reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Moja tempka dzis 36,8.Czy jakbym byla w ciazy to powinna na dniach wzrosnac?:confused:W pierwszej ciazy wogole nie zwracalam na temp. uwage to nie wiem jak to bylo.:baffled:
 
Witam, ja chcialabym zaplanowac sobie coreczke na druga ciaze ;-), no ale wychodzi na to ze mam nieregularne cykle.
Czy ktoras wie jaki sluz poprzedza dni plodne? jak jest taki typu bialko kurze to juz sa plodne, co nie?

ja rowniez zycze samych II :-)
 
Dzień doberek Dziewczyny!!!
Jarzmbinko! Witaj z powrotem!
Madio! Ja na swoje pierwsze dzieciątko czekałam jakieś 9 miesięcy. Teraz, kiedy się staram o drugie, byłam u lekarza po 6 cyklach. Stwierdziłam, że dla mnie to już za długo - czekanie dobija!
Ale ponieważ byłam krótko przed powrotem do Szkocji, więc nie było czasu na jakiekolwiek badania. Lekarz przepisał mi tabletki, które pomogą w poczęciu maleństwa. Zobaczymy, jak na razie czekam na @. I oby nie przyszła!!!
Ja radziłabym znaleść dobrego ginekologa, popytaj wśród znajomych - opinie koleżanek są zawsze cenne. Jeśli ginekolog jest ok. to napewno coś poradzi. Niektórzy, radzą jednak czekać i przestać myśleć obsesyjnie o dzidzi. Najczęściej powodem "niepłodności" jest blokada psychiczna.
Pozdrawiam wszystkie staraczki!!
 
Niczka najlepiej prowadzić obserwacje, czyli mierzyć tempkę, obserwować śluz i szyjkę jeśli potrafisz no i ewentualnie wspomóc się testami owulacyjnymi. Od czasu pojawienia się pierwszego śluzu wykazującego cechy płodne (rozciągliwość, przejrzystość nie koniecznie w parze ) zaczyna się okres względnej płodności. Zatem zalecane jest współżycie co dwa dni dla wzmocnienia plemników. Jak pojawi się śluz typowo płodny przez kilka dni z rzędu (rozciągliwy przyejrzysty lub nieprzejrzysty, jak białko kurze) to już na pewno są dni płodne. Tylko pamietaj, że jeśli chcesz dziewczynkę to staranka muszą zostać zakończone na 2-3 dni przed owulacją a później wstrzemięźliwość około 5-7 dni po owulacji, żeby jeśli nie dojdzie do zapłodnienia na córeczkę nie zaciążyć na synka.Zbliżającą się owulację możesz ocenić tylko na podstawie monitoringu USG lub testów owulacyhnych. Na oko się nie da
Medio tempka może dać nam informacje jeśli obserwujesz ją od początku do końca cyklu. Nie wiem jakie były przed skokiem i jakie zwykle miewasz po owulacji, więc nic ci nie potrafię stwierdzić
Jarzebinka niech cała twoja rodzinka wreszcie się wykuruje. Zyczę wam zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka
 
Czesc laseczki

Medio nasze dzieci sa w tym samym wieku. Ale Oskar nie ma juz 8 zebow mlecznych- jedynki stale sa juz cztery. Ciekawe jak dlugo poczekamy na 2.;-);-);-)
 
Medio na podstawie tej informacji mogę ci jedynie powiedzieć, że wygląda na to że owulacja była, ale tyle to i ty wiesz, prawda?
 
Chyba była, ale jesli jest ciaza to chyba pozniej powinna wzrosnac - pod koniec cyklu (w momencie zagniezdzenia). Twoje tempki Dorota27- widze, ze sa super. O ktorej godz mierzycie tempke?


schwanger4.jpg
 
reklama
Beata2710 to twoj synek ma juz chrzest zabkowy dawno za soba, a moj dopiero debiutowal. Innym jego kolegom tez wczesniej powypadaly mleczaki.Zobaczymy kiedy poleca nastepne.
 
Do góry