reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hope gratulacje. Spokojnej ciąży. 😊

A mam pytanko przed zajściem w ciążę z synami też palilas ? Więcej lub mniej ?
dziękuję.
Tak palilam tzn przed pierwszym nie palilam nałogowo tylko okazyjnie wiec rzucenie było dla mnie nie problemem. W sumie w cyklu w którym się staraliśmy już nie palilam. Może ze dwa zapaliłam z koleżanką. Jak zrobiłam test to w ogóle do momentu jak syn skończył 2 miesiące. Poleciałam do Polski i tam zaczęłam. Później niestety się rozpalilam i jak zaszłam w ciąże z drugim to ściany gryzlam bo tak chciało mi się palić. I niestety nawet po zrobieniu testu kilka sztuk wypalilam. Później miałam kryzys jak byłam w 7 miesiącu (stres, nerwy) ale się powstrzymałam i wróciłam do palenia jak miał 5 miesięcy. I tak palilam cały czas, w 2017 miałam przerwę - rzuciłam na pół roku. Jak zaszłam w ciąże i po stracie nie wróciłam od razu do palenia. Sama w szoku byłam. Kilka miesięcy wytrzymałam. Mąż nie pali wiec chociaż tyle. Fajek w domu nie ma. Jakoś trzeba przetrwać ten okres, później będzie lepiej.
 
reklama
Dziękuję. Uwierzyć nie mogę. Nie spodziewając się tego w ogóle palilam sobie w najlepsze po terminie @, małe przemeblowanie robiłam w domu itp. Nie miałam testu to zrobiłam owulacyjny a tam dwie mocne krechy wiec sobie pomyślałam ze co? Owu tak późno? Niemożliwe. 😂 ale już wtedy tez mnie tknęło i tydzień po terminie @ zrobilam
Ciążowy a tam dwie tluste krechy, później elektroniczny i wyszło ze ciąża 3+. Umówiłam się, pojechałam z myślą „co tym razem” a tam szok. Wyglądało na wszystko w porządku. Termin - 8 marca.
a Ty jak się czujesz?
I oby już do końca było w porządku :) Jakąś metodę wybraliście czy typowe starania o dziecko? ;)
U mnie leci 34tc :D i po słabym początku, czuję się rewelacyjnie :) Choć od kilku dni ciąża zaczyna ciążyć ;) Teraz czekam na jakiś konkretny plan bo walczę z cukrzycą na insulinie i wypadałoby już wiedzieć, kiedy planują mnie rozwiązać ale moja Ginka ma zawsze czas i mimo, że Mały już nie jest dawno Mały to chyba liczy, że nagle przestanie rosnąć 🤦‍♀️
 
I oby już do końca było w porządku :) Jakąś metodę wybraliście czy typowe starania o dziecko? ;)
U mnie leci 34tc :D i po słabym początku, czuję się rewelacyjnie :) Choć od kilku dni ciąża zaczyna ciążyć ;) Teraz czekam na jakiś konkretny plan bo walczę z cukrzycą na insulinie i wypadałoby już wiedzieć, kiedy planują mnie rozwiązać ale moja Ginka ma zawsze czas i mimo, że Mały już nie jest dawno Mały to chyba liczy, że nagle przestanie rosnąć 🤦‍♀️
Metodę? Za dużo napisane 😏 ledwo ledwo ze złamanym żebrem 😂😂😂 jakieś dwa dni czy dzień przed owu dlatego tez taki szok 😱 mimo ze w płodne ale kompletnie się nie spodziewałam.
kurcze już 34tc u Ciebie, ale czas leci. Coraz bliżej 😉 oby ginka szybko przestawiła plan bo pewnie się denerwujesz.
U mnie gdyby było wszystko ok to byłby już 37 tc. A tak to jest 8 tc 🙄 i oby jeszcze conajmniej 30 tygodni przede mną.
 
Dziewcyny odświezam temat, wg jakiego kalendarzyka w 2020 korzystacie? Marzymy z mężęm o córce, wiem,ze to śmieszne, ale mam dwóch synow i bardzo bymy chcieli zwiekszyc szanse na córke. probowalam z kilki z neta,ale raz wychdzoi dziewcyznka raz chłopiec z tych samych obliczen...czy ktoras moze mi pomoc? urodziłam sie 02.07.1978 r....kiedy w 2020 mozemy sie starc na córke?
Anulka ja tam do końca nie wierzę w żadne kalendarze dziewczynom się tu nie sprawdzały mi chiński się sprawdził ale tu musisz znać dokładnie datę poczęcia dziecka oraz do swojego wieku dodaje się jeszcze rok lub nieraz 1,5 bo tam na wstępie rodząc się masz już 9 miesięcy i są jeszcze lata przestępne chyba co 7 lat jakoś tak
 
Metodę? Za dużo napisane 😏 ledwo ledwo ze złamanym żebrem 😂😂😂 jakieś dwa dni czy dzień przed owu dlatego tez taki szok 😱 mimo ze w płodne ale kompletnie się nie spodziewałam.
kurcze już 34tc u Ciebie, ale czas leci. Coraz bliżej 😉 oby ginka szybko przestawiła plan bo pewnie się denerwujesz.
U mnie gdyby było wszystko ok to byłby już 37 tc. A tak to jest 8 tc 🙄 i oby jeszcze conajmniej 30 tygodni przede mną.
Przy takim poświęceniu musiało się udać :D
Żebra już w porządku? ;)
 
Anulka ja tam do końca nie wierzę w żadne kalendarze dziewczynom się tu nie sprawdzały mi chiński się sprawdził ale tu musisz znać dokładnie datę poczęcia dziecka oraz do swojego wieku dodaje się jeszcze rok lub nieraz 1,5 bo tam na wstępie rodząc się masz już 9 miesięcy i są jeszcze lata przestępne chyba co 7 lat jakoś tak
U mnie nawet wg wszelkich chińskich lat się nie sprawdziło bo w brzuchu Syn a kalendarz córkę wróży, pozostała Dwójka się zgadza :) Ale fakt, bez przeliczenia nie ma nawet sensu sprawdzać.
 
Dziewcyny odświezam temat, wg jakiego kalendarzyka w 2020 korzystacie? Marzymy z mężęm o córce, wiem,ze to śmieszne, ale mam dwóch synow i bardzo bymy chcieli zwiekszyc szanse na córke. probowalam z kilki z neta,ale raz wychdzoi dziewcyznka raz chłopiec z tych samych obliczen...czy ktoras moze mi pomoc? urodziłam sie 02.07.1978 r....kiedy w 2020 mozemy sie starc na córke?
Mi się sprawdzil ten
I mam syna, corke, syna :-)
 
Mi się sprawdzil ten
I mam syna, corke, syna :-)

Mi wychodzi dwóch synów, a mam syna i córkę. Na najbliższe planowania wychodzi córka. 😊

Dwa + trzy współczuję, też walczyłam z cukrzycą w ciąży na insulinie. Powinnaś mieć poród po skończeniu 38 tygodnia, ale ciekawe co Ci lekarz powie. Na pewno będzie dobrze i tego Co życzę.
 
reklama
Hej.
Ja jutro wyjeżdżam więc dzisiaj podskoczyłam na usg, żeby sprawdzić czy spokojnie mogę jechać. I dziecię nadrobiło, 9t 1d. Termin z 8 marca przesunął się na 2 marca. 😊
Wszystko jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie. Jednak po przejściach człowiek wariuje 😟 5 dni temu był 7t4d wiec modliłam się żeby był 8t2d a tu już skończony 9tc.
 
Do góry