reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
spoko na oko,,znam kilka takich przepisow na oko,,hahaa,,wychodza superrr

Smacznego...:tak:

Ewcia, napisz mi jeszcze, skąd mam wziąść adres, na jaki mam wysłać pare drobiazgów na tę akcje na Allegro, bo wolałabym to przesłać do kogos kto ma juz doświadczenie w wystawianiu na aukcjach, ja z Allegro korzystam z uprzejmości kolegi, tak jakoś nigdy nie było mi to potrzebne, więc do kogo przesyłkę??? :blink:
 
Smacznego...:tak:

Ewcia, napisz mi jeszcze, skąd mam wziąść adres, na jaki mam wysłać pare drobiazgów na tę akcje na Allegro, bo wolałabym to przesłać do kogos kto ma juz doświadczenie w wystawianiu na aukcjach, ja z Allegro korzystam z uprzejmości kolegi, tak jakoś nigdy nie było mi to potrzebne, więc do kogo przesyłkę??? :blink:
jarzebinko tam na watku Bb sa dziewczyny co sie tym zajmuja,,,ja dosatlam adres jednej z nich i do niej wysyłam w poniedzialek teraz paczke.....

takze napisz tam to kogos ci przydziela,,,kto sie tym zajmie...
 
ja mam adres kasii580 ( czy 850 nie pamietam) i do niej mam wysłac,a ona wystawi na szablonie dzieci potrzebujacych co sa w fundacji,,,,
 
Ewcia a cię widzę że dziś wzieło na pieczenie......hihihi......:-D:-D:-D ja wcinam MARSA......:tak::-D:tak:

Kasiu sama już nie wiem, dziwna sprawa z tą niby @.

Stokrotko i tak trzymaj, za dużo się nie wychylaj......:-D:-D:-D a tobie ktoś pomógł. Ludzie są wredni i bezczelni, a im więcej im dasz to będą cię mniej szanować.

;-)U mnie coraz lepiej z zatokami, ale mam takie nieprzyjemne uczucie zapachu ropy w nosie:baffled::confused::baffled: Może w poniedziałek będzie już dobrze- oby.....:-D:tak::-D
 
dzien dobryy
ja zaraz zmykam na kkorki i Mata do mamy odstawiam,,

jarzebinka nie ma sprawy zawsze do usług,,
beatko no jakos mnie wzięło hehe,,,
 
reklama
Do góry