reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

płeć nie jest dla mnie najważniejsza tylko zająć w ciążę, żeby maleństwo rozwijało się prawidłowo i urodzić zdrowe maleństwo beznkomplikacji. Mam jednego synka którego kocham nad życie i jeśli udało nam się zająć w kolejną ciążę to drugiego dziecko również będę kochać nad życie bez znaczenia jakiej płci będzie 🙂 ale fakt faktem nie wiedziałam że to takie skomplikowane
Mecenasowa masz duże szanse na ciążę i jeżeli nie zależy Ci na płci to idealnie się wstrzeliłaś być może dotrą plemniki z pierwszego piku wówczas odstęp wystarczy i będzie dziewczynkowe to tak naprawdę zależy od szczęścia bo nawet komu nie jest pisane to nagle cykl zwarjuje i owu się przesunie i nici z odstępu. Test ciążowy spróbuj zrobić nie wcześniej niż 10 dp owu. Ponadto badania pokazują że odstęp już ponad 3 dni to bardziej chłopczykowo 😉Trzymam ✊
A i 0+12 polega na tym że staracie się 12h po przebytej owulacji ale z tym to wyższa Szkoła jazdy dlatego najlepiej mieć monit 😉
 
reklama
Mecenasowa masz duże szanse na ciążę i jeżeli nie zależy Ci na płci to idealnie się wstrzeliłaś być może dotrą plemniki z pierwszego piku wówczas odstęp wystarczy i będzie dziewczynkowe to tak naprawdę zależy od szczęścia bo nawet komu nie jest pisane to nagle cykl zwarjuje i owu się przesunie i nici z odstępu. Test ciążowy spróbuj zrobić nie wcześniej niż 10 dp owu. Ponadto badania pokazują że odstęp już ponad 3 dni to bardziej chłopczykowo 😉Trzymam ✊
A i 0+12 polega na tym że staracie się 12h po przebytej owulacji ale z tym to wyższa Szkoła jazdy dlatego najlepiej mieć monit 😉
myślę że owulacja musiała być wczoraj skoro dziś na teście jedna kreseczka była już mniej widoczna niż kontrolna, mam nadzieję że wytrzymam jakoś do tych przynajmniej 10dpo chociaż ja jestem strasznie niecerpliwa 🙃🙂🙃🙂
 
myślę że owulacja musiała być wczoraj skoro dziś na teście jedna kreseczka była już mniej widoczna niż kontrolna, mam nadzieję że wytrzymam jakoś do tych przynajmniej 10dpo chociaż ja jestem strasznie niecerpliwa 🙃🙂🙃🙂
Testy owu slablna już kilka godz po piku bynajmniej ja tak mam i niestety nie świadczą o przebytej owu a jak temp dzisiaj był skok o co najmniej 0,2C?
 
Testy owu slablna już kilka godz po piku bynajmniej ja tak mam i niestety nie świadczą o przebytej owu a jak temp dzisiaj był skok o co najmniej 0,2C?
ja nie mierze temp bo pracuje na 3 zmiany a pomiar trzeba robić zawsze o stałej porze z tego co się orientuję. Poza tym dopiero zaczęliśmy się starać i to nasz 2 cykl więc na spokojnie do tego podchodzę 🙂
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha

Gratulacje i pociechy ze zdrowego synka. 😁 Ja też mam takie porody, że długo trzeba się po nich zbierać, ale to zawsze mija, a dziecko już jest zawsze i uszczęśliwia. Może i Tobie się odmieni. 👌
 
Oj dziewczyny ale tu cisza ja mam zacząć 1 cs za tydzień i już mi się po nocach to śni. Która będzie że mną zaczynać?
Magic_87 ja jeszcze karmie wiec zacznę dopiero w styczniu, lutym . Ale jestem tutaj wiec dawaj znać jak ci idzie. Mocno Ci kibicuję. Zresztą po takich przygotowaniach to na pewno wszystko się uda i po 9 msc bedzies, tulić córeczkę !
 
reklama
U mnie dzis pozytyw. Jutro rano i do południa zrobie test żeby zobaczyć co będzie sie dziać. Jesli nie będzie ciemniejszej krechy to jutro wieczorem działamy. Poprzedni cykl nie udany....
 

Załączniki

  • 20200911_210718.jpg
    20200911_210718.jpg
    974,6 KB · Wyświetleń: 30
Do góry