reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To się okaże, my o 2 synka staraliśmy się długo. Teraz tez nastawiłam się na mega długie czekanie... a tu proszę :)
 
To się okaże, my o 2 synka staraliśmy się długo. Teraz tez nastawiłam się na mega długie czekanie... a tu proszę :)

U nas syn nr 1 był niespodzianka, drugi pyknął w pierwszym cyklu starań a teraz mamy drugi cs i zobaczymy niedługo czy coś nam z tego wyszło. Choć ten pierwszy nasz cykl teraz był raczej dla wybadania sytuacji. Bez supli i testów.
 
Hejka kochane :)
Luisa no gratuluję przeogromnie. Dużo zrobiłaś, to może i przeważy na tutu. Ja zrobilam niewiele w sumie, bo przede wszystkim chcielismy dzidzi, po drugie mieliśmy zaczekać dwa miesiące, ale jak gin.powiedziala, że taki piękny pęcherzyk z jednego z prawego i zaraz dodała, że z lewego też już piękny i określiła owulację na około czwartek, to my się potulilismy w poniedziałek ze świadomością, że najprawdopodobniej nie zajdziemy(za daleki odstęp), ale jeśli to też spoko i będzie uff. Najgorzej jest tak czekać i czekać od okresu do okresu.
Wy wiecie, że do mnie jakoś nadal nie trafia info o ogonku :) zobaczę na porodówce, to uwierzę; )
Luisa a przypomnij, tą pierwszą betę 64, to w którym dniu cyklu miałaś? To się liczy dzień cyklu, czy od owulacji ?
 
Zajrzalam aż i sprawdzilam u siebie. U mnie było 168 (total beta hcg) i to badanie było 3 stycznia, ostatni okres od 7 grudnia, przytulanko owocne 18 stycznia, owulacja 19-20 stycznia. To jak Wy to liczycie?
 
Gorli ja w 10 dpo miałam plamienie wiec podejrzewam
Implantację. Beta total 13 dpo wynosiła 63 jakoś. Czyli jakby 3 dni po zagnieżdżeniu. A 13 dpo. No i kwestia właśnie kiedy kto ma zagnieżdżenie? Niektórzy już w 8dpo maja pozytywne testy itp..
 
reklama
Do góry