reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elenaa ja nawet słyszałam, że odstęp 4 dni jest typowo chłopczykowy :oo2: Że niby na córkę najlepsze 2,5 -3 :oo2: Tylko jak trafić tak precyzyjnie ;) No i z tą owulacją jest tak, że jak się wstrzelimy na sam koniec, kiedy już przekształca się to ciałko żółte to idealny czas dziewczynkowy stąd metoda O+12 :)
 
To nigdy nie wiaodmo, moja koleżanka ma synka z 8dc (pierwszą ma córkę), a druga koleżanka córkę z owualcji (planowali chlopca) :p to mi też w staraniach z których mamy córkę ovufriend wyznaczył owulacje dzień później niż ja myślałam i też były starania niby w sama owulacje :-) choć jak dla mnie to było jakoś O+12
Moja siostra ma syna z 10dc,przy cyklach 28-dniowych :)
 
@Sabrina32 po cichu gratuluję ciąży i trzymam kciuki za różową fasolkę.

@milla1982 tak! ja to chyba z tego sanatorium nie wyjadę haha. Mikołaj to, ładne imię, ale myślę, że Ci się nie przyda, bo ja Ci wywróżyłam Panią Mikołajową :)

@Eveliii 25 mam taki sam problem jak Ty z testami, ginekolog stwierdził, że często tak jest przy cyklach bezowulacyjnych (na pewno w moim przypadku).

Zaraz zostanę całkiem sama na polu bitwy o marzenia :) Trzymam dziewczyny za Was kciuki. Ja na pewno do końca roku nie staram się, bo nawet nie mogę. Jak widzę ten duphaston to już mi niedobrze. Pociesza mnie fakt, że mam więcej jeść, czyli dieta "chłopczykowa" idzie w ruch, czy mi się to, podoba czy nie :) A tak ogólnie mam takie dziwne przeczucie, że jednak ten chłopiec mi się uda hahaha. Pan Doktor dał mi nadzieję, ale muszę być wytrwała :D
 
Mój mąż oszalał! Wchodziłam pod prysznic i usłyszałam, że te piersi widział ostatni raz 6 lat temu i On już żadnych testów nie potrzebuje :baffled: :laugh2: Do dzisiaj myślałam, że on raczej dla mnie się na to trzecie dzieciątko zgodził ale chodzi i się cieszy.
Też czuję się podejrzanie tylko znowu plamię :/
A uwierzcie, że to moja pierwsza przygoda z plamieniem. Ewentualnie przy rozkręcaniu się @ mam coś podobnego.
Ten tydzień mnie wykończy!!
 
Ostatnia edycja:
Ale tu ruch w tym miesiącu :rofl2::-D:rofl2::-D
Wszystkie będziecie na czerwcowkach !
Ale wam zazdroszczę! I gratuluję!:tak::tak::tak:
Ja Tak się starałam na czerwiec, dalaczam zalacznik..
ten termin był moim marzeniem od dawna.. hmm czerwcowa dziewczynka..:unsure:
A jestem 8dpo, ale nic nie czuje kompletnie:hmm:
Piersi zaokrąglone..Ale to ostatnio po owu norma
Jedyne co jest inne to nie budzę się z takim "goracem wewnetrznym;)..nie wiem czy wiecie o co chodzi..
Nie mierze temp i nie ogarniam tego. Po owu ten wzrasta?A jeśli dochodzi do zapłodnienia?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191004-164109_My Tracker.jpg
    Screenshot_20191004-164109_My Tracker.jpg
    218,2 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Jeśli chodzi o testy owulacyjne to paskowe są dla mnie do d..y. Najbardziej wiarygodne są clearblue różowe bądź fioletowe elektroniczne. Jest wynik czytelny po 3 minutach nie trzeba się zastanawiać czy to pozytyw czy nie. Nie ma żadnej buźki nie ma piku lh miga buźka to znaczy że zaczęły się dni płodne a jak buźka stoi w miejscu nie miga to znaczy że jest pik LH. Ja zaszłam z tym testem w ciążę w czerwcu ale niestety puste jajo plodowe. Jestem dopiero pierwszy cykl po stracie. Używałam clear Blue różowe z wyznacznikiem piku LH a fioletowe pokazują również dni płodne.
Witaj @młoda1994 , bardzo współczuję Ci straty :hmm: puste jajo to początek, ale boli strata rodzącej się nadziei ..i rozumiem, bo przechodzilam przez to dwa razy w swoim życiu. Jak sie czujesz?akurat czerwiec /lipiec, czas wakacyjny i rzadziej tu zaglądałam, ale pamiętam wcześniejsze Twoje wpisy, ze czekaliscie na wizytę w poradni. Udało znaleźć się przyczynę waszych trudności?
Ściskam
 
Do góry