reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasia ja też nie widzę nuba chociaż jak lekarz ma dobry sprzęt to nie ocenia po nubie mi przy moim 2 synku zaglądał od dołu i sprawdziło się przed 13 tc a ten sam lekarz u mojej kuzynki powiedział już w 9 tc że chłopiec a potwierdził w 12 tc i 5 dni
Dwa + Trzy jak się trzymasz? Jak tam maluszek pewnie już Ci ciężko bo teraz mamy skoki temperatury
To nawet nie od sprzętu zależy bo między nogami w 13tc mogą odstawać i łechtaczka i penis a równie dobrze może być jeszcze "ukryty" sprzęcior i żaden sprzęt tego nie wyłapie :)
Rozwój na tym etapie wygląda tak, jak na załączonej focie, to ostatnie porównanie to ok.15tc :)

My zaczęliśmy 36tc (nie mam pojęcia kiedy to zleciało!) i od tygodnia już faktycznie czuję się jak ciężarna ;) a od wczoraj totalny hardcore przez te upały, ratuje mnie basen i wentylator ;)
Malutki uspokoił się z wagą bo wreszcie insulinę dopasowałam :) Na chwilę obecną prognozują średniaka, bez cech makrosomii :) Za 3tyg dostanę skierowanie na indukcję :) Będzie wesoło ;)

A jak u Was? Starania trwają?
Ciężarne potwierdziły płeć? :)
 

Załączniki

  • aZcacF8AdbzZUeeZ5B.jpg
    aZcacF8AdbzZUeeZ5B.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ja stara ka zaczynam we wrześniu 🙂 a przygotowania to już rok także tego wszystkiego to mam dość 😋 U mnie i kuzynki gin nie oceniał po nubie tylko drobnych różnicach stąd kuzynce w 9 tc już nadmienił płeć podobno są jakieś minimalne różnice no ale słyszałam też o wielu pomyłkach na tak wczesnym etapie myślę że dużo zależy właśnie od sprzętu i dobrego oka ginka 🙂
Te upały dają w kość także współczuję
Kurka to za chwilkę już będziesz tuliła swojego maluszka, a jak dajecie na imię?
 
Miło, ze pytasz. U nas wszystko ok. A jak Twoje samopoczucie? My jesteśmy od 9 dni w Polsce. Za 1.5 tygodnia wracamy do domu, już odliczam 😉🙃🙃🙃 nie ma jak w domu...
Denerwuje mnie wszystko i gorąco 🥵 właśnie dzisiaj zauważyłam ze w jedne spodenki się ledwo zapinam 😱 a jak już się zapielam to siadając muszę je odpiąć 🤣🤣🤣

edit. Doczytałam ze czujesz się jak ciężarna 😊 zazdroszczę ze dopiero teraz 😂
 

Załączniki

  • FF1DCF21-33EC-4C6F-AD34-121BC483E7F1.jpeg
    FF1DCF21-33EC-4C6F-AD34-121BC483E7F1.jpeg
    508,4 KB · Wyświetleń: 62
Ja stara ka zaczynam we wrześniu 🙂 a przygotowania to już rok także tego wszystkiego to mam dość 😋 U mnie i kuzynki gin nie oceniał po nubie tylko drobnych różnicach stąd kuzynce w 9 tc już nadmienił płeć podobno są jakieś minimalne różnice no ale słyszałam też o wielu pomyłkach na tak wczesnym etapie myślę że dużo zależy właśnie od sprzętu i dobrego oka ginka 🙂
Te upały dają w kość także współczuję
Kurka to za chwilkę już będziesz tuliła swojego maluszka, a jak dajecie na imię?
Cały czas jestem w szoku, że to już bo chyba nie jestem gotowa haha ;) Czekamy na Kajetana <3

