa, piękny balonik. [emoji12]
Tak, zakwasilam się ale do pH 4,5-4,7. Porem pH sprawdzałam przez kolejne 1,5 dnia i bylo OK.4,7. Uzylam Rephresh dosłownie tyle co na palec. Mnie cały czas zastanawia fakt czy cześć plemników już podczas stosunku nie wędruje wysoko i możemy sobie robić zakwaszania itp a na te plemniki powyzej, zakwaszanie po prostu nie działa.Ja odnoszę wrażenie ze Rephresh inteligentnie zakwasza, wcześniej uzywalam Medivag i nie zachodziłam. Prawda jest tez taka ze chyba więcej wkładałam tego żelu.
Kredkaczarana, CM-cervical muscus-śluz, DH-dear husband,mąż, partner; BD-baby dance-sex; FR-frequent release, częste przytulanka; fgd-nie wiem, DTD-nie pamietam, cis chyba związane z przytulankami. Dziewczyny poprawcie jeśli namieszałam [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko zgłupiałam całkowicie i już nie wiem co robić!
ciężko mi trafić w 2-3 dni przed owu bo mam ja mega różnie :( ahhhhhhhhhh
 
Mihasia szczerze to mi nigdy nie wychodzą pozytywne testy. Widocznie mam jakiś szybki pik lh czy coś, nigdy nie umiem trafić a w okresie owu robiłam co 2h i już mocna kreska a nagle z rana co raz słabsza. Może w nocy był pik albo testy lipne sama nie wiem
 
reklama
Ja chyba po tym Saw Palmetto mam wyczuwalna ovu. Boli mnie podbrzusze i jajnik i testy mocna kreska. Wczesniej ciezko bylo mi stwierdzic kiedy mam ovu, ale po prostu nie przykuwalam uwagi, sama juz nie wiem....

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry