reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczynki
Ja tylko na chwile, ide zaraz sie szykowac do pracy, okolo 20 mam usg wiec zobaczymy co i jak.

Airfix 30mm?? :szok:matko, gigant. A luteine dostalas ? powinien Ci przepisac ja zeby ewentualna torbiel sie wchlonela bez problemu jesli nie dojdzie do owulacji. U mnie bez zmian, temp. dzis bardziej fikcyjna bo przebudzilam sie o 6.15, budzik nie zadzwonil wczesniej takze odjelam 0,1 st. Nie wierze ze mialam owulacje z prostej chociaz przyczyny - zawsze od owu do @ (.)(.) staja sie bardziej nabrzmiale, bolace a teraz nic, zupelnie nic. Jak ni urok to sraczka...masakra normalnie.

Ana jak dzis samopoczucie, lepiej niz wczoraj ?? Ja wierze, ze sie uda, glowka do gory i nie martw sie ! :blink:

vviedźma myslalam wczoraj o Tobie, co u Ciebie, bo dlugo sie nie odzywalas. A to kurde wstretna @...:no: kurde wiec jednak to watroba ???? Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie, ale jakie teraz postepowanie ? Bylas u lekarza ? Zaraz Cie wskrobne to tabletki, tylko nie no tu mamy kochana terminy pazdziernikowych @ a nie wrzesniowych :) i prosze przypomnij o jaka plec sie staracie ?
U mnie nie wiem co bedzie z tego cyklu, widzisz jaki mam wykres ???????? Szok. Najgorszy z mozliwych...od poczatku staran takiego zrypanego nie mialam. Temperatura robi co chce, ciezko okreslic czy w ogole mialam owulacje, a jesli nawet, cos z progesteronem jest chyba nie tak bo zero wzrostu jak zawsze byl...:no: dzis mam usg, wiec od razu po napisze

piranha u mnie wlasnie przyuwazylam ten charakterystyczny bol kilkugodzinny o jakim piszesz, ale niestety teraz i w poprzednim cyklu ( w ktorym byla owulacja ) brak czegokolwiek. Luteine w tym cyklu biore ze wgledu tylko na to CLO, boje sie zeby torbiel sie nie zrobila, poza tym nie mam nawet pewnosci ze owulacja byla wiec badanka zostawiam na spokojnie na kolejny cykl.
Co do chorobska, zaczynam juz wszystkich wokolo zarazac niestety, Ł. dzis juz sie zle czul, Ola to pewnie kwestia czasu. Do kitu :/


PAŹDZIERNIK 2013

Nuuuśka - termin @ 12.10 ( 9 cykl starań )

Ana87 - termin @ 16.10 (3 cykl starań )
matik2012 - termin @ 17.10 chyba ( 5 cykl starań )
Mar-chew - termin @ 18.10 (9 cykl starań)
Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Vviedźma - termin @


LISTOPAD 2013

zakrecona - termin @
krystianmartin - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
maggie2205,
Airfix ( lato 2014)
milla21 (początek 2014)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ana87, myśl optymistycznie. Uda się przecież! Widzę, że zupełnie nie masz wiary w to co robisz.
Krystianmartin, no i popatrz. Już mamy październik. :-)
Piranhu, jak Kajunia? Lepiej z katarem? Młoda też dzisiaj została w domu. Była trochę przeziebiona w zeszłym tyogniu, niby przeszło, ale w nocy jeszcze kaszle, a dzisiaj to już w ogóle dała czadu. Zrobiłam syropy i będę ją faszerować. Wiem, że pisałas już kilkaset razy, ale wolę być pewna. Twoje działania na Kajunię były dzień przed owu? I jak to się miało do pozytywnego testu owu? Myślę o tym 0+12. Jeśli plemniki potrzebują czasu na dotarcie do jajeczka, to nie za późno jest jak działa się np. 10 godzin od owulacji? Czy dłuższa odległość od owu nie daje procentowo więcej chłopców?
Daria, jajeczka jak malowane. Logan to nie jest polskie imię, więc nie szukaj w polskim kalendarzu. Znalazłam, że imieniny ma 8 listopada. My Name Day.com: L A tu kilka ciekawostek o imieniu. Logan - The Meaning Of The Name
Ewelin, jak samopoczucie? Jak noga?
Elmo, jesteś już na zwolenieniu lekarskim do końca ciąży?
 
Nuuuśka - ja też dzisiaj odejmowałam - taki miałam sen, że budzik w ogóle mnie nie ruszył :no: ja nie wiem co Ty chcesz od tej swojej temperatury? Przecież ładnie skoczyła i nie spada poniżej... Mi tak strasznie temperatura skakała po ciąży biochemicznej (plus długie plamienia)...

Daria - dużo zależy od usg... ja chodziłam do różnych ginekologów - jedni mają lepszy a inni gorszy sprzęt + jedni są bardziej dokładnie a inni mniej... też się strasznie martwiłam jak Hania prawie wcale mi nie urosła przez dwa tygodnie - poszłam do innego ginekologa i się okazało, że przyrost był idealny... a Hania i tak była mniejsza jak na swój wiek i nadal jest :-p aż dziw bierze biorąc pod uwage ile cukru wchonęłam w ciąży :-p
 
Nuuśka- dziękuje że o mnie pamiętasz:) samopoczucie ok. mam zapalenie spojówek więc bardzo mnie oczy bolą:-( wczoraj trochę poczytałam to forum dużo wstecz i tak sobie myśle że z płcią to jest różnie. jedna dziewczyna pisała że przytulanko było często i przez to ma córcie( nie zwracała uwagi na owu), inna że spróbowała metode 0+12 no i ma synka, wszczeliła się chyba w owu, dobrze że jednak nie zaryzykowałam tej metody. naprawdę trzeba dobrze znać siebie i swój organizm. no cóż pozostaje mi czekać, ale pewnie @ i tak przyjdzie:-( wiesz tak sobie myśle że wszystkie te pomiary, wyliczenia , testy to one mieszają nam zaciążenie:-( bo jak ktoś umie do tego podejść z dystansem to mu się uda, a jak będzie miał tak zrytą psychę jak ja to na pewno nie:-):-) trzymam kciuki za Twój cykl i szybkie zafasolkowanie z synkiem. pozdrawiam
Macy- masz racje mam mało wiary w siebie:-(
 
macy dziekuje bardzo fajnie jak by tego 8 listopada bo nadia sie urodzila 9 to bym robila im razem urodziny i imieniny :) to chyba zostane przy loganie :)

Marchew u mnie nadia tez byla mala 2830 ale szybko nadrobila :) colin juz byl normalny ;p 3290 a teraz nie wiem ale mam nadzieje ze nie wiecej niz 3500 :)
 
Nuuuska no masakra z tym pecherzykiem :) Luteine dostałam, łykam 2 razy dziennie od dzis ( 15dc ) , ale nie moze mi z glowy wyjsc czemu On Pregnylu nie zastosował. Dzis pecherzyk ma min 32mm, o ile nie 34mm, bo skoro tak szybko przybrał od 5dc....jednym słowem masakra. Nie musze chyba mowic jak mnie brzuch boli, a owu jak narazie nie widać. Ani temp ani testy na nia nie wskazuja, ale jak peknie ten gigant to znow bede z bolu po scianach chodzic, chyba sie w termofor zaopatrze w aptece :p

Daria gratuluje synka :) Colin bedzie zadowolony , bo mala roznica wieku bedzie miedzy nimi, super:)

Ana pamietaj ze ja tu trzymam kciuki za Ciebie :) Ana wczoraj sie zgadałam z taka znajomą u lekarza ktora długo w ciaze nie zachodziła koło 8 lat aż, i nawet sama uzbierała i za in-vitro płaciła z którego nic nie wyszło i dopiero sobie powiedziała- koniec, trudno, widocznie nie moge miec dzieci i juz, musze sie z tym pogodzic,koniec z lekami, staraniami pod dyktando, odstawiła wszystko i w ciagu 2 miesiecy zaszla w ciaze :) Wiec trzeba chyba troszke dystansu zachowac, nie stresowac sie :)

Troszke mi Was bedzie brakowało, bo moze na forum wroce dopiero kolo marca-wtedy znow zaczne łykac suplementy i zakupie jonizator do domu:) Boje się ze w sierpniu tez sie nie uda :( a jak znow taki gigant urośnie? Będe Was tu podczytywać , a co ;) Zanim ja bede w ciazy to juz Wy bedziecie tuliły nie które, swoje maleństwa :)
 
Macy tak ja jestem juz na zwolnieniu. I bardzo sie z tego ciesze. Teraz jestem np. przeziebiona i musialabym z ta bolaca glowa chodzic do pracy a tak to siedze sobie w domu i sie kuruje. Do tego mala wstala dzis z goraczka wiec nie musialam kombinowac gdzie ja zawiesc. Swiety spokoj. Zdrówka dla Twojej córy. Wiem ze to nie ta tematyka forum ale powiedz czym jeszcze oprócz miodu, soku malinowego, cytryny leczyc takie zwykle przeziebienie? Z gardlem juz robie poradzilam płukankami z szalwi i wody utlenionej (fu). Ale glowa nadal ciezka i z nosa cieknie. Powiedz taki syrop z cebuli, miodu to tylko na kaszel? Zdradz jakies swoje sposoby.
Ewelin odezwij sie, bo odkad napisalas ze Ci noga spuchla i idziesz po zwolnienie siedzisz cicho a ja sie tu zamartwiam. Jak noga i samopoczucie?
Daria no wiec jeszcze raz gratuluje synka. Zdjecie super i dla mnie bardzo pocieszajace bo mam takie samo ujecie z 16 tc a wiec jak u Ciebie chlopak to i u mnie tez. Ale ja chyba nadal w to nie wierze hehe. Z ostatniego usg mam troszke inne ujecie siusiaka, potem wstawie. Powiem Ci ze Ty jestes niesamowita, dziecko w brzuchu a Ty planujesz kiedy bedzie mial imieniny :-) ja nawet swoich nie obchodze, tylko urodziny.
Matik poczekaj kilka dni, jak temperatura bedzie juz szla w gore to raczej owu byla ale to sie dopiero okaze &&&&&& oby Ci sie wreszcie udalo!
Nuska ja Ci powiem ze ta tempka to Ci calkiem ladnie skoczyla. Ciekawe co pokarze usg. Tak z ciekawosci spytam, w jakim miejscu mierzysz tempke i jakim termometrem bo dosc niskie masz temperatury stad moja ciekawosc?
Ana wiecej wiary. Nie mozna z gory zakladac ze sie nie uda. Pamietaj pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;-)
 
reklama
Do góry