reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na kazdego zadziała co innego. Ja nie wiem czy u nas rozowa ciąża zaowocowała suplami regularnie branymi przez pol roku czy to los. Nie dowiem się.

No ja myśle, że mogłaś zwiększyć szanse suplementami, brałaś je dość długo, a żeby zmienić środowisko w organizmie to, potrzebne jest właśnie 3-6 miesięcy. Sama zaczynam myślec o suplementach i po woli nawet zapisuje sobie te które wydają mi się najodpowiedniejsze dla mnie. Jaki będzie efekt ? Kiedyś się dowiemy. Najważniejsze to, mieć plan i w niego wierzyć, sama jesteś tego przykładem :)
 
reklama
No ja myśle, że mogłaś zwiększyć szanse suplementami, brałaś je dość długo, a żeby zmienić środowisko w organizmie to, potrzebne jest właśnie 3-6 miesięcy. Sama zaczynam myślec o suplementach i po woli nawet zapisuje sobie te które wydają mi się najodpowiedniejsze dla mnie. Jaki będzie efekt ? Kiedyś się dowiemy. Najważniejsze to, mieć plan i w niego wierzyć, sama jesteś tego przykładem :)
Ja mam chyba taki plan,że jak będzie trzeci syn,to adoptuje córkę:)
 
@milla1982 jeszcze istnieje możliwość zamiany mężów hahaha. A tak poważnie, to ja faktycznie sobie tu posiedzę, ale może do czasu moich starań, ktoś odkryje jakiś nowy czynnik :D Wczoraj z mężem poruszyliśmy temat imion i nadal mamy zupełnie inny gust, aż cud, że dla córki wybraliśmy i to dość szybko. Co do adopcji, jak byłam młodsza to, myślałam o tym, ale mój mąż jest stanowczo na nie, z tego względu, że jego mama zawsze marzyła o córce i chciała adoptować dziewczynkę, nawet z nimi zamieszkała, ale nie na długo bo rozbiła prawie całą rodzinę, a z kolei jego ciotka nie mogła mieć dzieci i adoptowała dziewczynkę, niebo jej uchyliła, a dziewczynka jak miała 18 lat powiedziała, że ich nienawidzi i wyszła z domu i nigdy do nich nie wróciła.
 
Na styczniówkach 2020 jak na razie sami chłopcy się ujawniają.Chyba zaś nie odpowiedni czas wybrałam,bo wcześniej to same dziewczynki były.Cóż pozostaje czekać jeszcze 2 tyg.[emoji86][emoji86][emoji86]
Ja jestem ze styczniowek 2019, było chyba o 3 dziewczynki więcej niż chlopcow, spokojnie, pojawia się też dziewczynki.
 
Według om 13+3 a usg 14+0 :) ginekolog mówiła, że chyba dziewczynka :) z ciekawości zdjęcie wstawiam czy wy coś widzicie bo dla mnie to czarna magia ;)
20190702_161358.jpeg
 
reklama
Do góry