reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny rozpoczynamy 3 cykl starań o córke..tzn w sumie nie ma to wiekszego znaczenia,chciałabym zostac mama...a miłoby było ,,wstrzelic sie w córcie,, jesli cykl zaczał sie 2 wrzesnia, dni cyklu 24 (krótkie wiem) owulacja gdzies koło 12...kiedy zaczac starania? co drugi dzien? czy na pcozatku codzinnie? pije wapno, łykam olej z wiesiołka (podobno pomaga na sluz), kwas foliowy .jak jeszce pomoc naturze?
 
reklama
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Gratulacje. Dużo zdrówka dla Was😘😘😘😘
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Gratulacje!!!! 🤗🤗🤗
Dużo zdrówka dla Was!!!!
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Jej gratulacje !!!!!! Po porodzie często się nie ma ochoty na kolejny. Jednak człowiek z czasem nabiera dystansu...
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Dwat + Trzy gratulacje zdroweczka dla Ciebie i małego muszkietera. Poród ciężki jak będziesz miała chwilę napisz co i jak było
Anulka odstaw olej z wiesiołka działa chłopczykowo na dziewczynkę jak naj mniej śluzu i śluz o niskim pH co do odstępu to jak wiesz kiedy dokładnie owu przpada to możesz zadziałać 0+12 ja się boję bo to moje ostatnie podejście i można wstrzelić się w sama owu a drugi sposób to 7 dni wstrzemięźliwości i 1 strzał na 48h przed owu lub codzienne przytulanka do 48h przed owu wybierz coś co cię bardziej przekonuje
 
Dwat + Trzy gratulacje zdroweczka dla Ciebie i małego muszkietera. Poród ciężki jak będziesz miała chwilę napisz co i jak było
Anulka odstaw olej z wiesiołka działa chłopczykowo na dziewczynkę jak naj mniej śluzu i śluz o niskim pH co do odstępu to jak wiesz kiedy dokładnie owu przpada to możesz zadziałać 0+12 ja się boję bo to moje ostatnie podejście i można wstrzelić się w sama owu a drugi sposób to 7 dni wstrzemięźliwości i 1 strzał na 48h przed owu lub codzienne przytulanka do 48h przed owu wybierz coś co cię bardziej przekonuje
0+12? Co to znaczy ?
Dla mnie test owu pokazywał dwie kreski w tym samym kolorze w we czwartek i piątek. W piątek ostatni raz się z mężem kochalismy. Dzisiaj zrobię też jeszcze test by zobaczyć co wyjdzie. Jak myślisz, duża szansa na dziewczynkę o ile w ogóle się coś udało?
 
I zapomniałam dodać że dzisiaj zauważyłam nieco śluzu, wcześniej nie było, jedynie jakoś może środa i czwartek trochę pobolewal mnie brzuch jak na okres i tyle.
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Wielkie gratulacje :) dałaś radę!!
 
0+12? Co to znaczy ?
Dla mnie test owu pokazywał dwie kreski w tym samym kolorze w we czwartek i piątek. W piątek ostatni raz się z mężem kochalismy. Dzisiaj zrobię też jeszcze test by zobaczyć co wyjdzie. Jak myślisz, duża szansa na dziewczynkę o ile w ogóle się coś udało?
Jeżeli jesteś zdesperowana na córeczkę to musicie próbować zdecydowanie większe odstępy od owulacji- 5-3 dni przed owu najpóźniej. Plus dieta. Wtedy rzekomo masz 84% szans na córkę ale zajmie wam to dużo czasu żeby zajść z takim odstępem o ile w ogóle się uda. Często trzeba zbliżyć się do owu a wtedy zaś chłopak ;) z ta plcia nie do końca wierze ze mamy jakiś wpływ ale jak próbujesz to monitoring cyklu, suple i powodzenia!
 
reklama
Jeżeli jesteś zdesperowana na córeczkę to musicie próbować zdecydowanie większe odstępy od owulacji- 5-3 dni przed owu najpóźniej. Plus dieta. Wtedy rzekomo masz 84% szans na córkę ale zajmie wam to dużo czasu żeby zajść z takim odstępem o ile w ogóle się uda. Często trzeba zbliżyć się do owu a wtedy zaś chłopak ;) z ta plcia nie do końca wierze ze mamy jakiś wpływ ale jak próbujesz to monitoring cyklu, suple i powodzenia!
płeć nie jest dla mnie najważniejsza tylko zająć w ciążę, żeby maleństwo rozwijało się prawidłowo i urodzić zdrowe maleństwo beznkomplikacji. Mam jednego synka którego kocham nad życie i jeśli udało nam się zająć w kolejną ciążę to drugiego dziecko również będę kochać nad życie bez znaczenia jakiej płci będzie 🙂 ale fakt faktem nie wiedziałam że to takie skomplikowane
 
Do góry