reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki przepraszam że ja tak z innej beczki ale szukam rowerka dla synka takiego z otkręcanymi kółkami do nauki jazdy! Jakie polecacie???

Mamy jeden rowerek 12 cali ale nie jest zbyt dobry ciężko się nim jeździ i raczej nie nadaje sie do nauki :-(

Myślę żeby teraz kupuć z 14 calowymi kółkami czy myślicie żeby od razu z 16 calowymi?

Kacperek jest małym chłopcem i musi być taki żeby dostawał do pedałów, najlepiej zeby nie był ciężki i miał jeszcze tą prowadnicę na początek :tak: Na allegro jest pełno rowerków ale nie wiem jaki wybrac żeby był dobry :confused: poprzedni własnie kupilismy na allegro i nie jesteśmy zadowoleni :-(

Pomóżcie coś ładnie proszę :-)
 
reklama
Paula oj ja to w ogóle nie w temacie, jeszcze się na tym nie znam :sorry: ale może Royanna wie, bo dzisiaj na jej zdjęciach na nk widziałam Maciejka na rowerku :-)

Ale Dziewczyny gapa ze mnie! Właśnie coś mnie tknęło żeby sobie zobaczyć mój wynik z ostatniego usg, a tam jak byk napisane - Położenie podłużne główkowe ! Czyli tak jak ma być, główką w dół :) A ja tu się martwię i zastanawiam od miesiąca jak Sebuś ułożony jest....nie wiem jak mogłam tego nie zauważyć, chyba z wrażenia po wizycie :)

I co jeszcze zauwazyłam - termin porodu wg średniej pomiarów - 25.10.2009 :szok:
Ja tam się trzymam swojego 7go listopada...hehe :sorry:
 
Ostatnia edycja:
HEJKA:-)
Witam dziewczynki dotarlam do Was :)
po pierwsze to wszystkie serdecznie pozdrawiam i przesyłam troche ciepełka bo u nas to tak zimno śniegu mamy mnustwo juz i dalej sypie...
Bershka kochana podziwiam Cie naprawde jestes dla mnie kimś wyjątkowym! ciesze sie bardzo ze bedziesz juz z swoim syneczkiem
wiesz co do tego co pisałas ze wydawało Ci sie ze dają cos dzieciom w szpitalach na uspokojenie to jest tak jak myslałas lezalam z mała 2 tyg w szpitalu i dzieciom ktorych rodzice niezostawiali z nimi dawali takie czopki" viburkol" niewiem czy znasz sama mam je w domu na ewentualna kolke.... ale narazie niemusiałam ich uzywac ale widzialam jak te czopki dzialaja na dzieci bo miałam je w swojej sali dzieciaczki były ospałe spiace.... pytalam potem mojego lekarza znajomego czy to jest niebezpiecznego on powiedzial ze jest to bardzo dobry lek i jak mała bedzie miec kolke bedzie jakas nieteges to moge jej dac takiego czopka.... wiec rozumiem ze jest to nieszkodliwe aha powiedzial z elepiej dac i niech malutka przespi niz ma sie meczyc...
super kupilas to krzesełko dla Kubusia on juz jest na etapie ze pewnie tak jak moja oglada juz co sie dzieje wokol niego wiec bedzie mogl nie tylko z pozycji lezacej ogladac swiata a kołyska tez swietna :)
pyszczku Ty i Royanna to chyba juz przy koncowce zycze Wam szybkiego porodku i zdrowych dzieciaczkow
kiki sliczna Twoja dary specjalnie dla Ciebie zdjecia Vani:
dziewczynki tulam was wszystkie kazda z osobna czasami was podczytuje ale juz niemam tyle czasu by odpisywac
u nas wszystko wporzadku mała za 10dni bedzie miec 3miesiace :-)Zobacz załącznik 172414Zobacz załącznik 172417Zobacz załącznik 172420Zobacz załącznik 172421Zobacz załącznik 172422


witaj po dłuższej nieobecności:-)córcia słodko się uśmiecha:-)




Przyszłam się pożegnać, jestem już spakowana. Dwie walizki mam jak na wakacje z czego półtorej to ciuszki i kosmetyki Kubusia :-)

pamiętajcie o nas


paaaaaaaaa


bedziemy czekac :tak:ucałuj Kubusia od nas:tak:


Patrysiu, i jak, prad wlaczyli??


z tym prądem to był koncert non stop wyłaczano go:sorry:na szczeście już wiatr ustał co myśle że dzisiaj będzie już lepiej:tak:


Patrysiu daj znać czy rybka Wam smakowała ;-)


już się niemoge doczekać kiedy ją zjem :-)od wczoraj co jakiś czas do niej zagladałam i sobie ją wąchałam ale jeszcze niejedliśmy bo chce ją na dzisiejszy obiadek a u nas na posmakowaniu by się nieskonczyło:-D



Ja na razie kupiłam 2 butelki 150 ml TT u Sprzedawcy o nazwie rodzyneczki :)


jaki fajny nick :laugh2:ja chyba także narazie kupie jedna bo chce karmi z piersi a buteleczke w razie czego do herbatki np.na kolki i chyba tez się skusze na TT ale ten AVENT mnie także kusi zobaczymy jak to wyjdzie przy zakupie:tak:


Dziewczyny troche was postrasze ...własnie dostałam maila od cioci ze zona kuzyna urodziła w nocy synusia ....a termin miała UWAGA.....na 16 Listopada....wiec pakowac walizki kochane :):):):)


gratulacje dla "kuzynki":-)no kochane pakować torby:-)ja będe mieć wielkie przygotowanie w grudniu:tak:


Wczoraj nie jeździły pociągi, to prawda, ale miałam farta bo jak stałam na peronie podeszła do mnie dziewczyna pytając o pociąg, po czym zadzwoniła do swojego ojca który akurat wracał z pracy samochodem i zabrali mnie ze sobą do samego Celestynowa :tak::-D:-D

A w domu brak prądu, wody, telefony nie działają ani stacjonarne ani komórkowe!! :szok: dobrze że chociaż ogrzewanie mamy na piec węglowy :tak: to przynajmniej ciepło było :tak: kolacja przy świecach :-) i w łóżkach już leżeliśmy o 20:20 :tak: niestety z przytulanek nici bo Kacper spał z nami ;-)

Dziś rano pociągi jeździły już normalnie :tak: ale u nas śniegu po kostki a w W-wie po zimie ani śladu :eek: Kacper do przedszkola nie poszedł bo powiedzieli że jak nie będzie prądu to żeby dzieci nie przyprowadzać więc został w domu z tatą :tak:
A dzisiaj w domu nadal prądu nie ma i tel. nie działają jedynie Plus ma niewielki zasięg :eek: rano wody nie było więc myłam się w misce i malowałam przy latarce :eek::laugh2: Szok!



wow co za historia:szok:ale z ta latarka super:laugh2:ale naprawde ta zima zaskoczyła nas bardzo szybko:shocked2:


ja tez we wtorek sie ledwo wcisnelam w swoja puchowa kurtke zimowa hehe...ale przynajmniej bylomi cieplo...a tak sie martwilam w czym ja bede chodzic do konca ciazy:-)oczywiscie jak ubralam ta kurtke to tatusko mi powiedzial ze w ogole nie widac ze w ciazy jestem hehe:-)



a ja już się niedopinam a kurteczke co mam że moge si przewiąza w pasie jest ok ale brzuszek wychodzi poza nią ja nie wiem musze do lumpika się przejść aby kupić jakąś XXXL aby na te sanki było i żeby gdzieś jechac bo nowe są za drogie a tak na te 2-3 miesiące szkoda mi kasy :cool:
 
witam was! już po starankach:) teraz tylko czekać na rezultaty ;) jestem przed owulacją, temp mam zaniżoną jak narazie i teraz tylko czekam na skok do góry oby.. :)
Brakowało mi was bardzo!!! chociaż nie było mnie chyba tylko chwilę:zawstydzona/y:
Muszę poczytać w wolnej chwili
i odpisać wam troszkę:happy:
WIELKIE BUZIAKI!!!
 
