reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Trzymam kciuki za wizytę i betę [emoji1307]

U mnie dziś w teście owu blada kreska... ciekawa jestem czy po prostu test za wcześnie robiłam czy za bardzo rozwodniony... niby nie był z pierwszego moczu... wrócę po pracy do domu, to zrobię nowy [emoji848]

Poza tym cycki bolą nadal. Czasem brzuch jak na @.
 
Belle łączę się w bólu :(
U mnie dzisiaj 10dpo, oczywiście na testach nie ma nawet cienia miejsca gdzie powinna być kreska. Jak ja nie lubię testować, mieć tę durną nadzieję jak ten test się wybarwia :(
Plamiłam 5 poprzednich dni, wykres bardzo słaby w drugiej fazie, góry doliny, ogólnie temperatura niższa niż kiedyś... Bez brania progesteronu nawet nie mam co myśleć o kolejnym cyklu :(

Miłego dnia Dziewczyny!

A w ogóle to jak się nasze ciężarne czują? Opowiadajcie :) kiedy wizyty macie? Lubię na nie czekać razem z Wami, także podawajcie terminy mi tu szybciutko!
Ja mam wizytę jutro, ogólnie kiepsko się czuję. Mnie lekarka tez ostrzegała, ze mogę dostac plamien i wtedy od razu na l4 i odpoczynek.
 
Ja plamienia miałam w 2 ciąży - zrobił mi się krwiak w macicy. Ale po progesteronie zniknął .

Teraz czekam na wyniki do 22:/
 
cześć kochane! melduję, że wróciliśmy, a ja wracam do was pełną parą...
trzymam kciuki za wizytę oraz za betę :) a reszta dziewczyn co tam? ile zostało nas starających ? nasze ciężaróweczki jak sie maja??
 
Dziewczyny i tak chcialam z4obic jak mowicie 3 dni pod rzad i tez nie dalo rady. Jak ja mam zajsc w ciaze z jednym stosunkiem w plodne i jeszcze albo daleko od owu albo niewiadomo czy byla :( jakos sie tak nastawilam pozytywnie na ten cykl i jak zwykle mnie maz zawiodl. Nie czuje sie zestresowana czy cos. Mialam dobre przeczucia poprostu. I taki trochę zal pozostal ;)
 
reklama
Kredka ok 22. Tam zawsze mega długo ....:/ a gin mnie wcisnął za tydzień na wizytę. Trochę za szybko, serduszka pewnie nie zobaczę ale wole iść za tydzień niż za miesiąc jak miał
Wolne. Zaczął się okres oczekiwania :)
 
Do góry