reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny. A mialyscie może tak że test pokazał 14dc pozytyw w południe, później po 20:00 negatyw i szczerze... Z ciekawości robię testy owu codziennie, zawsze miałam po owu negatywne testy, a tu od 15dc ciągle pozytywy a w dniu 17dc miałam aż bordowa kreskę testowa. Dziś jest 22dc i nadal pozytywny. Nie wiem co myśleć.
 
Cześć dziewczyny. A mialyscie może tak że test pokazał 14dc pozytyw w południe, później po 20:00 negatyw i szczerze... Z ciekawości robię testy owu codziennie, zawsze miałam po owu negatywne testy, a tu od 15dc ciągle pozytywy a w dniu 17dc miałam aż bordowa kreskę testowa. Dziś jest 22dc i nadal pozytywny. Nie wiem co myśleć.
Tak,ja tak mialam wiele razy. U mnie dość długo utrzymuje się wysoki poziom LH,zależy tylko kiedy I jak robisz test. Wystarczy,że się wcześniej więcej napijesz i już wychodzi blado,a na drugi dzień pijesz mało i wychodzi ciemny. Mi potrafi wyjść pozytyw w 29dc przy cyklach 31-32. Wiele kobiet tak ma. A jeśli myślisz,że to może być ciąża,to mało prawdopodobne. Akurat u mnie w cyklu,gdy zaszłam,test pokazał wczesną ciążę dopiero przed samym.terminem @ I zabarwial się zupełnie inaczej,niż przy sprawdzaniu owu
-po prostu w sekundę robiła się mega ciemna kreska,a nie stopniowo ciemniala.
 
A ja dziewczyny chciałam spróbować 0+12 I oczywiście wstrzelilam się wg ovufriend prosto w owulację :D Tzn wg mnie owu była w 17 dc, test był mega pozytywny,bol brzucha po prostu nie do zniesienia,ale program wyznaczył mi owu na 18 dzień-dzien po pozytywnym teście. Zobaczymy co z tego wyjdzie...Narazie nic nie czuje,a wg mnie to mam nawet kladycznego PMS-standardowo tydzień przed @,zimno mi,zmęczona,brzuch wzdęty. Nic nowego. Wg mnie to 5 dpo, a wg ovufriend dopiero 4. Temperatura jak zawsze idzie sobie u mnie powoli w górę. Jak nie zajdę,to znaczy,że się starzejemy :D bo z chłopcami zaszłam od razu. A jak zajdę,to będzie mały Mikołaj :)
 
Tak,ja tak mialam wiele razy. U mnie dość długo utrzymuje się wysoki poziom LH,zależy tylko kiedy I jak robisz test. Wystarczy,że się wcześniej więcej napijesz i już wychodzi blado,a na drugi dzień pijesz mało i wychodzi ciemny. Mi potrafi wyjść pozytyw w 29dc przy cyklach 31-32. Wiele kobiet tak ma. A jeśli myślisz,że to może być ciąża,to mało prawdopodobne. Akurat u mnie w cyklu,gdy zaszłam,test pokazał wczesną ciążę dopiero przed samym.terminem @ I zabarwial się zupełnie inaczej,niż przy sprawdzaniu owu
-po prostu w sekundę robiła się mega ciemna kreska,a nie stopniowo ciemniala.
Jeśli chodzi o testy owulacyjne to paskowe są dla mnie do d..y. Najbardziej wiarygodne są clearblue różowe bądź fioletowe elektroniczne. Jest wynik czytelny po 3 minutach nie trzeba się zastanawiać czy to pozytyw czy nie. Nie ma żadnej buźki nie ma piku lh miga buźka to znaczy że zaczęły się dni płodne a jak buźka stoi w miejscu nie miga to znaczy że jest pik LH. Ja zaszłam z tym testem w ciążę w czerwcu ale niestety puste jajo plodowe. Jestem dopiero pierwszy cykl po stracie. Używałam clear Blue różowe z wyznacznikiem piku LH a fioletowe pokazują również dni płodne.
 
Cześć dziewczyny. A mialyscie może tak że test pokazał 14dc pozytyw w południe, później po 20:00 negatyw i szczerze... Z ciekawości robię testy owu codziennie, zawsze miałam po owu negatywne testy, a tu od 15dc ciągle pozytywy a w dniu 17dc miałam aż bordowa kreskę testowa. Dziś jest 22dc i nadal pozytywny. Nie wiem co myśleć.
Zerknij wyżej, ja w tym cyklu od owulacji cały czas miałam pozytywne testy aż się skończyły ;) Kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej oczywiście ;)
Ginka kazała wyrzucić testy do kosza bo nigdy im nie ufała.
 
Dziewczynki kreska zciemniała ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20191003_211814.jpg
    IMG_20191003_211814.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry