reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
NiaNia - planowała dziewczynkę - będzie chłopaczek.
Ja chcę dziewczynkę.
Beatka - chyba się też pisze na dziewczynkę.
Dorotka - dziewczynka.
K_asia - CHłopak.

Co do reszty to pojęcia nie mam. Niech zresztą same dziewczynki się wypowiedzą.

Informuję że ja również dziewczynka
a przed NiaNią była jeszcze Eni,która planowała dziewczynkę,ale według info NiaNi równiez prawdopodobnie chłopaczek. Więc jak na razie stan 2:0 na niekorzyść planowania płci.

K_asia-ja również pierwsze dziecko to chciałam bardzo synka,a to dlatego że przedłużenie rodu od strony mężą.Poza tym właśnie synek jest tym ogniwem, które zbliżyło mojego męża do rodziny i załagodziło stosunki

Dziewczynki,informuję że czuję sie idealnie małpowato,wiec pewnie nadejdzie,mimo super temperaturki i..właśnie z rozpaczy idę po zupkę chińską i przegryzę wafelkiem , bo mnie mdli(wczoraj tak zrobiłam)

Muszę jeszcze doczytać co naskrobałyście dziś

Dorotko,rany,antybiotyk to rozumiem jeszcze,ale po grzyba sterydy?Matko,nie znam się..ale..nie przesadzili?Kuruj się mocno i syneczka
 
Kaska cos mi sie wydaje, ze na tescie jak nic II beda. Mamusiasynusia tez czekala na @ i co........na tescie II zobaczyla, Ty tez zobaczysz juz za pare dni.
 
NiaNia - planowała dziewczynkę - będzie chłopaczek.
Ja chcę dziewczynkę.
Beatka - chyba się też pisze na dziewczynkę.
Dorotka - dziewczynka.
K_asia - CHłopak.
Antiope - dziewczynka (ale z chłopca też bym się cieszyła)
 
NiaNia - planowała dziewczynkę - będzie chłopaczek.
Ja chcę dziewczynkę.
Beatka - chyba się też pisze na dziewczynkę.
Dorotka - dziewczynka ( ale zaczyna mi już płeć dziecka pomału "zwisać" byle dzidzia była. No ale córcią to nadal marzenie nr 1).
K_asia - CHłopak.
Antiope - dziewczynka (ale z chłopca też bym się cieszyła)
No i o Gizi zapomniałycie- starała się na chłopaka
 
reklama
NiaNia - planowała dziewczynkę - będzie chłopaczek.
Ja chcę dziewczynkę. (Ja czyli Eliczek);-)
Beatka - chyba się też pisze na dziewczynkę.
Dorotka - dziewczynka ( ale zaczyna mi już płeć dziecka pomału "zwisać" byle dzidzia była. No ale córcią to nadal marzenie nr 1).
K_asia - CHłopak.
Antiope - dziewczynka (ale z chłopca też bym się cieszyła)
No i o Gizi zapomniałycie- starała się na chłopaka

Dorotko! MI też już zaczyna być wszystko jedno. Ja chcę drugą dzidzię!! Ostatnio mam już takie czarne myśli, że może mi się nie uda i że za długo czekałam na następne dzieciątko...:-(

Dziś miałam owu, więc cheblowanko było, ale powtórki, obiecanej się nie doczekałam.:wściekła/y:
Mój mąż zdezerterował, wymawiając się, że jutro musi wcześnie wstać do pracy. CHolera jasna - jak on ma ochotę, to ja się naginam...:cool:
Powiedzcie dziewczyny co z tymi chłopami jest nie tak...

Zobaczymy, czy w ogóle w tym cyklu się spisał mój facet, za dwa tygodnie się okaże.

Dobranoc dziewczynki - Przytulam mocno wszystkie,.

Beatka, Dorotka, Kasia_2005, K_asia, Antiope, Gosia, Agacia, Jarzembinka, Gusia, Myszorka, Camy, NiaNiu, Sylcia, Gosiaczek1973, Gwiazdeczka,
Jeśli kogoś pominełam - to sorki!

Dziewczyny, a co się dzieje z Hausfrau??? Dawno jej nie było?
Buziaczki też dla Iwonki i jej malutkiej.... i dzidzi!!!
 
Do góry