reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi to jak rano pobiorą Ci krew to wynik pewnie po południu, będę czekac z niecierpliwością :-);-)
a ja tez jestem tego zdania że czasem lepiej więcej zapłacić a mieć coś porządnego co dłużej posłuży, tym bardziej jeśłi chodzi o buty dla dziecka, a ecco robi świetne buty :tak: ja już dzisiaj też w kurtce zimowej, czapce i rękawiczkach byłam na mieście, i nawet mi się kurtka zapięła, ha! ledwo to ledwo, ale zawsze lepiej niż rozpięta gdy brzuszek wystaje :-D

Royanna ja tez nic nie przygotowana, jakoś nie mogę się zebrać, torba już wprawdzie przyniesiona z piwnicy i tylko czeka aby w nią powrzucać rzeczy, ale ja jakaś spokojna jestem, brzuch mi się nie obniża, w miare ok się czuję, nie mam absolutnie przeczucia że to już za chwilę :-D
to w takim razie też kokosem odwrócę do góry, tym bardziej że ta gryka jest zaszyta w takich jakby skupiskach i nierówna powierzchnia wychodzi, a na kokosie twardo i równo :)
 
reklama
Royanna więc czekam na linka :-)

Gosia to ja już mam poprane i w sobotę składamy łóżeczko, a zostało mi dokupić tylko smoczki i termometr dla dziecka, więc jestem spokojniejsza :tak:
 
Dzień dobry :-)

Paula, a Ty gdzie sie podziewasz?

Jestem, jestem :tak::tak::-)

(...)ciekawe jak Paula sie wczoraj do domku dostala i dzis czy jest w pracy bo mowili w tv ze pociagi tez nie jezdza??


Wczoraj nie jeździły pociągi, to prawda, ale miałam farta bo jak stałam na peronie podeszła do mnie dziewczyna pytając o pociąg, po czym zadzwoniła do swojego ojca który akurat wracał z pracy samochodem i zabrali mnie ze sobą do samego Celestynowa :tak::-D:-D

A w domu brak prądu, wody, telefony nie działają ani stacjonarne ani komórkowe!! :szok: dobrze że chociaż ogrzewanie mamy na piec węglowy :tak: to przynajmniej ciepło było :tak: kolacja przy świecach :-) i w łóżkach już leżeliśmy o 20:20 :tak: niestety z przytulanek nici bo Kacper spał z nami ;-)

Dziś rano pociągi jeździły już normalnie :tak: ale u nas śniegu po kostki a w W-wie po zimie ani śladu :eek: Kacper do przedszkola nie poszedł bo powiedzieli że jak nie będzie prądu to żeby dzieci nie przyprowadzać więc został w domu z tatą :tak:
A dzisiaj w domu nadal prądu nie ma i tel. nie działają jedynie Plus ma niewielki zasięg :eek: rano wody nie było więc myłam się w misce i malowałam przy latarce :eek::laugh2: Szok!

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :-):-):-)
 
Paula witaj :-) nie do wiary co opowiadasz!!! :szok::szok::szok:

Royanna już obejrzałam zdjęcia - piekną masz rodzinkę! :tak: a w ogóle to miło Cię zobaczyć :-):-):-)
 
ja już dzisiaj też w kurtce zimowej, czapce i rękawiczkach byłam na mieście, i nawet mi się kurtka zapięła, ha! ledwo to ledwo, ale zawsze lepiej niż rozpięta gdy brzuszek wystaje :-D
ja tez we wtorek sie ledwo wcisnelam w swoja puchowa kurtke zimowa hehe...ale przynajmniej bylomi cieplo...a tak sie martwilam w czym ja bede chodzic do konca ciazy:-)oczywiscie jak ubralam ta kurtke to tatusko mi powiedzial ze w ogole nie widac ze w ciazy jestem hehe:-)
Gosia to ja już mam poprane i w sobotę składamy łóżeczko, a zostało mi dokupić tylko smoczki i termometr dla dziecka, więc jestem spokojniejsza :tak:
ja tez w sobote juz skladam lozeczko..dzis chce w ikei posciel kupic..na szczescie znalazlam srobki do lozeczka bo ostatnio szukalam i nigdzie ich nie bylo:-(wypralam w sobote tylko poszycie z lezaczka-bujaczka moj m mial mi go zlozyc bo ja nie umiem i co poszycie lezy odlogiem bo moj m ciagle w pracy:-(dzis tez musze komode kupic dla synka na ubranka bo nie mam gdzie tego skladac:-(
Pyszczku a ile opakowac podkladow tych bella kupilas i jakie gatki poporodowe te siatkowe??
Pyszczku, jaka Ty sliczna jestes!!! :-)
Jak laleczka:tak::tak::tak:

zgadzam sie Pyszczek wyglada jak laleczka porcelanowa:-)

Paula dobrze za jakos dojechalas wczoraj do domku:-)
 
reklama
Gosia ja kupiłam na razie tylko jedną paczkę tych podkładów bella, najwyżej M mi dokupi w trakcie, bo biorę jeszcze zwykłe podpaski w największym rozmiarze typu maxi czy xxxxxxl :-D
a gatki mam te własnie siatkowe 5 szt. one są wielorazowe :)

Royanna :-):-):-)
 
Do góry