reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Anulka szanse na ciążę masz dużą ale czy na dziewczynkę to już kwestia wyższa 😋 odstęp najlepiej jak byłby 48h no ale na to tylko nie patrz bo było wiele dziewczyn co miały dziewczynki z dnia owulacji zresztą owu możesz mieć nawet na 24 48h od piku zależy od testów i twoich hormonów 🙂
PragneSyna poczekaj jeszcze ten 1 dzień żeby było 10 dp owulacji jak za szybko zrobisz test i wyjdzie negatywny to niepotrzebnie się zawiedziesz chyba że czułaś zagnieżdżenie to następnego dnia można test zrobić
 
Życzę powodzenia wszystkim w staraniach i dwa+trzy szczęśliwego, lekkiego rozwiązania. Co do czwartego nie ma co się martwić, dziecko to skarb i każdy ogarnięty człowiek to wie, a reszta już ma problem z przyswojeniem samej wielodzietności, jeszcze płci, ale na takich szkoda nerwów. Najważniejsze by był ukochany, zdrowy dzidziuś i już będziesz szczęśliwa. Ja zazdroszczę, już bym chciała 3. 😊
 
Anulka szanse na ciążę masz dużą ale czy na dziewczynkę to już kwestia wyższa 😋 odstęp najlepiej jak byłby 48h no ale na to tylko nie patrz bo było wiele dziewczyn co miały dziewczynki z dnia owulacji zresztą owu możesz mieć nawet na 24 48h od piku zależy od testów i twoich hormonów 🙂
PragneSyna poczekaj jeszcze ten 1 dzień żeby było 10 dp owulacji jak za szybko zrobisz test i wyjdzie negatywny to niepotrzebnie się zawiedziesz chyba że czułaś zagnieżdżenie to następnego dnia można test zrobić
Magic_87 ale myslisz,ze te kreseczki juz zwiastuja owulacje? Naczytałam sie ,ze jedna kreska musi byc bardzo ciemna wrecz ciemniejsza od testowej...i tak czekam i czekam i sikam i sikam :) :) Córeczka byłoby cudownie,ale ja bardzo chce dzieciatko . Chłopcy sa juz duzi ,praktycznie samodzielni,.chce na nowo ,,TO,, poczuc..zaewne ostatni raz w zyciu
 
Oczywiscie,ja sobie zdaje sprawe. Mam dwoch synów, wiec raczej jestesm swiadoma ,ze mamy duze szans na chłopca. Ale jak moge losowi pomoc...tylko pytanko,czy na tym tescie juz widac owulacje,czy jeszcze trzeba działać.
Wg mnie to jeszcze nie jest pozytywny test :)

My 10 sierpnia działalismy. Juz mnie kusi zeby test zrobic tylko nie wiem czy to nie za wcześnie.
Mi teraz 9dpo wyszedł duch cienia :D Ale nie namawiam ;)

Życzę powodzenia wszystkim w staraniach i dwa+trzy szczęśliwego, lekkiego rozwiązania. Co do czwartego nie ma co się martwić, dziecko to skarb i każdy ogarnięty człowiek to wie, a reszta już ma problem z przyswojeniem samej wielodzietności, jeszcze płci, ale na takich szkoda nerwów. Najważniejsze by był ukochany, zdrowy dzidziuś i już będziesz szczęśliwa. Ja zazdroszczę, już bym chciała 3. 😊
A dziękuję :D
I trzymam kciuki za dwie kreseczki :D
 
reklama
Wg mnie to jeszcze nie jest pozytywny test :)


Mi teraz 9dpo wyszedł duch cienia :D Ale nie namawiam ;)


A dziękuję :D
I trzymam kciuki za dwie kreseczki :D
Miałam testy z allego holienmedical..i cos mi w nich nie gra, bo tez czekałam na bardzo ciemna kreseczke typowo owulacyjna. Sprawdzałam od wtorku, cały czas paseczek wygladał jak na zdjeciu, a dziś zrobiłam test dwukrotnie i pojawia sie już 1 kreseczka testowa. Wiec juz chyba po owulce, czekamy teraz na miesiaczke ;) albo jej brak,co nas usczesliwi
 
Do góry