reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Grabcia123 i tak jest najlepiej !:) Chociaż wiadomo, że każda z nas jest ciekawa i najlepiej na już żeby było w 100% pewne co za płeć hahaha :D

@Kruszynka123 na podstawie historii mojej przyjaciółki jak widać wzytsko jest mozliwe, jej mąż nadal nie może przetrawić wiadomości o corce ehhh a mój mąż po tym chyba jakby ma ciut nadzieji że jednak może gdzieś tam się chowa nasz Igor, niby nie mówi o tym glosno ale nawet musi za dobrze go znam :)

Też tak mam nie dziwie się twojemu mężowi chociaż staram się przekonać sama siebie ze jest ten chłopak i już po zawodach[emoji23]a komentarze pod postem usg dzidzi nie pozostawiają za wiele nadzieji[emoji55]
 
reklama
Proszę nasze kochane specjalistki o poradę :D

Lepsza będzie metoda hurry up, czyli upuszczenie nasienia i po 3-4h staranka docelowe jedne jedyne, dodatkowo może być wcześniej abstynencja,
Czy lepsze jest codzienne upuszczanie nasienia (króliczki bez penetracji) przez np 4-5 dni i kolejnego dnia docelowe staranka jedne jedyne?

Zastanawiam się co wybrać, bo mąż przy tej drugiej, codziennej metodzie, miał bardzo mało nasienia. Jeszcze po tym rowerze, to w cyklu staraniowym w końcu może być kicha. I myślę co wybrać ;) myślę o tym trzeci miesiąc, a dalej nie wiem co lepsze eh
 
@alex811 dzielna kobieta z Ciebie. Nawet nie próbuje sobie wyobrazić jak Ci ciężko. Bidula:( Ale wiesz,wszystko się ułoży i twoje aniołki wstawią się u Tego na górze o dar maleństwa dla Ciebie. Trzymaj się dziś dzielnie. Wszystkie jesteśmy z tobą.
@szczypiorkowa12345 smutne to że brat i bratowa stracili swoją iskierkę :( Wiem że to mało pocieszające ale teraz wiedzą że mogą ją mieć. I w ich życiu zaświeci słońce.
 
Leeleeth kolejna wizyta dopiero 28 maja :-)
Kruszynka nie umiem wstawić zdj do oceny nuba :-D a i nie wiem czy w ogóle go widać.
No nic zostaje mi czekać do kolejnej wizyty ;-)
A które dziewczyny teraz testują? I kiedy?
 
@kruszynka czujesz ruchy? Chyba co zazdroszczę. To najcudowniejsze uczucie. Godzinami wsłuchiwałam się w brzuszek w czekiwaniu na fikołki maluszka. A te pierwsze takie subtelne... Też już chcę.
 
Co do ruchów dziecka - kolejna 'niezbita teoria płci ' :D

(...) Podobno chłopcy, jako silniejsza płeć, zaczynają kopać szybciej i mocniej. Dlatego mama dziecka o płci męskiej pierwsze ruchy maluszka może wyczuć już nawet w 14-15 tygodniu ciąży. Dziewczynki uaktywniają się nieco później. Aha... ważna jest również strona, po której kobieta najpierw poczuła żyjące w jej brzuchu maleństwo. I tak, pierwszy ruch dziecka z lewej strony = chłopak, z prawej = dziewczynka .(...)
 
reklama
Co do ruchów dziecka - kolejna 'niezbita teoria płci ' :D

(...) Podobno chłopcy, jako silniejsza płeć, zaczynają kopać szybciej i mocniej. Dlatego mama dziecka o płci męskiej pierwsze ruchy maluszka może wyczuć już nawet w 14-15 tygodniu ciąży. Dziewczynki uaktywniają się nieco później. Aha... ważna jest również strona, po której kobieta najpierw poczuła żyjące w jej brzuchu maleństwo. I tak, pierwszy ruch dziecka z lewej strony = chłopak, z prawej = dziewczynka .(...)
A tego to nie słyszałam...
I na szybko sprawdziłam w Starym kalendarzu moje zapiski. I mam ze poczułam ruchy mojego drugiego synka w 18tyg. To później niż mówi teoria ;)
 
Do góry