reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

53BEDC7D-9941-4A25-8FAD-C6553A1CC194.jpg

Dziewczyny a sprawdzalyscie czy Wam się zgadza w poprzednich ciążach ten kalendarz księżycowy? Podobno na zagranicznych stronach ma bardzo duża sprawdzalność i u mnie faktycznie z synami dobrze pokazuje ze zostali poczęci w tych dniach miesiąca co pokazuje boy a nie girl 😃
 
reklama
Zobacz załącznik 1258979
Dziewczyny a sprawdzalyscie czy Wam się zgadza w poprzednich ciążach ten kalendarz księżycowy? Podobno na zagranicznych stronach ma bardzo duża sprawdzalność i u mnie faktycznie z synami dobrze pokazuje ze zostali poczęci w tych dniach miesiąca co pokazuje boy a nie girl 😃
Wg tego kalendarza mam 3 córki :D Czyli zupełnie na odwrót, jak ze wszystkim haha
 
Czyli nic Ci się w sumie nie sprawdziło bo masz 3 synków tak? I pewnie każda ciaza zupełnie inna? A jak ze stosunkami i częstotliwością tez były inne przy każdym dziecku? Ja może poznam już za 2 tygodnie płeć maluszka na prenatalnych 😃
Dwie pierwsze ciąże podobne. Pierwsze z boboseksów co drugi dzień łącznie z dniem owulacji, Druga z codziennych zakończonych ok.2 do 3 dni przed owu :)
Trzecia zupełnie inna, różniła się wszystkim poza płcią haha Wszelkie parametry, księżyce,jonasy, chińczyki,ph i co tylko dziewczynkowe, tętno, beta, ramzi też i wg niektórych nawet nub, owulację miałam z "żeńskiej" strony pierwszy raz od dawna a boboseksy codziennie albo i dwa razy dziennie od 7dc do 3dpo ;) a co najważniejsze zawiodła mnie intuicja! Pierwszy raz ;) od początku czułam dziewczynkę i już zdążyłam spanikować bo mój świat to chłopaki haha
Ja wierzę już tylko w przeznaczenie :D
Czwarty też będzie Syn :D
 
reklama
Ja nie badałam nigdy bety więc w tej ciąży było to bez sensu 😉 byłam na usg dokładnie 6+1tc i było tylko ciałko żółte, rozmiarowo się zgadzało 6tc, tydzień później było już serduszko 😊 No i u mnie chłopcy byli z prawego jajnika a teraz lekarz od razu powiedział, że owu była z lewego.
Chociaż to z którego jajnika też tak naprawdę co do płci nie ma znaczenia 😉
Z całego serca życzę różu, a przede wszystkim zdrowego dzieciątka 😊
U mnie pracował tylko jeden - prawy jajnik i mam synów a teraz po stymulacji gonadotropinami ruszył lewy i jest córka :D niby nie ma znaczenia ale ciekawe..
 
Do góry