reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Od
12 Czerwiec 2018
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Aktualizacja stanu rzeczy dziewczyny...dostałem właśnie smsa od Ż, że temperaturka wzrosła + ból podbrzusza i zawroty głowy...gorąco mi się zrobiło...to pewnie z przemęczenia - westchnąłem :D
martoosia04 - z dużym prawdopodobieństwem ściągnęłaś swoim dzisiejszym pytaniem fluidy...ciekaw jestem jakiego koloru ;) no nic...dalej czekamy na okres ;)
Moje słowo na dziś:
Szczęśliwy jest ten mężczyzna,
który kocha swą kobietę i się do tego przed całym światem przyzna.
Szczęście faceta to jego zajefajna kobieta.
Spełniony gość to ten ktoś,
kto przytuli żonę i złapie ją za...ogonową kość,
utuli swą córeczkę, da buzi drugiej w usteczka,
albo będzie dumny jak paw z upragnionego syneczka.
;)
Oddam każdy pyłek błękitu Wam

reklama
Od
15 Luty 2008
Odpowiedzi
0
Mis bol podbrzusza też jest na malpe @@@@ znowu w ten sam miesiąc celowaliscie?
A tutaj na forum była mama co urodziła w styczniu i w grudniu znowu drugie dziecko. Zaszla.Jak pierwsze mialo 3 miesiace

mis0890

Fanka BB :)
Od
1 Październik 2018
Odpowiedzi
0
@mis0890 liczę na to, że zapoczątkujesz niebieską fale tu na forum ;) u mnie wśród znajomych rodzą się teraz same dziewczynki.
Ja też na to liczę ;) miałem tego nie robić bo z racji doświadczenia przestałem w to wierzyć, ale nie mogłem się powstrzymać by nie sprawdzić....wszystkie kalendarze chińskie dają nadzieję na błękit :)
kindzia26a - nie celowaliśmy...umyślnie ;) wiem, że to może być objaw @. Czekamy, jak za 7 dni ciocia z USA nie przyleci to będzie to kolejny szalony i zarazem szczęśliwy rok w historii mojego/naszego życia

Megi_Meg

Aktywna w BB
Od
27 Luty 2019
Odpowiedzi
0
U mnie niestety przesądy i wróżby się nie sprawdziły, na dodatek ten kalendarz mi pokazuje, że niedługo w ogóle nie będę miała szans na syna, co według mnie jest chore, bo kobiety po 30 według niego nie powinny rodzić synów ;)
Podejście mojego męża do posiadania drugiego dziecka jest takie, że chciałby nieświadomie wpaść, bo jak będę mu kazała „ robić dziecko ” według kalendarzyka małżeńskiego to się całkiem zablokuje ;-) ;) a znając jego „ poukładane ” życie, wpadka raczej jest też niemożliwa :mad::biggrin2:

Od
12 Grudzień 2012
Odpowiedzi
0
Wy się tu hihru mihru a my też z mężem po tuli tuli,no tak mnie męczył, podchodził itd.no że już dla świętego spokoju było tuli;) tyle, że u mnie jeszcze nie wróciła @ po porodzie. No i następnego dnia mnie zaczął jajnik rwać i tak już kilka dni....czekam na @ w każdym razie, bo jeśli to nie to,to może być wesoło. Byłaby pierwsza "wpadeczka" w naszej małżeńskiej historii , no i znowu bez przygotowania na girl. Nie nie nie. Czekam na @ :):):) i tego się trzymajmy !

Od
12 Grudzień 2012
Odpowiedzi
0
martoosia04 nic nie bój. Chociaż wiem, że rozczarowanie otoczenia bywa bolesne. U mnie moi chłopcy zawsze czekają na siostrę, wybierają imiona itp.i wzdychają jak kolejny chlopczyk. Także nawet moja kochana mama twardo cieszy się z wnuków i przy mnie nic o wnusi nie mówi, ale kiedyś słyszałam fragment Jej rozmowy telefonicznej ze znajomą i jakto babki sobie stan wnukowy zdawały i coś tam usłyszałam, że no "dobrze, że ma tą jedną chociaż wnuczkę (od mojej siostry ) ". A jak byłam z trzecim synkiem w ciąży, to na fotce z usg moja mama była pewna po kształcie główki, że to będzie dziewczynka a w czwartej ciąży ja czulam b.długo córkę i teraz już tam w przeczucia swoje nie wierzę. Bardziej w sny chyba. Nie mniej martoosia u Ciebie będzie, co ma być, byle różowe; )

reklama
Od
14 Kwiecień 2016
Odpowiedzi
0
Wiecie widze ze wszyscy w temacie... Przeprowadzamy sie do drugiego domu ale za jakiś czas..na tej samej dzialce tez go dostaliśmy tyle ze tam trzeba wykończyć no to tak w skrocie... I moj maz (ktory nie rzuca slow na wiatr) stwierdził ze teraz ciążę przechodze lepiej ( dopiero 26tc a z Artusiem zaczelo się w 31tc wiec nie zapeszajmy) to bedzie jeszcze jedno bo w drugim domu sa 4 sypialnie i jest miejsce na kolejne dziecko.... Cycki mi opadly...

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku