reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja jestem po polowkowych badaniach. Po raz trzeci mam potwierdzenie że chłopczyk ale zdrowy. Uff. Teraz tylko dotrwać do wakacji i urodzić. Trochę się juz pogodziłam że jednak nie córka. No cóż jednym się udaje innym nie. Dla mnie pozostanie to wielkim niespełnionym marzeniem.
Jak powiedział mi gin że drugi syn, to było mi przykro, że marzenie się nie spełnia, nie planowałam wtedy trzeciego dziecka. Musiałam się z tym pogodzić, najważniejsze że zdrowe. Po niedługim czasie, przestawiłam się a po porodzie zakochałam się w synu, u Ciebie też tak będzie już natura o to zadbała.
To Twój trzeci syn?
 
Anija to prawda :) ja mam 3 córki choć syna zawsze chciałam a teraz jestem spełniona i niczego bym nie zmieniała
martoosia kciuki i wysyłam cała moc różu a mam niemałą ;)
Miciurka napisz jak u Ciebie, czuję że babeczka i przepadlas w różu... ;)
 
Z każdą chwilą zaczynam myśleć, że jednak za duzo szczęścia miałabym w zyciu zeby to była córka i na bank bedzie chłopiec [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wiec podkradam róż!
Też czekam na wieści od @Miciur-ka bo milczy nawet na ciążowym wątku. Trzyma nas nieźle w napięciu.
 
Ja w ciąży nie jestem, a ciągle mam wrażenie, że będę miała drugą córkę. Jak już jedną urodziłam, to aż dziwnie mi sobie wyobrazić, że mogłabym urodzić chłopca.
 
Ja w ciąży nie jestem, a ciągle mam wrażenie, że będę miała drugą córkę. Jak już jedną urodziłam, to aż dziwnie mi sobie wyobrazić, że mogłabym urodzić chłopca.
To wyobraź sobie że ja mam 2 synów i posiadanie córki było marzeniem, a jednocześnie wydawało się nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe
 
@martoosia04 bym i ja Ci tym różem sypnęła, ale nie mam jak. Nie mniej kochana najważniejsze, że będzie zdrowe dziecko. Jak będzie róż (to będzie szaleństwo) , jak będzie błękit -będzie wielka radość. Niech marzenia się spełniają!!!
Ps.tajna grupa mnie chyba wywaliła z face'a. Mialam się sama usunąć w sumie hehe rzadko wchodzę na face.
 
reklama
@martoosia04 bedzie róż już mozna powiedzieć ze tylko minuty dzieła Cie od wizyty :) tylko mam nadzieje ze mała nie będzie się chować :) bo ciekawość mnie zeżre
Dziewczyny z tymi marzeniami jest tak ze po prostu bardzo nam na czymś zależy i ciężko nam się oswoić z tym ze to już nie będzie marzenie tylko rzeczywistość ja przy córce za każdym razem na usg bałam się ze będzie inaczej. Nie wiem jais taki dziwny strach. A niektórzy którzy już wiedzieli ze będzie córka mówili mi „A żeby był syn” nie było to zbyt miłe. Wiem ze teraz byłoby tak samo dlatego nie dość ze pragnę córki to inni by nie życzyli ... wiem ze czerpali by radość z tego ze się „nie udało”
 
Do góry