reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny :) nie wiem czy mnie pamiętacie. Kupę lat :D hehe No może nie lat ale miesięcy... wracam do gry. Po laparo, histero i hsg jajniki nie bardzo ruszyły wiec dostałam CLO, dziś 13 dc i idę na monitoring za chwile :) może uda się sprawić zebym w końcu miała owulke i zaszła w ciąże :) zaczynałam razem z @Dwa+Trzy, tyle czasu i bez powodzenia... oby po zabiegu wszystko ruszyło. co do płci, u mnie sama ciąża będzie osiągnięciem... o płci mogę tylko skrycie marzyć bo żadne metody się u mnie nie sprawdza. Ale i tak uważam ze to loteria!
Trzymam mocno kciuki za trzeci cud! :D
Nam zostały ok.2 tygodnie 😲 🙈
 
Trzymam mocno kciuki za trzeci cud! :D
Nam zostały ok.2 tygodnie 😲 🙈
Już tylko dwa tygodnie?! Kiedy to zleciało? 😮
to ja trzymam kciuki za spokojna końcówkę ciąży i szczęśliwe rozwiazanie.
Po laparoskopii jak mnie wybudzili z narkozy, przypomnialy mi się moje cesarki -i tak średnio chce to znów przechodzić Haha ale czego się nie robi dla dziecka🥰 juz tyle zrobiłam- teraz musza być efekty! Ale o planowaniu płci nie mogę Nawet marzyć. Jestem na CLO - to ponoć działa dziewczynkowo... i tyle.
 
Już tylko dwa tygodnie?! Kiedy to zleciało? 😮
to ja trzymam kciuki za spokojna końcówkę ciąży i szczęśliwe rozwiazanie.
Po laparoskopii jak mnie wybudzili z narkozy, przypomnialy mi się moje cesarki -i tak średnio chce to znów przechodzić Haha ale czego się nie robi dla dziecka🥰 juz tyle zrobiłam- teraz musza być efekty! Ale o planowaniu płci nie mogę Nawet marzyć. Jestem na CLO - to ponoć działa dziewczynkowo... i tyle.
Nic nie mów..ja nadal niegotowa hahaha Ta ciąża mija w takim tempie , że aż smutno. Albo jestem już stara i czas nigdy nie zwolni albo głowa wymazała okropny początek z pamieci i liczy tylko 5 miesięcy haha
Dla mnie na szczęście płeć też nie była ważna bo tej drodze o Numer3 a teraz jak patrzę na foty z USG to w ogóle się rozpływam :D
Jeśli uda mi się przekonać Męża na Czwarte to nie obraziłabym się, gdyby to też był Syn :D Dla społeczeństwa będę pewnie najbardziej rozczarowujacą Matką bo jak to tak bez córki ale patrząc na moich chłopaków to lepszego życia nie mogłam sobie "zaplanować" <3
 
Anulka a czy mierzysz temp i robisz testy owu? Bo bez tego ani rusz 😋 na dziewczynkę najlepiej celować tak na 2 dni przed owu bo jak nie wiesz kiedy dokładnie masz owu to możesz zadziałać akurat w samą owu a to już działanie bardziej pod kątem chłopca i nie wystarczy działać do 19 bo owu może Ci się przesunąć np na 20 i już zostaje 1 dzień odstępu wprawdzie są tu dziewczyny co mają córki z owu także wszystko jest możliwe. Podobno codzienne przytulanki też dziewczynkowe mi akurat wyszedł z tego drugi chłopiec 😋
 
Anulka a czy mierzysz temp i robisz testy owu? Bo bez tego ani rusz 😋 na dziewczynkę najlepiej celować tak na 2 dni przed owu bo jak nie wiesz kiedy dokładnie masz owu to możesz zadziałać akurat w samą owu a to już działanie bardziej pod kątem chłopca i nie wystarczy działać do 19 bo owu może Ci się przesunąć np na 20 i już zostaje 1 dzień odstępu wprawdzie są tu dziewczyny co mają córki z owu także wszystko jest możliwe. Podobno codzienne przytulanki też dziewczynkowe mi akurat wyszedł z tego drugi chłopiec 😋
Dziewczyny, u mnie rano było 🥰🥰 teraz zrobiłam test owulacyjny ,wyszły 2 kreseczki. Czy mamy szansę na dzidzię? Czy powtórzyć miłostki jutro rano np. dodam że staramy się o córkę
Anulka a czy mierzysz temp i robisz testy owu? Bo bez tego ani rusz 😋 na dziewczynkę najlepiej celować tak na 2 dni przed owu bo jak nie wiesz kiedy dokładnie masz owu to możesz zadziałać akurat w samą owu a to już działanie bardziej pod kątem chłopca i nie wystarczy działać do 19 bo owu może Ci się przesunąć np na 20 i już zostaje 1 dzień odstępu wprawdzie są tu dziewczyny co mają córki z owu także wszystko jest możliwe. Podobno codzienne przytulanki też dziewczynkowe mi akurat wyszedł z tego drugi chłopiec 😋
Dziewczyny, u mnie rano było 🥰🥰 teraz zrobiłam test owulacyjny ,wyszły 2 kreseczki. Czy mamy szansę na dzidzię? Czy powtórzyć miłostki jutro rano np. dodam że staramy się o córkę
 

Załączniki

  • 15978248058347346544631552175137.jpg
    15978248058347346544631552175137.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 40
Dziewczyny, u mnie rano było 🥰🥰 teraz zrobiłam test owulacyjny ,wyszły 2 kreseczki. Czy mamy szansę na dzidzię? Czy powtórzyć miłostki jutro rano np. dodam że staramy się o córkę

Dziewczyny, u mnie rano było 🥰🥰 teraz zrobiłam test owulacyjny ,wyszły 2 kreseczki. Czy mamy szansę na dzidzię? Czy powtórzyć miłostki jutro rano np. dodam że staramy się o córkę
u mnie z takich przytulanek jest drugi chlopiec... natomiat wydaje mi, ze same odstepy od owu to za malo. Napewno musi dzialac jeszcze cos innego co wplywa na plec...
 
reklama
u mnie z takich przytulanek jest drugi chlopiec... natomiat wydaje mi, ze same odstepy od owu to za malo. Napewno musi dzialac jeszcze cos innego co wplywa na plec...
Oczywiscie,ja sobie zdaje sprawe. Mam dwoch synów, wiec raczej jestesm swiadoma ,ze mamy duze szans na chłopca. Ale jak moge losowi pomoc...tylko pytanko,czy na tym tescie juz widac owulacje,czy jeszcze trzeba działać.
 
Do góry