Ale Dziewczyny gapa ze mnie! Właśnie coś mnie tknęło żeby sobie zobaczyć mój wynik z ostatniego usg, a tam jak byk napisane - Położenie podłużne główkowe ! Czyli tak jak ma być, główką w dół :) A ja tu się martwię i zastanawiam od miesiąca jak Sebuś ułożony jest....nie wiem jak mogłam tego nie zauważyć, chyba z wrażenia po wizycie :)

I co jeszcze zauwazyłam - termin porodu wg średniej pomiarów - 25.10.2009 :szok:
Ja tam się trzymam swojego 7go listopada...hehe :sorry:

Pyszczku heh...:-) ja z Kacperkiem termin porodu z OM miałam na 21 grudnia z usg ok. 30 grudnia a urodziłam 11 grudnia :-D i też nic nie przeczuwałam poprostu wody mi odeczły.... więc to różnie może być :tak:
 
witam was! już po starankach:) teraz tylko czekać na rezultaty ;) jestem przed owulacją, temp mam zaniżoną jak narazie i teraz tylko czekam na skok do góry oby.. :)
Brakowało mi was bardzo!!! chociaż nie było mnie chyba tylko chwilę:zawstydzona/y:
Muszę poczytać w wolnej chwili
i odpisać wam troszkę:happy:
WIELKIE BUZIAKI!!!

Kinga witaj!!!! :-):-):-):-) dobrze że juz jesteś TĘSNIŁYŚMY :tak: teraz trzymam mocno kciuki żeby faoslka u Ciebie się zagnieździła! :tak:
 
Kinga witaj!!!! :-):-):-):-) dobrze że juz jesteś TĘSNIŁYŚMY :tak: teraz trzymam mocno kciuki żeby faoslka u Ciebie się zagnieździła! :tak:
Paula też teskniłam za wami!!! jak cholerka:-):-):rofl2::rofl2: No mam nadzieje że będzie ok, dziś z rańca jeszcze poprawiliśmy z mężem już ostatecznie:tak:;-)
Wiesz jeszcze raz ci napiszę że ciesze sie z twoich wyników! i teraz czekam z Tobą na listopadowe staranka!:tak::-) bede Ci mocno kibicowała,a może jeszcze i Ty mi.... nie wiadomo w sumie :sorry: tfu tfuu jestem dobrej myśli.
Buziak!:happy:
 
Kinga! Fajnie ze wrocilas!!! No to czekamy na owocki ze stranek :)))

Paula, ja na rowerkach sie nie znam :( a Macius dostal od dzidkow, nawet nie wiem jaki rozmiar kolek. I nie ma prowadnicy.

Pyszczku, Ty sie lepiej pakuj!!! Mi z usg w 12tc (podobno najbardziej wiarygodny) termin wyszedl na 8.11, teraz wychodzi mi w granicach 15.11(12-20.11).
 
widzę że rozmawiacie o terminach porodu :) U nas było tak że ja miałam urodzić synka w Święta Bożego Narodzenia lub 30go tuż przed sylwestrem! no ale urodziłam 21go grudnia:-):tak: Każda dzidzia ma swój czas kiedy chce już wyjść ;-)

royana witaj!!:happy:
 
reklama
witam was! już po starankach:) teraz tylko czekać na rezultaty ;) jestem przed owulacją, temp mam zaniżoną jak narazie i teraz tylko czekam na skok do góry oby.. :)
Brakowało mi was bardzo!!! chociaż nie było mnie chyba tylko chwilę:zawstydzona/y:
Muszę poczytać w wolnej chwili
i odpisać wam troszkę:happy:
WIELKIE BUZIAKI!!!


witaj:-)teśkniłyśmy i my za toba:tak:czekam na testowanko;-)


widzę że rozmawiacie o terminach porodu :) U nas było tak że ja miałam urodzić synka w Święta Bożego Narodzenia lub 30go tuż przed sylwestrem! no ale urodziłam 21go grudnia:-):tak: Każda dzidzia ma swój czas kiedy chce już wyjść ;-)

royana witaj!!:happy:


hehe a ja miałam wg OM na 25 września a urodziłam 8 października:rofl2:
 
Do góry