reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cudo :)
Mojemu Młodszemu (5l) dopiero teraz z niebieskich oczu zrobiły się zielone ;) A urodził się z takimi granatowymi właśnie :)
Synowi w wieku 2 msc zrobiły sie ciemno brązowe i ma takie do dziś po dziadku.
Córka miała granatowe, potem niebieskie, teraz szaro-zielone i liczę że zrobią sie typowo zielone po mamusi :-) dajesz mi nadzieję ze do 5 lat ma czas :D
Więc może drugi syncio będzie miał piwne po tatusiu, zobaczymy :-)
 
reklama
A Ty jak sie czujesz? :-)
Ogólnie całkiem nieźle ale pierwszy raz przytrafiła mi się cukrzyca ciążowa i męczę temat bo jak do 23tc miałam tylko 2-3kg na plusie, tak w ciągu ostatnich 3tyg doszły aż 4kg i cały czas idzie w górę :/ A cukry szaleją do popołudnia a później spokój.. Z rana zdarzały mi się omdlenia po śniadaniu. Ale przynajmniej znam przyczynę bo znowu zwaliliby na serce, jak w poprzedniej ciąży.
 
Słodziuchne małe stupki i rąsiuni[emoji4][emoji173]
Caluj i przytulaj to maleństwo bo dzieci za szybko rosną.
@Elenaa ogromne gratulacje[emoji8]
Super ze poród łatwy i dobrze wspominasz. Łatwiej będzie i decyzję o czwartym[emoji6]
Cieszcie się sobą.
Z tym czwartym to nie wiem, mój mąż (36 lat) stwierdzil ze czuje sie juz staro bo zapomnial jak to trzeba zmieniać pieluchy w nocy 😉 córka ma 3 lata ale się odpieluchowala w wieku 1.5 roku :-) wiec juz zapomnial 🤣 pożyjemy zobaczymy 😁
 
Z tym czwartym to nie wiem, mój mąż (36 lat) stwierdzil ze czuje sie juz staro bo zapomnial jak to trzeba zmieniać pieluchy w nocy [emoji6] córka ma 3 lata ale się odpieluchowala w wieku 1.5 roku :-) wiec juz zapomnial [emoji1787] pożyjemy zobaczymy [emoji16]
Mój 10miesięcy temu został znów tatusiem mając 42lata i stwierdził że nabrał wiatru w żagle. Roznosi go energia i ma większą motywację do działania.
Ale masz rację,czas pokaże;)
 
Jakie ma piękne włoski[emoji7][emoji7][emoji7]
Jeszcze zdradz imię tego kawalera.
Oj tak szybko, wczoraj minął juz tydzień :-)
Włoski ma jasniejsze i mniej gęste niz rodzeństwo, ale i tak sie wytrą znając życie i zostanie grzywka [emoji14]
Oczka ma narazie też inne bo grafitowo-czarne. Syn miał po porodzie brązowo-szare, a córka granatowe [emoji14] więc każde moje dziecko będzie miało inny kolor oczu zapewne :-)
Zobacz załącznik 1130412
 
Ogólnie całkiem nieźle ale pierwszy raz przytrafiła mi się cukrzyca ciążowa i męczę temat bo jak do 23tc miałam tylko 2-3kg na plusie, tak w ciągu ostatnich 3tyg doszły aż 4kg i cały czas idzie w górę :/ A cukry szaleją do popołudnia a później spokój.. Z rana zdarzały mi się omdlenia po śniadaniu. Ale przynajmniej znam przyczynę bo znowu zwaliliby na serce, jak w poprzedniej ciąży.
Kilogramami sie nie przejmuj. Najważniejsze aby te cukry kontrolować i abys dobrze się czula.
Mi spadlo 10 kg, jeszcze 6 kg zostalo. Ale tym sie nie przejmuje, bo w poprzednich ciążach tylam po 20 kg a chudlam 25 kg. Wiec liczę ze teraz tez tak będzie :-)
Mój 10miesięcy temu został znów tatusiem mając 42lata i stwierdził że nabrał wiatru w żagle. Roznosi go energia i ma większą motywację do działania.
Ale masz rację,czas pokaże;)
Nas wymęczył troche remont który trwał 5 tygodni i zakonczyl sie tuz przed porodem. Mąż wszystko sam robił po nocach. Młody zreszta ma idealne wyczucie czasu, bo mąż skończył fugowac cegłe w salonie w sobote o 4 nad ranem, o 12 przyjechali moi rodzice aby juz ktos był w domu nad opieką nad starszakami a o 22 w nocy zaczely mi się saczyc wody :p moze pozniej nabierze energii mój małżonek :p
Jakie ma piękne włoski[emoji7][emoji7][emoji7]
Jeszcze zdradz imię tego kawalera.
Nikodem :-) :)
 
@Elenaa gratulacje 😍 już po tej stronie! Sliczny chłopczyk! Aaah tez już bym chciała dzidzie :)
Póki co 15dc, byłam na monitoringu i okazało się ze rzutem na taśmę, bo pęcherzyk 23 mm i lada chwila owulka. Żeby na pewno pekl to dostałam pregnyl a po 7 h od zastrzyku ból po prawej stronie, wiec chyba właśnie była owulacja nim zadziałał zastrzyk :D ostatnie staranka były przedwczoraj nad ranem, dzisiaj tylko poprawimy! Nie robię sobie nadziei bo tyle czasu bez efektów próbujemy ale może może..? Fajnie by było!
lekarz mówi ze to bardzo dziewczynkowy cykl bo nie mam w ogóle śluzu, jak przy CLO. No zobaczymy! Za 2 tyg testowanko :D
 
@Elenaa gratulacje 😍 już po tej stronie! Sliczny chłopczyk! Aaah tez już bym chciała dzidzie :)
Póki co 15dc, byłam na monitoringu i okazało się ze rzutem na taśmę, bo pęcherzyk 23 mm i lada chwila owulka. Żeby na pewno pekl to dostałam pregnyl a po 7 h od zastrzyku ból po prawej stronie, wiec chyba właśnie była owulacja nim zadziałał zastrzyk :D ostatnie staranka były przedwczoraj nad ranem, dzisiaj tylko poprawimy! Nie robię sobie nadziei bo tyle czasu bez efektów próbujemy ale może może..? Fajnie by było!
lekarz mówi ze to bardzo dziewczynkowy cykl bo nie mam w ogóle śluzu, jak przy CLO. No zobaczymy! Za 2 tyg testowanko :D
powodzenia!
 
reklama
@Elenaa gratulacje 😍 już po tej stronie! Sliczny chłopczyk! Aaah tez już bym chciała dzidzie :)
Póki co 15dc, byłam na monitoringu i okazało się ze rzutem na taśmę, bo pęcherzyk 23 mm i lada chwila owulka. Żeby na pewno pekl to dostałam pregnyl a po 7 h od zastrzyku ból po prawej stronie, wiec chyba właśnie była owulacja nim zadziałał zastrzyk :D ostatnie staranka były przedwczoraj nad ranem, dzisiaj tylko poprawimy! Nie robię sobie nadziei bo tyle czasu bez efektów próbujemy ale może może..? Fajnie by było!
lekarz mówi ze to bardzo dziewczynkowy cykl bo nie mam w ogóle śluzu, jak przy CLO. No zobaczymy! Za 2 tyg testowanko :D
Trzymam kciuki!! :)
 
Do góry