Miło, ze pytasz. U nas wszystko ok. A jak Twoje samopoczucie? My jesteśmy od 9 dni w Polsce. Za 1.5 tygodnia wracamy do domu, już odliczam 😉🙃🙃🙃 nie ma jak w domu...
Denerwuje mnie wszystko i gorąco 🥵 właśnie dzisiaj zauważyłam ze w jedne spodenki się ledwo zapinam 😱 a jak już się zapielam to siadając muszę je odpiąć 🤣🤣🤣

edit. Doczytałam ze czujesz się jak ciężarna 😊 zazdroszczę ze dopiero teraz 😂
O rety jaki Okruszek <3 Który u Was tydzień?
Taaaak :D Poza bardzo kiepskim początkiem ta ciąża jest wyjątkowo łaskawa :) Poprzednie nie były tak rewelacyjne ;)
 
Cały czas jestem w szoku, że to już bo chyba nie jestem gotowa haha ;) Czekamy na Kajetana <3


O rety jaki Okruszek <3 Który u Was tydzień?
Taaaak :D Poza bardzo kiepskim początkiem ta ciąża jest wyjątkowo łaskawa :) Poprzednie nie były tak rewelacyjne ;)
Mój brat ma na imię Kajetan - dorosły facet już!
11 tydzień u nas się wczoraj zaczął. Oj ja tez kiepski początek - przede wszystkim wieczny bol brzucha i ogólne osłabienie to może będzie łaskawie później jak u Ciebie.
 
Mój brat ma na imię Kajetan - dorosły facet już!
11 tydzień u nas się wczoraj zaczął. Oj ja tez kiepski początek - przede wszystkim wieczny bol brzucha i ogólne osłabienie to może będzie łaskawie później jak u Ciebie.
Ja wymiotowałam 24 na dobę przez okrągłe 3 miesiące , masakra. Ale od 4mc jakbym w ciąży nie była ;) Brzuch się pokazał dopiero w 6mc więc mało Kto w ogóle podejrzewał ;) Z chłopakami kondycje miałam zerową a w tej ciąży jeszcze niedawno ogród kosiłam :D
I fajny człowiek z tego Twojego brata? Bo patrząc na imiennik to był strzał w kolano hahaha
 
Ja wymiotowałam 24 na dobę przez okrągłe 3 miesiące , masakra. Ale od 4mc jakbym w ciąży nie była ;) Brzuch się pokazał dopiero w 6mc więc mało Kto w ogóle podejrzewał ;) Z chłopakami kondycje miałam zerową a w tej ciąży jeszcze niedawno ogród kosiłam :D
I fajny człowiek z tego Twojego brata? Bo patrząc na imiennik to był strzał w kolano hahaha
Hmm, cwaniak straszny z niego ale ogólnie dobry i pomocny człowiek. Jak chodził do podstawówki to często wracał z płaczem bo go przezywali „kajtek bez majtek” ale jako dorosły to zadowolony bardzo z imienia i ludziom się podoba to imię. Moja koleżanka dała tez tak na imię synkowi. Mały ma dopiero dwa latka wiec mówią tylko Kajtus do Niego 😊

pamietam te Twoje wymioty. Ja w żadnej ciąży nie miałam ale przy chłopakach czułam się naprawdę rewelacyjnie, w tej ciąży na samym początku tez a teraz takie osłabienie ze ciężko umyć kubek po sobie 🤦‍♀️🤷🏻‍♀️ Jeszcze pogoda robi swoje. I stres na pewno. W głowie mi się często kręci, muszę usiąść jak jakaś starsza kobieta. No ale jak pomyśle o Twoich przejściach to narzekać nie powinnam
 
Myślałam że testy w tym cyklu zwariowaly. Zwatpilam w ich działanie. A tu moj organizm oszalał🙉kiedy działać na chłopca?
 

Załączniki

  • 20200809_200426.jpg
    20200809_200426.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 79
  • 20200809_200502.jpg
    20200809_200502.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 74
  • 20200810_105833.jpg
    20200810_105833.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 76
reklama
dziewczyny moja kolezanka będzie mieć drugą córkę, a ma wysokie cukry i wysoki testosteron. A to niby powinno sprzyjać chłopcu ;-)
 
Do góry