reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic_87 ja jeszcze karmie wiec zacznę dopiero w styczniu, lutym . Ale jestem tutaj wiec dawaj znać jak ci idzie. Mocno Ci kibicuję. Zresztą po takich przygotowaniach to na pewno wszystko się uda i po 9 msc bedzies, tulić córeczkę !
Bebaby oj też mam taką nadzieję ale też mam stracha jak nigdy
PragneSyna jak dla mnie testowa jest ciut ciemniejsza od kontrolnej także chyba pik działajcie po 12h 😉
Mecenasowa ja cały czas trzymam ✊ ale jakby się nie udało to razem zaczynamy
 
reklama
@Dwa+Trzy co tam u Was? Jak synek? Jak chłopcy zareagowali na braciszka? 😉
Hej :D Synek cudowny, moja kolejna wielka miłość :) Nie wiem co na to mąż ale Ci trzej faceci totalnie zawladneli moim sercem :D
Malutki wczoraj skończył tydzień i dał ostro w kość przez ten czas i sprowadził Nas szybko na ziemię bo przecież to Trzecie miało być takie spokojne hahaha
Śpi po 20,40,60 i max 90minut ;) Na spacerze płacze tak, że chyba cała dzienica Go słyszy - na szczęście uspokaja się po jakichś 10minutach ;)
Chłopcy szczęśliwi ale chyba też inaczej sobie to wszystko wyobrażali. Szczególnie mój Malutki Cyc ;) Nie do końca rozumie, dlaczego ten brat tylko śpi i płacze a moje hormony każą mi mieć wyrzuty sumienia, że tak Im życie skomplikowalismy. No ale jeszcze chwila i mam nadzieję na stabilizację :)
A co u Was? Szczęśliwie do przodu?

@PragneSyna trzymam kciuki za dwie kreski! A jeśli uda się spełnić marzenie o Synku to w ogóle super :) Ja bym mogła a nawet chciała jeszcze jednego ale wspomnienie porodu.skutecznie zniechęca :/
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co z testami zrobionymzrobionymi rano?wiarygodny czy nie bardzo? wstałam o godz 5 na siku i potem nie piłam i zrobiłam test o godz 8. /GROUP]
 

Załączniki

  • 20200912_081620.jpg
    20200912_081620.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 31
O 11.10 zrobiłam kolejny test. Dziewczyny doradzcie kiedy działać na chłopca🙈😱
Hmmm u nie tak bywało, że kika dni był "pik" A kiedy wg Ciebie powinna być owu? Od piku niby 24godziny po trzeba odczekać. Ale wiesz.. Napisała to Matka Trójki chłopaków i Pierwszy z Boboseksów co drugi dzień , w tym dzień owulacji, Drugi z odstępu ok.2-3 dni a Trzeci z króliczków do samej owu ;) Także tego ;) Powodzenia :D
 
Magic kciuki za starania i spełnienia marzenia o córeczce. W sumie to najprzyjemniejszy punkt programu, więc niech mąż Cię odstresowuje. 🤗Niedługo będą dwie kreseczki i po. 👌
Dwa+trzy to faktycznie masz teraz trzeciego muszkietera pełną parą, żądnego przygód i wrażeń. 😁 Na pewno niedługo się ustabilizuje, Wy wpadniecie w rytm i będzie super. Wszyscy potrzebują czasu. Trzymam kciuki, żeby to było jak najszybciej i żeby te podboje świata Cię nie wykończyły. 😀
Mecenasowa, oby okres już nie przyszedł. A jeśli przyjdzie to następny cykl musi być Twój i Magic.
PragneSyna ja bym działała dziś, chociaż lepiej jest podobno z rana, bo wyższy testosteron, ale myślę, że dziś jest idealnie. Chociaż ja w odstęp niebardzo wierzę.
 
@PragneSyna na chłopaka starania rozpoczyna się 24 h po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym. Nie zrażaj się że nie udało się za pierwszym podejściem ja o pierwszego synka starałam się 5 cykli tak czasami bywa.
A stosujesz jakąś dietę "chłopczykową "?
 
reklama
Może część z Was mnie pamięta pisałam na przełomie roku że chcę starać się o drugiego syna. I dzisiaj przychodzę do Was z iskierką nadzieji ( zwłaszcza do dziewczyn, które pragną syna ), że czasami się udaje. Jestem w 21 tc i na badaniu połówkowym potwierdzony chłopiec ( mam nadzieję że już się noc nie zmieni bo ciągle nie mogę w to uwierzyć 😉 ).
Któraś z dziewczyn napisała na pierwszej stronie tego wątku że starania + modlitwa ( ja jestem osobą wierząca i szczerze polecam modlitwę ) mogą zdziałać cuda i to jest prawda 😊
 
Do góry