reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@anija.82 czy ta liczba w nicku to Twój rok urodzenia? Ja cały czas sie stresuje że już stara jestem i zegar tyka, czas leci, że będzie za późno. Pociesz mnie proszę :D[/QUOTE]

No niestety mój rok urodzenia. Ja też mam cały czas dylematy. Ale to trzecie dziecko siedzi mi w głowie od 4 lat czyli od momentu kiedy byłam w drugiej ciąży i dowiedziałam się że drugi też chłopczyk. Boję się chorób. Boję się że bedę odmiencem w rodzinie. Ale co mi tam Mąż jest pewny to i ja.
Wczoraj działalismy;) nie wiem kiedy owu Kalendarzyk pokazuje że w sobotę, a ja mam przeczucie ze w nawet w poniedziałek. Chyba polecimy codziennie.
BB Anna a ty ten sam rocznik?
 
reklama
a ja powoli sie poddaje :( tamten cykl dziwny..mimo to przed domniemaną owulacja dzien bylo <3i dalej nic..dzis 13dc zawsze juz wychodizly testy owu chciaz z delikatna kreska..tu nadal biel..i wez tu zaplanuj ? dziewczyny mam dosc..tak bardzo chce miec drugie dziecko, tym bardziej ze synus taki kochany przytulas czuje ze calą matczyna miloscia obdarzyłabym i 5...a nawet o 2 nie ma jak sie starac :(
 
Dziewczyny no jestem ZALAMANA... pamiętacie jak wam mówiłam, że znajoma której synka znałam its tak mocno wyczekiwany synek. Z dnia na dzień okazało się że ma białaczkę ?! Jezu 3 latek i na ten moment po 36 dniach leczenia - lekarze zaczynają rozkładać ręce. Organizm zajety cały, rodzice nie ogarniają rzeczywistości a jest jeszcze córka która już zeszła na zupełnie 2/3/4/5 plan :( TRAGEDIA .oni się szykują na pogrzeb tego dziecka... Poddali się. Każdy w odmawia dalszego leczenia. W Polsce, w Niemczech, w Włoszech, Belgii itd...

Przysięgam , dostałam przez głowę - taki cios !:( :( :( Wiem że to nie to forum i nie ten temat ale mnie nosi z rozpaczy, nerwow, zalamnia i poddania się :(
 
Biedny maluszek [emoji24]
Biedni rodzice [emoji24]
I biedna Mała [emoji17]

@Domi33 w Oa złożyliśmy dokumenty, mieliśmy wstępna rozmowę i czekamy na kontakt z psychologiem. Zastanawiają się czy mamy czekać na szkolenie (rok) czy podejdą do nas indywidualnie i wtedy szybciej będzie. Złożyliśmy o dwie dziewczynki do 3 lat.
Mamy szanse na polskie dzieci nawet. Wiec wieści dobre.
 
Ostatnia edycja:
Biedny maluszek [emoji24]
Biedni rodzice [emoji24]
I biedna Mała [emoji17]

@Domi33 w Oa złożyliśmy dokumenty, mieliśmy wstępna rozmowę i czekamy na kontakt z psychologiem. Zastanawiają się czy mamy czekać na szkolenie (rok) czy podejdą do nas indywidualnie i wtedy szybciej będzie. Złożyliśmy o dwie dziewczynki do 3 lat.
Mamy szanse na polskie dzieci nawet. Wiec wieści dobre.

A kiedy możecie sie spodziewać jakiejkolwiek odp?
 
reklama
Do góry